ne olur dua edin.ne olur ne olur

Çok geçmiş olsun, lütfen içinizi ferah tutun, hayırlısıyla Allah'ın izniyle iyileşecektir anneniz.

Rahman adıyla tüm yarattıklarına merhamet eden, Rahim adıyla ihsanı lütfu bol olan, Mucib adıyla duaları kabul eden, Vekil adıyla kendine tevekkül edenlerin işlerini en iyi neticelendiren, Halik adıyla yoktan var eden, herşeye Muktedir Allah'ım annenize şifa versin inşaallah.

teşekkür ederim hepinize tek tek.iyi güzel daulariniz ,dilekleriniz için.inşallah iyileşecek.inşallah.

teşekkür ederim.bütün gece uyuyamadim.boguluyorum sanki.hiç bir yere sigamiyorum.
yüzüm gözüm balon gibi oldu.
ne zor şeymiş.Allah kimseyi sevdikleriyle imtihan etmesin.
şu dünyada bir o bir eşim var dayanagim.
onu benden almasın.
bedeni yorgun, zihni yorgun biliyorum.
belki artık dinlenmek istiyor.
ama benim ona ihtiyacım var.

Rabbim ya safi adi ile kalici sifalar versin sizlere bagislasin insallah
Sinavinizda gonul ferahligi versin ben fatiha ve ya safi esmasi ile dua edecegim Meryem teyze icin hayirli haberlerini duyarim insallah

Allah yardımcınız olsun . Anene geçmiş olsun umarım tez zamanda iyileşir.

Rabbim ya safi adi ile kalici sifalar versin sizlere bagislasin insallah
Sinavinizda gonul ferahligi versin ben fatiha ve ya safi esmasi ile dua edecegim Meryem teyze icin hayirli haberlerini duyarim insallah
çok teşekkür ederim.inşallah bende onu bekliyorum.
bir iyi haberi gelse

Bugun de dua ettim annen icin. Allah kabul etsin insallah.
Guzel haberler almayi bekliyoruz.

Annen nasil oldu? Her gece dualarima ekliyorum. Insallah guzel haberlerini paylasirsin.
çok teşekkür ederim.
yoğun bakımdan çıktı şükür.
su an normal odada.
başka sorunları var malesef.onlar için tedavi uygulanıyor.
ınşallah daha iyi olacak.
konuşması felan biraz peltek ama o kadar ilaç normal diye düşünüyoruz.
böyle ışte bilmiyorum.hayat ne tuhaf.
bir taraftan agladik üzüldük
bir taraftan yine yedik içtik yaşadık.
ölürüm demeyle ölünmüyor.
ben agladikca oğlum yanıma gelip,
sende benim annemsin sana bişey olsa ben de üzülürüm dedi.
çok üzgünüm ama elimden hiçbirşey gelmiyor.
dua et diyor.
herşey Allah tan.
bu da Allah tan geldi dua et diyor.
başka elden bişey gelmiyor.
tekrar çok çok teşekkür ederim

Gozunuz aydin. Adim adim hersey. Yogun bakimdan cikmasina sok sevindim. Daha da guzel haberler alacaksiniz insallah. Simdi zaman annenin yaninda bol sohbet zamani. Aglama zamani degil. Bak iyilesme surecine girmis. Git yanina anlat komik seyler. Oglunun yaptigi komiklikleri anlat bol bol. Cocuklar hayatin en merkezdeki nesesi.
Artik uzulme! Sevgiler kocaman.

teşekkür ederim tekrardan.
umarım herşey çok daha güzel olur dediğiniz gibi.
desteginiz ve güzel dilekleriniz için tekrar tekrar teşekkür ederim.size ve dualarını eksik etmeyen tüm arkadaşlara sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…