Ne olur bir bakın..

serenty

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2009
29
0
Şimdi 16 yaşındayım. Aşırı da kiloluyum. Sorunlarım bir tane değilki.. Göğüslerim 85 numara. Çok ayrıklar biri anyaya biri konyaya bakıyor. Haleleri o kadar kocaman ki anlatamam. Her tarafında deli gibi bir sürü depderin çatlaklar var. Sarkıklar ve göğüs uçlarım çok aşağıda.. Göğüslerim çok çok yumuşak. Sonra bir de iki göğüsümün arasında sivilceleri oluşmaya başladı. Bir iki tane derken mayın tarlasına döndü. Şimdi o kadar çok iz ve çukurluklar var ki.. Hemde mor ve kırmızı. Yani ne yapacağımı şaşırdım. Bir de kilo verirsem iyice sarkıcaklar.. Gerçekten soyunmaya korkar oldum. O kadar çirkin ki.. Yaşıtlarıma bakıyorum böyle bir problemi olan yok.. Ablamın göğüslerine bakıyorum çok çok güzeller.. Bir de beya tenliyim.. daha çok belli oluyor herşey.. Rica ediyorum ablalarım yardım edin, gerçekten çok vahim durumdayım. İlk napıyım kilo mu veriyim ama daha beter olurlarsa napıcam. Doğal yöntemler mi kullanıyım. Bu arada 18 yaşını doldurunca ameliyat olma gibi şansım da var. Bu sorunların hepsinden kurtulabilir miyim iz kalmadan? off off lütfen bakıp geçmeyin yardım edin.. :2:

Tatlım benim zor durumdaymışsın

Bak şimdi öncelikle doktora bi git cildiyeye çekinme kremler falan verir sana.
Sonra diyetisyene git sana uygun diyet yazar ama mutlaka uygula. İlerde daha çok kötü olur pişman olursun bunun üniversite hayatı var sosyal hayatı var en önemlisi evlilik hayatı var kendin soyunmaya korkarken eşinin karşısına nasıl çıkcan? Bak mutlaka git doktora bi görün diyorum.

Zayıflayınca sarkar diye de düşünme sporla herşey hallolur. Günde 2 saatini ayır ve abur cubur yemek. Yemeklerini evde hazırla sandiviç yap okulda ye. Eminim herşey çok güzel olcak. Herşey sana bağlı.

Başarılar diliyorum tatlım kolay gelsin. Öpüldünn...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…