ne oluyo banaaa cok kötüyümm :(((

xmoye_x

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2008
234
0
kızlar yumurtlamamın bittiği gün sabah uyandım kahverengi lekelenmem oldu akşama kadar devam etti hafif kasık ağrısıyla birlikte 2. günü sabah dr. gittik dr.da wc ye girdiğimde kırmızı kanamam olduuğunu gördüm :1shok: dr.hamile olabilirsin dedi bi ilaç verdi duphaston diye eğer hamile deilsende bu ilaçla kalırsın dedi 3 gün içinde kanaman gecmezse gel hemen dedi ama benim kanamam 4 gündür devam edio az az senağlama 10 gün sonra gidicem yine dr.a böle bi durum yaşayan oldumu hiç sonuç ne oldu yardım edin korkuyorummm :çok üzgünüm:

gecmiş olsun umarım kötü bir şey yoktur inşallah hamilesindir

canim hic basima boyle bisey gelmedi bilmiyorum
doktorun 3 gun icinde gecmezse gel demis senin 4 gun azda olsa olmus
niye gitmedin ihmal etme imkanin varsa git

ben yaşadım sanırım kimyasal gebelik yaşamışsın :KK43:
geçen ay aynısı geldi başıma ama benim doktorum ilaç vermedi...önemli bir şey değil dedi...
bakalım bu ay ne olacak bekliyorum tuttumu tutmadımı bilmiyorum 1 hafta sonra öğreneceğim adet günüm gelince :)

umarım ciddi bir şey değildir...allah gönlüne göre versin...önemli olan moralini kaybetmemen lütfen moralin yüksek olsun olur mu? allah yardımcın olsun..acil şifalar diliyorum.. gelişmelerden haberdan edersen sevinirim...

yaaaa kimyasal gebelikmii cnm seninde böle anlattığım gibimi olmustu ? dr.um öle bişii demedi ama bilmiorum yaa bugün kahverengi lekelenmem var sadece yine offffffff :çok üzgünüm: haftaya pazartesi belli olucak hayırlıısı olsun inşallahh :Saruboceq:

yaaaa kimyasal gebelikmii cnm seninde böle anlattığım gibimi olmustu ? dr.um öle bişii demedi ama bilmiorum yaa bugün kahverengi lekelenmem var sadece yine offffffff :çok üzgünüm: haftaya pazartesi belli olucak hayırlıısı olsun inşallahh :Saruboceq:

ah canım benim inşallah ben yanılıyorumdur..eğer moralini bozduysam da özür dilerim...sadece bilgin olsun diye yazdım...hani önceden az çok bilgin olur da moralin daha az bozulur...çünkü aynı belirtileri öğrendim eşimede dedim fazla heveslenme sanırım kimyasal gebelik olabilir dedim...o da bana nette okuduğun herşeye inanma dedi...sabah doktora gittik alttan muayenede aleti çıkarırken kan boşaldı..doktorda dedi kimyasal gebelik olmuşsun...buna sevinmen lazım hastalıklı spermi vücudun bloke etmiş kese bile oluşmadan atmış dedi...hani kötünün iyisi derler ya o hesap..bakalım çalışmalara devam :asigim:

canım inşaallah iyi bişeydir fazla yıpratma kendini sabır ilacını kullan bakalım nolacak

geist yok cnm neden moralim bozulsun saol bilgilendirdiğin için de inşallah öle deildir inşallahh hamileyimdir (hiç sanmıorum)... dr.um beni de alttan muayene etmek istedi müsade etmedim kanamam olur diye o sıra utandım :eek: dr. da tamam bi dahaki gelişinde muayene ederiz o zaman dedi bakalım hayırlısı inşallahh kanama kesildi 2 gündür kahverengi lekelenmem var :KK43:( asel06 cnm saol ii olur inşallah herşeyy :1hug:

canım bacım benim sende biliyosun dualarım daima senle rabbim yardımcın olsun her zaman diyorum sana morelini yüksek tut ve ümidini hiç bir zaman yitirme haberdar et bizi.

canım bacım benim sende biliyosun dualarım daima senle rabbim yardımcın olsun her zaman diyorum sana morelini yüksek tut ve ümidini hiç bir zaman yitirme haberdar et bizi.

cnm bnm biliorum allah razı olsun allahım hepimizin dualrını kabul etsin inşallahhhh :Saruboceq: evt ümidimi kaybetemeliyim allahım hayırlısını versin amin...

X