Ne olur yardım edin...

K

kibar

Ziyaretçi
evet bende aldatıldım. hemde hiç yapmaz dediğim eşim tarafından ve üstelik hamileyken. önce internette okey oynarken tanışmışlar daha sonra mail msn derken işler ilerlemiş üstelik kadında evli vev 2 çoçuklu. benim hamileliğim sıkıntılı geçtiği için işten gelir yemek yedikten sonra erkenden yatardım. meğerki eşim beni yatırdıktan sonra bu bayanla her türlü şeyi yaşamış. ben tesadüfen mail adreslerini karıştırırken buldum tüm yazdıklarını resmen karı koca hayatı yaşamışlar. hemde hiç vicdan azabı duymadan ve yaptıklarından pişman olmadan. tıpkı iki sevgili gibi. birbirlerine manevi eşimsin demişler haddini bilmeyenler ben bunu doğum yaptıktan 3 ay sonra gördüm. üstelik işleri ilerletip birbirlerine hediyeler bile göndermişler. artık sanaldan çıkmış gerçek isim ve hayatlarına kadar girmişler. daha sonra kadın bitirmiş orda öyle yazıyor ama ben bilmiyorum son durumu. ne olur yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum sğlıklı düşünemiyorum. artık eşime nasıl güvenirim onuda bilmiyorum. daha birşey söylemedim eşime ama yüzüne baktıkta o yazdıkları ve yaşadıkları geliyor ve ondan nefret ediyorum. bu durumu nasıl atlatırım bilmiyorum. çocuğuma bile doğru dürüst bakamıyorum. kimseyle konuşmak istemiyorum. insanlardan bile nefret eder hale geldim. psikolojim çok bozuldu. çoçuklarımdan bile nefret eder hale geldim. NE OLUR YARDIM EDİN

Allahim...sabir, guç ver...
Igrenç bir durum. utanmazlar...ikiside o kadar igrençler ki...midem bulandi
Ne diyim ki ?
Gidebileceginiz aileniz varmi ? yani yakinizdalar mi ?
yani bilmiyorum...yapabileceginiz iki seçenek var...bu evliligi bitirmek (benim seçimim)
bu evliligi surdurmek...bunuda nasil basarirsiniz bilemiyorum.
kolay degil bu kaldirmak, yutmak, unutmak da mumkun degil zaten
eger bu iki seçenek arasinda bir seçim yaparsaniz manevi destek olabiliriz ama biz bu durumda bosan yada kal diyemeyiz ki :teselli:

bu internet,bu msn bu mail falan nasıl girdi hayatlarımıza bi anda,nasıl dağıtıyor paramparça yapıyor yuvaları...töbe töbee,küfür edicem valla,

Müdür olduğunuza göre maddi sıkıntınız yoktur sanırım..
Yerinizde olsam herşeyi açıkça döker,çekip giderim..:nazar:
Hiç kimsenin sizi kandırmasına,aldatmasına,üzmesine izin vermeyin.. Hele ki bebek bekleyen bir babanın bu durumda olması midemi bulandırdı.. İlerisini düşünmek bile çok acı..:kızgın:

konunuzu Bir Derdim Var bölümüne taşıyorum...
lütfen oradan devam edelim...
sevgiler...

canım cok zor bi durum öncelikle ne yapıvagına karar ver
yada prefosyönel bi yardım almanı öneririm
bu gibi durumlarda ne denilceginide pek bilmiyorum ama senağlama
cok üzülüyorum sadece senağlama
psikolojinin bozulması cok normal cunku ınsan aynı yastıga bas koydugu ınsandan hayat arkadasından böyle bi darbe yemesi kolay atlatılcak bi durum degil
bi doktora basvur canım
cocuklarına da yansıycak cunku bu durum senağlama

Kesinlikle ikinci bir şans vermeyin bu midesiz adama. Çünkü unutamayacaksınız yapılanları, unutamayacaksınız haksızlıkları, unutamayacaksınız yalanları, unutamayacaksınız o iğrenç konuşulanları, görüntüleri. Her defasında balyoz gibi inecek kafanıza. Bir kere affetinizmi gerisi muhakkak gelecek. 2+2=4

öncelikle çok kötü bir olay yaşamışın canım allah yardım etsin sana ama bu olayı eşine anlatmak hesap sormak zorundasın bence sen şuanda depresyona girmişin ve yardım alman şart içine kapanmak sana zarardan başka bişey vermez kendi kendini doldurur hayatı kendine zehir edersin hem eşin bence sucunu bilmeli yoksa sen bu olayı anlamadın diye devamını getire bilir ama çocuklarından ve eşinden vazgecme hem daha yeni dogum yapmışın çocuguna bu eziyeti yapma allah yar ve yardımcın olsun ama eşinden bunun hesabını sor şahsi fikrim bu

