Ne olur, birileri ile konuşmak istiyorum ...

NaZaR_BoNCuGu

Güneş topla benim için!
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2007
930
18
su an catliycam birileriyle konusmazsam canim cok sikiliyo aglamakdan yutkunamiyorum bile senağlama nefret ediyorum su halimden yalnizlik dusuncesiyle bogusuyorum tamam cok sukur ailem var onlarla konusuyorum ama bi hayal dunyasinin icine dusdum onlarin nerde oldugunu duysam kendimi orda dusunuyorum sonra basliyorum aglamaya gozlerim sisdi bayram oldugundanmi boyleyim bilmiyorum senağlama ama konusacak kimsem yok careyi burda ariyorum belki sacma gelicek ama su an konusmaya ihtiaycim var birileriyle..
su konuyu acmakda bile edirgin oldum acikcasi bu ozlem hepmi onume gelicek ya kaderimi kendimmi secdim bilmiyorumki ben yalniz kalip yalniz olmek istemiyorum yaaa senağlamasenağlama

Ayyy:KK43:

Konu tam olarak nedir? Ben bilmiyorum yani.
Öğrenmek için soruyorum. Rahatlayacaksan dinleriz:)

valla canım sorununun ne olduğunu tam anlayamadım daha açıklayıcı yazarsan yardımcı olmaya çalışırız

off canım yıpratma kendini böyle ya,bayram olduğu için daha bi hassas olmuşsun:teselli: çok özel olmazsa evli yazıyo medeni durumunda,neden kendini yalnız hissediyosun,eşin yanında deilmi??:çok üzgünüm:

yaa ben cok SIKILDIM yalniz ailesiz biseylerle ugrasmakdan onlarsiz yasamakdan onlarin arkamda olduklarini biliyorum ama bisey olsa yanima kosacak kimsem yok yalnizim yani bugun bayramdi ama ailesiz akrabasiz nasil bayram gecerki esimin ailesi geldi kaynanamlara masada toplandilar ve ben dis kapinin dis mandali gibi kaldim kosede caydi tatliydi hizmet fasli iste yalnizligi daha iyi anladim yanisenağlama

ben eski beni istiyorum ya babamin dibinde kalmayi ozledim cookk kokusunu ozledim senağlama esimde yanimda ama olsa nolacakki o bile anlamiyo ozlemimi halimi :çok üzgünüm:

ah canım benim bende çok yanlızım ama tek sen değilsin sen ben o bır suru kişi aslında yanlız

yıllarca aynı şeyi yaşadım..
haklısın ama ailen iyi olsun varsın uzakta olsun...öyle düşün,elinden başka bir şey gelmez ki...
yoksa böyle davranmaya devam edersen hasta olacaksın,sana da yazık...yapma lütfen...

nazar boncugu seni cok iyi anliyorum canim.bende senin gibi cook yalnizim.bayramda bugün ama benim gelecek gidecek tek bi insan yoktu,akraba dost yoktu.esimin ailesinden bile kimse yoktu.bende hep agliyorum.hickimsem yok.almanyaya gelei 2 sene oldu hala 1 tane bile arkadasim yok.hep evde dört duvar arasindayim.

canım herkez gurbette yapıcak birsey yok ki özlem tabiyki zor ama dedimya ekmek parası ağır ğeliyor çünkü bizler de aile geçirindiriyoruz mecburuz üzülme ben ailemi cok özlediğim zaman onların iyi olduklarını düsünüyorum sanma biz türkiyede hep ailemizin yanındayız ben ve ailemin arası 9 saat ama malesef 7 aydır göremiyorum herkez iş ğüç peşinde ama hiç olmazsa iyi olduklarını biliyorums sabret kendine cok iyi bak

kabullenemiyorum ya o kadar kalabalikdan gelip surda bi esimle ailesine akrabalarina takili kalmakdan ailemi yanimda istiyorum en buyuk derdimde bile yoklar yanimda yalniz degilsinde nesinkiiisenağlama belkide uyum sagliyamiyorum onlara bilmiyorumki ya

bugun aradim koye dedemin yanina gitmisler hemen oturdugum yerde dalmisim ne yapiyolarki surdadirlar guluyolardir kafayi yedim iyice sonrada oturdum agladim ne yapabilirim ben yaa gitmem gerek ama gidemiyorumki yazi beklemem gerek senağlama

yalnızlık zor ama eğer ailende herkes sağlıklı ve hayattaysa şükret canım.ne anne-babalar var evladına doyamamış,ne evlatlar var anne-baba kokusu almamış.dönüşü olmayan yollarda yoları gözlenen.en azından yıllık izinlerinizde gelince görebilirsin.gelemesen bile telefon eder seslerini duyabilirsin.allah başka dert vermesin.ailenin iyi olduğunu düşünerek kendini teselli et canım.biliyorum zor ama başka birşey gelmiyor aklıma sana yol gösterecek.

yalnızlık zor ama eğer ailende herkes sağlıklı ve hayattaysa şükret canım.ne anne-babalar var evladına doyamamış,ne evlatlar var anne-baba kokusu almamış.dönüşü olmayan yollarda yoları gözlenen.en azından yıllık izinlerinizde gelince görebilirsin.gelemesen bile telefon eder seslerini duyabilirsin.allah başka dert vermesin.ailenin iyi olduğunu düşünerek kendini teselli et canım.biliyorum zor ama başka birşey gelmiyor aklıma sana yol gösterecek.

cok sukur onuda dusunuyom tabi cok saol

canım dertleşmek istersen sohbet kanalına gırelim rahat konusuruz

ya cok isterim ama bilgisayari kapatmam gerek esim geldi yaticak oda dertli galiba yine onu teselli etmek bana dusucek ama beni eden kimse yok tabi sizden baska ama inan azda olsa rahatladim su hayalciligimide atlatsam iyi olur

arkadaşım yaşadıklarını anlayamam.çünkü ben ailemle aynı şehirdeyim. ama sanki seni eşinin ilgisizliği daha çok üzüyor.sen onun için ordasın ve ondan daha çok ilgi bekliyorsun.bence bunu eşine söyle.seni gezdirsin,sinemaya götürsün birşeyleri birileri olmadan paylaşın.sanırım kaynananlarda seni anlamıyor.yaşadıkların kötüde olsa doğduğun yer değil doyduğun yer önemli.sende oralara alışmaya çalış.kendine uğraş bulmaya çalış.

dantel,örgü filan biliyorsan birşeyler örmeye ve vakit geçirmeye çalış.ben ailemle aynı şehirdeyim ama hergünde onlara gitmem.komşuda bir kahve içmek bile iyi gelir.dantel yaparım sıkıntım geçsin diye.sen birazda bayram olduğu için üzülmüşsün.tabiki onlarsız bayram zor.
inan ailenle aynı şehirde olsanda canın sıkılıyor.

seni cok iyi anliyorum canim.bende 11 yildan beri her almanyadayim ve her bayram sokakta yalniz kalmis kedi gibi hissederim kendimi.bu sabah msn de abim ve yengemi gördüm.giyinmisler annemin yanina gideceklerdi.dayanamadim ve saatlerce agladim.ama ne yapalim.bizimde kaderimiz,alnimiza yazilan gurbetlik acisiymis...bu kadar üstünde durupta yipratma kendini...her bayram bi:teselli:r burukluk mutlaka olacak ama kendinide her gün yiyip bitirme...bak senin sesini duyabilecegin bir baban da varmis.ya benim....benim babam ben 2 yasindayken ölmüs...sesini bile hatirlayamam.allah beterlerinden korusun deyip kendine biraz da olsun tesselli ver....üzme kendini....

X