Ne yapacağım ben... Bayanlar yardım edin...

kulaklik

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2008
1.044
373
35
:Saruboceq:selam bayanlar pazar günü yani 27aralık evlilik yıl dönümüm ama ben çocukla ne yapabilirim nasıl hazırlanabilirim menüde neler olmalı ne hediye almalıyım bütçem de kısıtlı ev hanımı olarak kenarda biriktirdiğim paralarım var eşimin parası ile ona hediye almak istemedim de ufak tefek harçlıklarımdan biriktirdim yardım edin bu işi çözelim yaa:enbuyukkk:

3 kişilik bir masa hazırlayabilirsin mesela..
çok da hoş olur..neticede ailesiniz.
hediye konusunda ben çok beceriksizim..aylarca gezerim hediye seçmek için..ondan bir şey yazmıyorum..

Bence değişik olsun diye enteresan yemekler yapıp geceyi riske atma. Eşinin en sevdiği yemeği yap. Yanına değişik mezeler yapabilirsin. İçki içmeyi seviyorsanız güzel bir şarap al. En önemlisi de kendini hazırla. Güzel bir kıyafet giy. Saçını yaptır. Çocuğunu da güzel giydir. Ekstra bir makyaj yap. Bütçen kısıtlıysa hediye almasan da olur. Günün özel olduğunu gösteren bir sürü şey yapmış olacaksın zaten. Bence bir erkek bundan fazlasıyla etkilenir. Çok abartmaya gerek yok. Nihayetinde erkekler alabildikleri kadarını alıyorlar zaten. Ve en göze batacak olan şey senin güzel olmandır...
Nice mutlu ve güzel yıllar dilerim.

Aman be arkadaşım yorma kendini o kadar. Hem daha küçücük bebeğinde var. Normalden farklı giyin, güzelce makyajını yap, saçını başını daha özenle topla, daha özenli bir masa hazırla. Kolay ama lezzetli yemekler yapabilirsin. Yada yemeğinizi dışarda yiyin. Canlı müzik olan biryerde. Bebeğinizi bırakabileceğiniz biri varsa tabi. Yoksa iş başa düşüyor.

Hediye konusuna gelince yav erkeklerede ne hediye alınırki son iki senedir hiç hediye almadığımdan kocama unuttum:sm_confused:.Güzel bir saat olabilir, parana göre tabi, yada çok hoş bir süveter ay ne bilim ben, hediye konusunda beceriksizim kanımca-tatlicadiarzu-benneyaptımki

Dışarda yemek imkanınız varsa , bebeği de bırakıp mutlaka dışarda yiyin..Tabii bunu eşin de düşünmüş olabilir belki sürpriz yapar sana..Ama kanımca yapmaz neyse..

Diğer pek değerli site arkadaşlarımın dediği gibi, farklı giyin, makyaj falan, sofrayı hazır et, bir de kazak al , keyfine bak..Dert etme şekerim..

Mutlu yıllar:)

sakin sakin normal bir yemek hazırla eşini mutlu etmek istiyorsan en sevdiği yemekleri yap. giymenden hoşlandığı yada onun sana hediye aldığı bir elbisen varsa onu giy. en güzel hediye ona sen ve çocuğunuz bundan güzel ve anlamlı hediye olurmu?:CüvCüv:

canım şimdiden evlilik yıldönümünüz kutlu olsun nice mutlu yıllar olsun beraberce
bence güzel bir sofra hazırla onu sevdiği şeylerden yap kendinde güzel bir makyaj yap şıkır şıkır giyin hediye olarakta bence parayla alamazsan bile (bütçen kısıtlıysa yani) bence....hazırladığın sofra ona en güzel hediye olacaktır bilirsin erkeklerin kalbide herşeyide yemek sofrasında vede midelerinde (benim kocamınki öylede)
tekrardan nice mutlu evlilik yıl dönümleri olsun canım Şeniz

kızlar boks seti alcaktım ama kalmamış yemek te ben mi götürsem yemege ne ya ben yakarım yemegi ne yapçam ki bi tavsiyede bulunun çocukla dolma saramam ki mantıda yapamam off

kızlar boks seti alcaktım ama kalmamış yemek te ben mi götürsem yemege ne ya ben yakarım yemegi ne yapçam ki bi tavsiyede bulunun çocukla dolma saramam ki mantıda yapamam off

boks seti mi?
bence yemeğe çıkın en iyisi o.
şıkır şıkır giyinip ailecek gidersiniz beraber

bu arada evlilik yıldönümüz kutlu olsuna.s.