Eliniz ekmek tutuyor,maddi gücünüzü elinize almışsınız.
Bence eşim diyerek onu yüceltmek yerine boşanmak en mantıklı olanıdır.
Hiç ona muhtaç olmadığınızı gösterin:kızgın:
Ayrılmışlarda olsa onun bu terbiyesizliğini yutmak zorunda değilsiniz.
Sessiz kalmak yerine,onun nasıl aciz bir insan olduğunu ve böyle bir süreçte (hamilelik) sizin yanınızda olup destek vermek yerine neden böyle bir şey yapma gereği duyduğunu öğrenmelisiniz:mymeka:.Ay nasıl bir acizliktir bu ya!!!

Eşinle yüzleşmekten başka çaren var mı gülüm?
Bu şekilde yaşayamazsın ki. Her şeyi bildiğini eninde sonunda söyleyeceksin.

Sana boşan asla diyemem, çocukların varmış.
Zaten yüzde bin ihtimalle eşin ayaklarına kapanacak, af dileyecek, yeminler edecektir.
Bitti bir daha asla yapmam diyecektir.
Ama sen artık ne kadar güvenebilirsin, atlatman ne kadar sürer bilinmez.
Ama eğer ki evliliğini sürdürürsen koyman gereken şartlar olacaktır ki başında o bilgisayar atılacak o evden.

Ayrıca kendinden niye nefret ediyorsun ki?
Sen burada mağdur tarafsın. Senin kendine de çocuklarının da sana ihtiyacı var.
Dur bakalım öyle hemen bu kadar yıkılmak var mı?
Hayatın tam göbeğindesin şu anda, hayat bu işte, sen başka bir şey düşünürken başına bambaşka bir şeyin gelmesi.
Sakin ol, kendini de çocuklarını da ihmal etme...Allah büyük, elbet her işte bir hayır vardır.
Sadece sakin ol sen.

bizim bir komşumuz var. o da internetten birleriyle görüşüyor evli ve iki çocuk annesi.
bazen bana üstten üstten anlatır ayrıntılar ainmeden, bence o da bu derinlik de bişeyler yaşıyo ama o kadar net anlatamıyor.
böyle internetten kocam beni aldattı diye okuduğum zaman acaba aldattığı kadın o mu diye düşünüyorum.

he şimdi kocana geleyim, ben bu midesizliği anlayamıyorum. insanda nasıl bir vicdan ahlak vardır ki kendi çocuğunu karnında taşıyan bir kadına bu ihaneti yakıştırır.
Rabbim sana sabır versin.
dilerim eşinde Allahından bulsun!

canım benim bu durumda ne denirkii bilemiyorum. ya bu erkekler neden böyleler anlamıyorum evlisin çocukların var nassı böle bişi yaparsınn.. madem bölee pislikler yapıcaktın neden evlendin neden karşındaki insanın hayatını mahfettin bu erkekler için herşey ne kadar kolayy bölee..

evet bende aldatıldım. hemde hiç yapmaz dediğim eşim tarafından ve üstelik hamileyken. önce internette okey oynarken tanışmışlar daha sonra mail msn derken işler ilerlemiş üstelik kadında evli vev 2 çoçuklu. benim hamileliğim sıkıntılı geçtiği için işten gelir yemek yedikten sonra erkenden yatardım. meğerki eşim beni yatırdıktan sonra bu bayanla her türlü şeyi yaşamış. ben tesadüfen mail adreslerini karıştırırken buldum tüm yazdıklarını resmen karı koca hayatı yaşamışlar. hemde hiç vicdan azabı duymadan ve yaptıklarından pişman olmadan. tıpkı iki sevgili gibi. birbirlerine manevi eşimsin demişler haddini bilmeyenler ben bunu doğum yaptıktan 3 ay sonra gördüm. üstelik işleri ilerletip birbirlerine hediyeler bile göndermişler. artık sanaldan çıkmış gerçek isim ve hayatlarına kadar girmişler. daha sonra kadın bitirmiş orda öyle yazıyor ama ben bilmiyorum son durumu. ne olur yardım edin ne yapacağımı bilmiyorum sğlıklı düşünemiyorum. artık eşime nasıl güvenirim onuda bilmiyorum. daha birşey söylemedim eşime ama yüzüne baktıkta o yazdıkları ve yaşadıkları geliyor ve ondan nefret ediyorum. bu durumu nasıl atlatırım bilmiyorum. çocuğuma bile doğru dürüst bakamıyorum. kimseyle konuşmak istemiyorum. insanlardan bile nefret eder hale geldim. psikolojim çok bozuldu. çoçuklarımdan bile nefret eder hale geldim. NE OLUR YARDIM EDİN

