ne olur yardım edın cok caresızım dualarınıza ıhtıyacım var

yavrumherseyim18

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2015
5
3
34
konu esımle alakalı artık cok bunaldım güya severek evlendık ben oyle sanmısım daha dogrusu sımdı artık kafamda da bıtırmek uzereyım bır kızım var 4 yasında onun ıcın katlanıyorum ne bana karsı ılgısı saygısı sevgısı var nede evıne karsı bır tek varsa yoksa kızı kızına bakıyo bır baska hıc bır elle tutulur yanı yok hakaret edıyor sureklı azarlayarak konusur dun aksamda telefona bakmak aklıma geldı telefonu ucak moduna almıs bırde sessızde evlı bır ınsan neden telefonu sessıze alır neden alma geregı duyar 5 yıldır hıc sıfre koymazdı sıfre de koymus okumadıgım esma dua kalmadı .al karsına konus dıyeeksınız ama konusmaktan anlayan bır ınsan degıl maalesef hemen kes sesını kapa cenenı dıye savunmaya gecer az daha uzerıne gıtsen hemen ıste orda kapı ıstemıyosan cık gıt dıye bagrınır ben ne yapabılırım bu zamana kadar gozunun ustunde kasın var demedım ne olur yardım edın bana dualarınıza cok ıhtıyacım benım de okuyabılecegım bır dua varmıı esımı kendıme ısındırmak ıcın yavrum ıcın bana yardım edın edın olur :KK43: :KK43:

üzüldüm allahım yardımcınız olsun inşallah sizin için 3 ihlas 1 fatiha 3 ayetel kürsi 7 inşiraf 1 kenzül arş 41 tane de (Ve elkaytü aleyke mehabbeten minni. Anlamı; 41 defa okunursa aile arasında muhabbet meydana gelir.) okudum allahım gönlünüze göre versin inşallah aminnn

Yani sevgi yok saygı yok sorumluluk yok hakaret var muhtemelen aldatma da var ee peki siz neyi bekliyorsunuz bu adamı kendinize ısındırmak için fikir ve dua ilginç geldi bana

bir cocugum var daha ne olsun ona ıyı bana kotu

Yanı arkadaşım ee çocuğun var diye bu sana zindan olan hayatı çekicekmisin sen nutlu olmayınca cocuğun mutlu olurmu babası istediği kadar iyi olsun o na karşı peki senin hayatın senin yaşadıkların yapmayın çocuğumiçin bu hayata katlanıyorum demeyin bana

konu esımle alakalı artık cok bunaldım güya severek evlendık ben oyle sanmısım daha dogrusu sımdı artık kafamda da bıtırmek uzereyım bır kızım var 4 yasında onun ıcın katlanıyorum ne bana karsı ılgısı saygısı sevgısı var nede evıne karsı bır tek varsa yoksa kızı kızına bakıyo bır baska hıc bır elle tutulur yanı yok hakaret edıyor sureklı azarlayarak konusur dun aksamda telefona bakmak aklıma geldı telefonu ucak moduna almıs bırde sessızde evlı bır ınsan neden telefonu sessıze alır neden alma geregı duyar 5 yıldır hıc sıfre koymazdı sıfre de koymus okumadıgım esma dua kalmadı .al karsına konus dıyeeksınız ama konusmaktan anlayan bır ınsan degıl maalesef hemen kes sesını kapa cenenı dıye savunmaya gecer az daha uzerıne gıtsen hemen ıste orda kapı ıstemıyosan cık gıt dıye bagrınır ben ne yapabılırım bu zamana kadar gozunun ustunde kasın var demedım ne olur yardım edın bana dualarınıza cok ıhtıyacım benım de okuyabılecegım bır dua varmıı esımı kendıme ısındırmak ıcın yavrum ıcın bana yardım edın edın olur :KK43: :KK43:
Canım başına gelmeyen bilmez ailesiyle konuştunmu hiç bu durumu onlar ne diyor

AILESIYLE KONUSTUM DEFALARCA KAYINVALIDEM COK IYIDIR ODA COK CEKMIOS DEFALARCA SOYLEDI AMA CAN CIKAR HUY CIKMAZ MISALI HALA AYNI TEK TUTANACAGIM DALIM YAVRUM O BABASINA COK DUSKUN AKSAM OLUNCA BABAM NERDE GELSIN COK OZLEDIM DEDIGI ZAMAN ERIYO ICIM ONA AYRILACAK BU ACIYI YASATAMAM AYNI SEKILDE BABASIDA KIZINA COK DUSKUN AMA KONU BEN OLUNCA ALAKASI BILE YOK LA HAVLE CEKE CEKE GUNLERIMI GECIRIYORUM :KK43:

allah yardımcınız olsun. benim eşimde çok sinirli, dik kafalıdır. benim en büyük duam ''ya halim'' dir. sinirleneceği kızacagı birşey olursa hemen sessizce okur yüzüne üflerim. çok fyadasını gördüm tavsiye ederim. sayısı 88 dir. ama ben sessizce okur okur saymadan yüğzüne üflerim.

arkadaşım durumuna çok üzüldüm...Rabbim seni tez zamanda feraha erdirsin...''Ya FETTAH ''esmasını bol bol zikret...:KK19:Rabbim Her şeye kadirdir...Amin...

AILESIYLE KONUSTUM DEFALARCA KAYINVALIDEM COK IYIDIR ODA COK CEKMIOS DEFALARCA SOYLEDI AMA CAN CIKAR HUY CIKMAZ MISALI HALA AYNI TEK TUTANACAGIM DALIM YAVRUM O BABASINA COK DUSKUN AKSAM OLUNCA BABAM NERDE GELSIN COK OZLEDIM DEDIGI ZAMAN ERIYO ICIM ONA AYRILACAK BU ACIYI YASATAMAM AYNI SEKILDE BABASIDA KIZINA COK DUSKUN AMA KONU BEN OLUNCA ALAKASI BILE YOK LA HAVLE CEKE CEKE GUNLERIMI GECIRIYORUM :KK43:
ALLAH yardımcın olsun tatlım ya vedüd ya kebir esmalarını çek oku sürekli ayetel kürsi ler oku

Ya Musavvir cek hergün canım 336 esine guzel gorunmek icin ve Hz Isa nin duasi var okuyu dirilten dua diye geçiyor Hasbiyallah hu akeyhi tevekkül tu geçiyo internettn bulabilirsin hergün sabah namazı ndan sonra oku

X