Son düzenleme:

sen zaten işini bilir güzel bir sofra hazırlarsın benim yazacağım tavsiye hediyeyle alakalı hemen şimdi bir kağıt al ve kocacığınla ilk karşılaşmandan onunla olmaktan ve neler yaşadığınıza dair neler varsa onu etkileyecek bir geçmişinizi içeren mektup yaz 27 aralığa kadar aklına ilk gelenleri yaz sonra temize çekersin hatta mektup kağıdını yazıcın yoksa bir internet kafeden en sevdiğiniz resimleri mektup kağıdın ortası boş kalacak şekilde resminizi çıkarttır ve boş kalan yere başla aşkınızı anlatmaya çocuğunuzu doğurduğunuza kadar sizi heyecanlandıran onu mutluluktan ağlatacak bir mektup yaz ve içini kabart aşkınla sana iyiki seninle birlikte olmuşum iyiki benim karım olmayı kabul etmişsin desin ve gecenin sonuda malummmmm kaydirigubbakcemile5 kolay geldin kardeşim

Canım harbiden en güzel hediye senmişsin eşine,"bütçem de kısıtlı ev hanımı olarak kenarda biriktirdiğim paralarım var eşimin parası ile ona hediye almak istemedim de ufak tefek harçlıklarımdan biriktirdim " bi kadın böyle ince düşünceli olduktan sonra her şeyi halleder, bir ömür boyu mutlu olun İnşaAllah

öncelikle bi uyku ilacı al çocuğu uyutki bütün gece uyanmasın velet:jeyyar:
sonra güzel bi sofra kur fln böle şıkır şıkır giyinhihoyyyt
hediye içinde malum havalar souk otur kocana atkı bere falan ör hem el emeği göz nuru gibisi varmıŞeniz

p.s çocuk konusu şakaydı hee gelmeyin sonra üstümenaniknanik

süpersin çok saol arayıp duruyom internetetn bende:lepi:hihoyyyt:enbuyukkk:

:roflol::roflol::roflol:
çok komiksin canım ben çok atkı ördüm ama takmıyokiiii

bi yemek mönüsü tavsiye edin pratik bişi olsun bide ben geçen sevgilier gününde heryere mum döşedeim kkapıdan griş koridor yatak odqası malum ve salon eşim çok hoşlanmıştı şimdide yapsam çok banel olurmu hep aynı olmasın dimi

yangın çıkmasın bide

bebiş uyuyo benim genelde akşam :ecrin_bebek:
ama kıllıgı tutabilir
biz yemek yiyelimde sonra uyansın opda biim aşkımızın meyvesi ne yapçam ben yaaaaadelikafadulden

ceylasya başladın mı mektup yazmaya ayyy beğenmen çok mutlu etti beni bu arada yemek mönünde asla kızartma olmasın üstün saçın kokar ev kokar nekadar banyo etsende evin biyerine siner seni öpünce etkilenmeli bu yüzden o akşam kızartma yapma :)))

hayatım zaten annemi çarcam sabahtan gelsin hazırklasın o gidincede kendiime bakçam ay ne giysem acaba emziriyomda yavv öle herşeyde giyemem ki çocuk emincede süsüm kaççak
bari akıllılık edipte güzel bi iç çamaşırı alsa ama nerdeeeeeee
hep istiyom ama hiç almıyo gider gene evv aleti biş alır geçende katı meyve sıkıcagı almıştı şimdide ekmek yapma makinesi istedim geçen de kesin onu alır yaaaa
gerçi akşam çıtlattım ah uzun zamandır güzel bi iç çamaşırı alamadım dedim ama anlayana kesin almaz korkuyo ölçüyü tuturamam kafama atrsın dio atmıcam söz al sen desemde nafileeesenağlamasenağlama

ya sen al kendine şöyle en seksi olanlarından mektup yazarsan biriktirdiğin parada sana kalır hem dersin ki bak sana hediye aldım bir anda çıkarırsın üstündekileri tata gözleri yerinden fırlar valla muhahahaha en güzel hediye o olur seksi seksi ohhh negüzel :)))9

"boks seti" cidden ilginç
ilk defa duydum kocasına bunu almak isteyen bi kadını :1shok:
enişte azcık Rocy Balboa ruhlu heralde........kaydirigubbakcemile3

bu arada nice senelere inşallah,bir yastık dönemi kalkmış olduğundan beraber kocamanız dileğimle.........a.s.

canım tarihte bir yanlıslık yok degilmi
27 aralık cumartesine gelmiyormu
pazarteside bizim evlilik yıldönümümüz
fikirlerden bende faydalanayım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…