Siz bu kadar aciz değilsiniz,lütfen toparlayınız kendiizi.
dünya eşinizin etrafında dönmüyor
Yaşamak için bir çok sebebiniz var
1.Kendiniz için
2.O günahsız melek için
Bunu yapamak zorundasınız ve geçmişe dair herşeyi kötü olan eşinize ait kötülüğü silmelisiniz.Ona bir şans vermeyin eğer bunu yaparsanız ödül vermiş olursunuz.İleride bir daha tekrarlamayacağının garantisi varmı aceba..
Lütfen her şeyi bir kenara atın ve kendinizi dinleyin.Bu hayat için kurduğunuz hayallerinizi ve bebğinizi düşünün.Mutluka doğru yolu bulacaksınızdır.
Hakkınızda en hayırlısı ne ise o olsun inşallah:Saruboceq:

Canım bende kuzumun söylediğine katılıyorum kesinlikle ikinci bir şans verme çünkü senin eşin bunu haketmiyor:mymeka:Sonuçta maddi olarak ona ihtiyaçında yok! Allah sana sabır versin:teselli:

offf valla çok üzüldüm allah kimseye yaşatmasın keşke sizde yaşamasaydınız bu nasıl bi insanlık naısl bi vijdandır bence içineize atmayın yazık bakın bebişinizde var onada yansıo bu psikolojiniz konuşup yüzüne vurun rahatlayın ve bu noktadan sonra ben olsam güvenemezdim yapcak bişe yok seven insan bunu yapamazz beni sevmeyenlede benim işim olmaz manevi eşinin yanına yollarım haketmediği o çocuğuda göremez...

canım benim 3 gün önce aynı şeyleri bende yaşadım.bende eşimi yakaladım nasıl olduysa bilg.kayıt yapmış.herşeyi yüzüne vurdum.şu an aynı evdeyiz ama kesinlikle konuşmuyorum.ayrılmak doğaru bir karar ama benimde bebeğim var.bebğime bunu yapamam.tek değilim ve bebeğimi düşünmem lazım.diyeceksinizki bu bebeği hak ediyormu?hayır hak etmiyor.bende çalışıyorum ayaklarımın üzerinde durabilirim.ama kötüde olsa bebğimi babasız bırakmaya hakkım olmadığını düşünüyorum.yani bilemiyorum ben yapamdım ayrılamadım.şu anda o kadar kırgınımki hiç bir kadın gibi bunu bende hak etmedim.evli olduğunu bile bile bize bu kötülüğ yapanlar malesefki kendi hemcinslerimiz.hepsinide allaha havale ediyorum:eek:klava:arkadaşlar bu arada ben kendim için bir sayfa açamadım nerden yapılıyor beceremedim o yüzden buaraya yazdım derdimi. canım allaha havele et başkada bence yapılacak bir şey yoksenağlamaçünki bebişlerimiz çok küçük

allah sabır versin canım maddı durumun ıyıyse kendı ayaklarının ustunde duruyosan yanı hc dusunmeden bıtır bence. bu yapılan aldatılmakdan da öte bısey :1no2: allah o evlı kadının da, bu ınternetı de msn ıde facebook daaaaaaaaaaaaaa....:eek:klava:

canım bence içinde saklama eşinden hesap sor artık herşey okadar basitleştiki kadınında evli olduğunu söylamişsin nasıl böyle yapabiliyolar anlamıyorum
allah sana güç versin canım

Neden esini yüzlestirmiyorsun daha?benneyaptımki

Durumun nedir nasil bilmiyorum ama 1 dakika bile o adamin yaninda durmaman lazim.

Güven falan duyamasin zaten daha onu unut, böyle nasil yürürki bu evlilik??:nazar:

Aldatmaninda bir raconu var tabiri caizse, iki canda karisini aldatan bir adamin ancak ve ancak sifatina tükürmek lazim...:mymeka:Vicdansiz

Arkadasim önce bir uzmana git piskolojin düzelsin, sonrada en yakin bir avukata...ben olsam öyle yaparim..:kahve:

Allah yardimcin olsun:Saruboceq:

ben yinede fazla kızmıyorum eşinize tabi tanımıyorum ama acaba sizde hatalar varmı onu yalnız bırakmakla iyimi yaptınız tabiki suçlu eşiniz ama çok bunalmış yada kendini yalnız hissetmişte olabilir sakince düşünün siz ne kadar iyi bi eşsiniz onu ne kadar seviyosunuz öyle karar verin ne olur sadece tek eşinizi suçlamayın

X