ne olur bebegim için dua

Çok sevindim sizin adınıza şükürler olsun Allaha dahada iyi olacak inşallah
Benim oğlum bir gün fanus gibi bir şeyin içinde oksijen desteği aldı solunum cihazına bağlanmadı
Taburcu haberini de verirsiniz inşallah

konunu okurken tuylerim diken diken oldu
Gelismelere cok cok sevindim insallah daha da iyiye gider meleginin saglik durumu..
Rabbim onun yuzunu bundan sonra hep guldursun,omur boyu hastaliktan esirgesin kuzuyu..
Dogdugu an sinavini vermis bitmis gitmis olsun insallah yasanan kotu gunleriniz.
Allahim Safi ismiyle yavruna tecelli etsin,butun sIkintilarini gidersin insallah.
Konuyu takipteyim,agizdan beslenmeye baslayinca bizi haberdar et,opuyorum

Canım naptınız varmı bir gelişme? bebiş daha iyidir umarım

rabbim sevdikleri insanlarını sınava tabi tutarmış rabbimin sevgisine nail olan güzel insan bu günler gececek hastalık kefarettir sabırdır sonuda mükafattır rabbim sabrını daim etsin cennet kokulu bebeyine şifa versin dualarım cennet kokulunla sevdiklerinle en sevdiğine emanet ol arkadaşım.

Kizlar biz taburcu olduk size biturlu yazamadim cunku inanin vakit bulamiyorum hatta demin yaziyodym bebek ağladıyarim kaldi. Hersey yolunda internet tlf yasak sadece bibucuk ay cok röntgen cekildigi ixin. Emme sıkıntısı var ki ilk gece yoktu yogun bakimda beslenmeye gecinxe biberona alistirdiklari icin malesef. Ama saglikli olsun yeter diyorum sutu sagip veriyorum. Sizlere cok tesekkur ederim desteginiz icin dualariniz için cok saolun nr muradiniz varsa versin Allah.
girdikce yazacagim hoscakalin..

Canım muhtemelen bebiş Zaman'ının hepsini alıyordur ama merak ediyorum kuzum Nasıl oldu ? İyimi biraz daha?

Canım muhtemelen bebiş Zaman'ının hepsini alıyordur ama merak ediyorum kuzum Nasıl oldu ? İyimi biraz daha?
Canim saolasin sordugun için. Evet cok vaktimi aliyor annemler hastaneden cikinca üçüncü gun gitti kaldim zor toparlandim emme sikintisi cok yasadik. Tam da oturtabilmis degilim. Ama bebegim daha iyi şükür sadece biraz sinirli:)

Yogun bakimdan cikan bebekler zor emermis alistirmak cok zor olurmus cogu anne mamaya gecermis. Sirf alissin diye cok büyük mücadele verdim o agliyor ben agliyorum off cok zordu. Ama iki haftadir daha iyi cok sukur amuda kalkmadigim kaldi emsin diye iyi olsun dimi artik:) Doktorumuz da tebrik etti bizi hatta.

işte böyle şimdi uyuyor ben de gidiyorum yine görüşürüz...

Gözünüz aydın rabbim bir daha kötü günler yasatmasin inşallah

Ayy kuzum benim benim yaaa,o kadar çok sevindim ki anlatamam :) şifa olsun yarasın sütün kuzucuğa :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…