Aile Planlaması ne kullanmalıyım?

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Delal_Delal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2012
112
0
Arkadaşlar benim iki ay sonra düğünüm var ve 30 yaşındayım.şimdi aklıma dank etmiş bir konu ben ne zaman doğum konrol hapı kullanmaya başlamalıyım? Birde hangisini kullanmalıyım?

Ben 39 yaşondayım 33 yaşında evlendim sadece 1 ay kullandım ve 1 yıl bebek aradım sakın doğum kontrol hapı kullanma

eşin korunsun tatlım en iyisi o yöntem gerçekten
bende 4 ay kullandım sonra bıraktım okadar çok olumsuz yorum varki hapla ilgili korktum valla :KK17:

eşin korunsun tatlım en iyisi o yöntem gerçekten
bende 4 ay kullandım sonra bıraktım okadar çok olumsuz yorum varki hapla ilgili korktum valla :KK17:

Sizlerin deneyimi benim için önemli canım.çünkü benim adetim düzenli.kıllanma yok:KK66: ve çocuk şimdilik istemiyorum evliliğe alışma süreci vs şeyler nedenlerim.iyiki yazmışım yoksa körü körüne kullanacaktim.teşekkürler :)

Sizlerin deneyimi benim için önemli canım.çünkü benim adetim düzenli.kıllanma yok:KK66: ve çocuk şimdilik istemiyorum evliliğe alışma süreci vs şeyler nedenlerim.iyiki yazmışım yoksa körü körüne kullanacaktim.teşekkürler :)

biz teşekkür ederiz canım
şöyle düşün hap kullandığında iyi de olsa kötü de olsa vücuduna hormon yükleniyo
ama erkek korunurken olan bişey yok tak çıkar kimseyi etkilemiyo yani
nişanlına bu şekilde anlatabilirsin
mutluluklarrrrr :KK16:

Nişanlım o konuda düşüncelidir ben bu kadr sorun yaratacağını düşünmemiştim.danışmakta her zaman yarar var :) tekrar teşekkürler öptümmmmmmm

Arkadaşlar benim iki ay sonra düğünüm var ve 30 yaşındayım.şimdi aklıma dank etmiş bir konu ben ne zaman doğum konrol hapı kullanmaya başlamalıyım? Birde hangisini kullanmalıyım?

Hiç zaman kaybetmeden hemen başlamalisin..
Normalde 2, 3 ay önceden başlıyorlarki vücut tamamen alişsin diye.
Çünkü vücudun hemen tepki vermiyor, aliştirmalisin.
Özelikle düğün gününde adet olmsk istemiyorsan:)

Ben ilk adet ayim çok düzensiz oldu, fakat 2 ci ayda düzeldi.
İlkinde hapi kullanırken adet oldum.. ama doktor normal dedi, ilkez kullandığım için.

Hiç zaman kaybetmeden hemen başlamalisin..
Normalde 2, 3 ay önceden başlıyorlarki vücut tamamen alişsin diye.
Çünkü vücudun hemen tepki vermiyor, aliştirmalisin.
Özelikle düğün gününde adet olmsk istemiyorsan:)

Ben ilk adet ayim çok düzensiz oldu, fakat 2 ci ayda düzeldi.
İlkinde hapi kullanırken adet oldum.. ama doktor normal dedi, ilkez kullandığım için.

Canım peki sen öneriyor musun? Kızların yazdıklarını okudun.

X