Ne olur bu da dert mi demeyin:((

eylul_muhendis

Guru
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2008
141
0
kızlar dün bi çizme aldım bayada topuklu ama incecik bi topuk değil öyle uzun sadece ben beğenerek aldım:asigim: ama herkes nasıl giycen topuklu falan dedi şimdiye kadar giymedim çünkü o kadar topuk.kararsız kaldımkafamçokkarıştı sizce topuklu çizme giymek çok mu kışın biliyorum çok kar yağınca zor olur ama diğer ayakkabım topuksuz zaten bi akıl verin ya çok takıyorum çevremdekilerin düşüncelerini napiyim offf:enbuyukkk:

allah başka dert vermesin inşallah
neolur buda dert mi demeyin demisin ama malesef dicek başka bişey bulamıyorum şuan

canım sen beğenmiş almışsın....başkalrının ne düşündüğü önemli diil..severek aldığın çizmeni severek kullan bence ...ayrıca topuklu çizme vs.kışında giyilir,güzel kombine edip,kendine yakıştırıp,rahat ediyorsan giymelisin..nasıl mutlu olacaksan..yazık diil mi verdiğin paraya,hakkını ver...

walla kişiye göre değişir ben gecen sene biton para verdim süper topuklu bir çizme aldım 1 kere giyebidim ancak.. şimdi eşşekler gibi pişmanım.. ben kim topuklu giymek kim.. :))
birde normalde düz giymeyi sevmem hafif topugu oalcak ama rahatlık çok önemli topuk 2 cm i geçmiycek wallaaa en rahatı o...

beğenip almışsın işte ne diye başkasının söylemleriyle vazgeçiyorsunki anlamadım... şimdiye kadar giymemen bundan sonrada giymeyeceğin anlamına gelmez.

alışkın olmadığın için ilk zamanlar zor gelebilir...

ama beğendin ve artık değişiklik yapıp topuklu giymeye karar verdiysen giy canım...

canım senın zevkın....sonucta sen kullanacaksın...
begenerekte almısın ..valla eskıtmeye bak..karda buzda gıyılmez ama ...
dıger zamanlardada sık durur..gule gule eskıt canım..

nolcakki canım çok topuklu olsa?
bırak milleti..
beğeniyorsan, giymek istiyorsan giy.
ben topuklu çizmeleri düz çizmelere göre daha çok beğenirim.
daha zarif görünüyor bence Şeniz

canım beğenerek almışsın giysene kimene bundan beğenen
beğenir beğenmeyen beğenmez dert etme kendine güle güle giya.s.a.s.

Konya'ya ne sıklıkta kar yağar bilemem ama soğuk havada topuklu/topuksuz çizme çok şık duruyor

sen giy takma milleti..

onlar çizmeni kıskanmıştır bence :roflol:

canlarım çok teşekkür ederim özellikle buda dertmi ya aman diyip geçmediniz ve düşüncelerinizi yazdığınız için.değiiştirmemeye karar verdim.topuklu denicem bu senede artık.öpüyorum hepinizi.inşallah ayakalrımda bi rahatsızlık olmaz sizlerde topuklu giyince ayaklarınızda çok rahatsızlık oluyormu çünkü rahat olmuyo pek..?

Canim begendin mi begendin aldin mi aldinn niye herkesin düşüncesini bu kadar takiosun kiii sen o çizmeyi giyince mutlu olcan mi?hevesini almiş olcan mi?cvbi evetseee giy çizmeni rahat rahat :)

begenmis almissin, bunu neden dert ediyorsun e be guzel arkadasim
karda kista giyme sende, ozel gunlerde, aksam misafire gidince giy, disari çikinca giy
kar yaginca da topuksuz giy
bosver sen etrafinin soyleyislerini
gule gule giy

karlı günlerde buzlanmalarda gime bi yerlerini kırma...hava kuruysa giy begenmiş almışsın boşver başkasını zevkler renkler tartışılmaz...mesela ben işyerinde şıkır şıkır seyler takıyorum giyiyorum simli taslı şeyler severim cok sade bi arkadasım var ben hayatta takmam böyle şeyler der ama bana da yakıştırır aynı zamanda...bu senin zevkin herkesin bi tarzı var önemli olan yakışması...üstünde komik duruma düşmeden asil bi kız gibi zerafetle yürüyeceksen ne ala..

ben bayanın topuklu ayakkabı giymesi taraftarıyım..
haftasonları ve çok yağışlı havalar istisna olabilir tabiki..
çizmelerinin de çok hoş olduğuna ve sana yakıştığına eminim..
zevkler hiçbir zaman tartışılmaz..
beğenmiş ve almışsın..
iyi günlerde kullanyerimseniben

Valla ne diyeyim...
Baslik acicak kadar icine dert olmasina sasirmadim desem yalan olur...
deme demisin ama
bence bu yazdiklarina " dert" demek diger gercekten derdi olanlara büyük ayip olur...

X