ne olur bi bakın

selam ces_nar peki senin ağrın olur olmaz mı gittin doktora, ne kadardevam etti. çünkü ben 2 saat yattıktan sonra geçti... ve bugünde bişeyim yok. aslında üstüğnde durmak da istemiyorum ama durumucak bi ağrıda değildi malesef

canım sen tam şuanda benim tarifimi yapıyorsun bende 6 aralıkta adet oldum 15-20 arası yumurtlama oldu ve benim ayın 25inde ara kahverengi leke geldi oda sadece tuvalete oturunca oluyordu adet günümde 3 ocaktaydı ve bende halen adet olmadım dr aradım ve 1 hafta 10 gün bekle görüşelim dedi neğatif çıkcak diye korkumdan teste yaptıramadım bekliyorum bakalım hayırlısı sende 1 hafta daha bekle canım benimde adet günlerim çünkü düzenli oluyordu yumurtlama felan sendeki belirtilere gelince bendede şişkinlik ve gaz var birde benim gögüslerim şişti ve uçları acayip ağrıyor el değemiyorum benimde korkum eğer gebelik değilse başka hastalıkmı var diye çok korkuyorum inşallah gebelik olurda ikimizinkide burdan bebişlerimiz hakkında bilgi paylaşımı yaparız canım benim gebelik testi sonucu lütfen bildir

canııım bence seninki hamileliğe benziyo. hemen test yap bence. innnnşallah burdan harika haberler alırız. ama benimki hamilelik değilmiş malesef ama buna rağmen gaz, şişkinlik falan hepsi aynen devam ediyo. galiba hala regl olamadığım için (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…