ne olur ne olur ne olur bana yardım edin lütfen!

he bi de birlikte olduk nasıl olsa beni bırakamaz diye bi düşüncesi varsa
ondan böyle bi ikileme seni sokmuş olabilir
ya ben ya ailen diye onu bırakamayacagını düşünerek güveniyodur kendine

Arkadaşlar zaten erkek arkadaşım tüm aile efradını toplayıp geldi beni istemeye.Babam verdi.Ama sonra vazgeçti.Vermiyorum dedi.Ayrıca erkek arakadaşım babamla konuşmadı.Ama kızımı bırak diye babam defalarca onun işyerine gitti.O da bırakmam bırakamam demiş.

HmmmmmCADIARZU

Allah Allah bu isin icinde bir bit yenigi var o zaman canim....:kahve:

Niye önce baban tamam diyor sonrada vazgeciyor???:uhm:

Birseylermi gördü, birseylermi hissetti acaba??CADIARZU

Vallaha güzelim ne biliyim ama bence hicbir anne baba ortada bir problem yokken evladini sevdiginden ayirmak istemez!! Ben yinede defalarcada olsa babanla konusmani onu birsekilde ikna etmeni tavsiye ederim....a.s

hayat senin hayatin....belli yaşa ve olgunluğa gelmiş..üniversite havasi almişsin..kendinle ilgili en iyi karari ancak sen verebilirsin...
Ben ikili ilişkilerde 3.kişilerin ailelerin mudahalesine çok karşiyim...
Ailen senin vereceğin her karara saygi duymali bu konuda taviz vermemelisin.
Eğer birlikte olduğun kişiyi gerçekten seviyorsan ve onunla mutlu olacağini düşünüyorsan...hiç zaman kaybetmeden ve olaylara aileleri daha fazla kariştirmadan biran önce evlen derim...nacizane fikrim...
Sevgi zordur,sevgi,aşk kolay bulunmaz eğer bunu bulduysan simsiki saril....

bir konuda daha yorum yapmak istiyorum,,,
paranin satin alamayacaği şetler vardir...paranla aşik olamazsin parasi var diye birini sevemezsin....siz kendi ayaklariniz üzerinde durabilecek güçte olduğunuza inaniyorum.ailenin maddi durumu iyi olabilir belki ama birlikte olduğun kişinin maddi durumunu bu kadar irdelemeleri hoş bi davraniş değil...
çalişmak,huzurlu olmak,sağlikli olmak hayattaki en büyük zenginliktir...
Yarin kimin ne olacaği ve hangi duruma düşeceği hiç belli olmaz..dünya mali dünyada kalir...

X