Ne oldu ne bitti anlamıyorum

gozdenur19

Guru
Kayıtlı Üye
28 Haziran 2008
127
20
36
Vallahi kızlar konuya nerden giriyim bilemiyorum. :çok üzgünüm: Ben 2 sene önce üniversiteye başladım.Sınıfın bir kısmını tanımıyorum daha.Aradan 2 ay geçti,sırada arkadaşımla otururken arka sıraya biri oturdu.Birden muhabbete girdi ve öyle başladı muhabbetimiz.Sonra ben nereye gitsem yanıma gelmeye başladı.Sınıfın arkasında oturup kitap okuyorken yanıma gelip konuşmaya başlatıyordu.Bahçede dolaşırken veye koridorda dururken...Yani her fırsatında geliyordu.Telefon numaramı ve msn adresimi istedi.Sonra mesaj filan atmaya başladı.Bana devamlı gelecekle ilgili planlarımı soruyordu.İlk dönemin son günü benimle çarşıya çıktı (ben eve bi iki parça bişey alacaktım,okulda da öyle laf arasında demiştim çıkışta çarşıya gideceğim diye,minibüsten inice bi baktım o da yanımda)Sonra vedalaştık,hatta gece giderkende mesajlaştık.Sonra tatil boyunca hiç bişey olmadı.okulun açılmasına son 3-4 gün kala nette karşılaştık,ben selam verdim,bana okulla ilgili bi soru sordu sonra ben çıkmak zorunda kaldığım için cevap veremedim,mesaj attım.O da sen olmasan ben ne yapardım diye cevap attı.Ben bişey yazmadım.Akşam yeniden mesaj attı.öyle konuştuk yine.Tatil bitiyor filan dedi,evet arkadaşlarımın çoğuyla görüşmedim ama en azından önemlileriyle görüştüm dedim.Kim önemliler dedi nasıl kim dedim önemlilik derecesi ne dedi.derecesini nasıl anlatıyım ki filan dedim neyse boşver dedi.Bende ya insan kime önemli der en yakın arkadaşına ve dost dediklerine dedim.Sonra bi iki kelime daha ettik.Neyse ben seni tutmayım okulda görüşürüz dedi öyle bitirdik.Okula geldik hiç selam sabah yok.Konuşmuyor.Küs müsün diye sordum hayır sana öyle geliyordur dedi. :sm_confused: Aradan 1 ay geçti hali tavırı aynı.Bende yeniden sordum yine hayır dedi.Konuşmayarak 1 sene geçti.Geçen sene durum daha da kötüydü.Selam vermemeyi filan geçtim bulunduğum ortamda bulunmamaya,yolunu değiştirmeye başladı.Bazen zorunlu olarak konuşmamaız gerektiğinde yüzümü bakmadan konuşuyordu.Gözlerini kaçırıyordu hep.Onun içinde bulunduğu oratama gidince çekip gidiyordu.Sene sonunda ikimizde dersin birinden bütünlemelere kaldık.Çıkar icabı diyorum ben artık,aynı ortamda bulunduk,bilemediklerimizi birbirimize sorduk.Onun dışında muhabbetimiz olmadı. :a015:
Durum nasıldı,sonra niye böyle oldu açıkcası anlamadım.Yorum yapacak olan var mı? :uhm: Daha doğrusu yorumlayabilecek olan.Çünkü daha yorumlamayı beceren birine rastlamadım :1no2:

Simdi anlamadimki sen asik mi oldun ??
Yoksa sadece onun sana neden böyle davrandiginimi merak ediyorsun?
Ona göre yorum yapilabilir sadece:s

önceleri senden hoşlanıyormuş anlaşılan şimdi pek hoşalnmıyor olabilir..
yada hep o sana ilgi göstermiş sen ilgi göstermeyince kendisini çekmiştir ilgini çekmeye çalışıyor olabilir..en iyi çözüm ikinizin açıkça karşılıklı konuşması canım...
a.s.

dogru anladiysam bu arkadas senden hoslaniyor(du). Sende önemli arkadaslarimla görüstün diyince, oda belki bilmek istemistir önemli arkadaslarinin içinde o da varmi diye, yada o senin için ne kadar önemli diye. Onun hakkinda birsey demedigin için belki bozulmus olabilir, o yüzden 'neyse bosver' ve 'neyse beni seni tutmayim' demistir. ki bazen bende bozuldugum birine böyle derim :).
Arkadas eger ki senden hoslaniyorsa ve karsiliksiz diye düsünüyorsa (ki bilmiyorum senin ona olan duygularini) sana bu yüzden soguk davraniyor olabilir. yani ben bunu anladim yazdiklarindan.

Bence bir erkek durduk yere bir kizla bu kadar ilgilenmez, tesadüfen çarsiya gidecekken ayni minibüste bulunmaz. karsiliksiz oldugunu anlayinca da soguk davranir uzak durur.

Umarim iyi anlatabilmisimdir :)

çok garip doğrusu,yaz boyunca görüşmemişsiniz,acaba sen öemli arkadaşlarımla görüştüm deyince onunla görüşmediğin için kendini seninigözünde önemsiz biri olarak mı düşün dü desem,okulda seni görünce zamanla bu tavrını değiştirmesi lazım dı.

kafamçokkarıştısende pek bir şey yokken sanırım bu kişinin sana ilgisi olmuş sonra sende sanırım bu kişiye alışmışsın ve kendini geri çekmesine anlam verememişsin ki haklısında...insan merak eder bir anda ne oldu diye...ama aranızda bir ilşki oluşmamış sanırım...onun için boşver ilgilenmiyorsa konuşmuyorsa...ve aklıma gelenler ya bu insan kendini geri çekip snein dikkatini çekmeye çalışıyır ya da okul dışı birini buldu ona ihanet etmemek için senden uzak duruyor..ya da senle çıkar arkadaşlığı vardı...olay karışıkmış baya

bende pek anlamadım dogrusu cunku ortada senden uzaklasmasını gerektıorecek bırsey yok gıbı dururyor

Ben başta açıkçası onun hakkında hiç birşey düşünmüyordum.Şimdiki duygularım da bi hoşlantı filan mı yoksa geriye çekilmesinin sebebini bilememekten gelen bişey mi bilmiyorum.Ama sonuç ne olursa olsun sebebini öğrenmek istiyorum.
Acaba bu beni en başından beri normal arkadaş olarak mı görüyordu bilmiyorum.Çünkü benden 1 yaş küçük ve arasıra bunun espirisini yapıyordu,veb daha küçüğüm filan diyordu.Bir erkek bunun şakasını yapar mı sizce?
Ben konuşmaya çalıştım kaç kere ama hiç konuşmadı.Yani benden ilgi filan bekliyor olsa fırsatı değerlendirmezmiydi.

Okul yaz tatiline girince hiç arayıp sormamış seni okul açılırkende yeniden karşına çıkmış...Okulda ise senden uzaklaşmış..
Belki ilk dönem senle flört etmek istedi ama yaz tatilinde bir sevgili buldu,sana karşıda mesafe koydu arasına..Bir fikir sadece..
Sevgiyle Kal..

canım konuyu aşk acısı çekenlere yazdığın için hepimiz aşk acısı diye bekledik sanırım.
arkadaşlara katılıyorum bir dönem senden hoşlanmış,
sonrasında da olmayacağını anlayıp uzaklaşmış, tavır yapmış, mesafe koymuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…