Ne kadar saklarsınız?

(Boşanma aşamasında olduğum) eşimin aldığı tüm çiçekleri kurutup saklıyordum. Çok da sık çiçek alırdı, çok hata yaptığı için özür çiçekleri tabi :) Kv evde kurumuş çiçek saklamak iyi değil demişti, araştırdım doğruymuş ama inadına atmamıştım :KK70:

Selam kızlar. Sevgilinizin size aldığı ilk çiçeği ne kadar saklarsınız? Bir hafta sonra kurudu diye çöpe attığım için ben odun mu sayılıyorum? Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Bir kere etrafında minnak mısır kocanından süslemeyle sarılan gül buketi almıştı. Onu saklıyım dedim. Her yer kuru yaprak çöpü oldu, mısır da kelebeklendi. Ben de dellendim o dolap kapağını açıp kelebeklerin istilasına uğrayınca 😂😂 ilk ve sondur yaptığım

Ay boşver,at gitsin..Saklarsan ,adam kendini nimetten sayıyor, ask-i memnudaki Nihal bile Behlulun verdiği gülü sakladı, kurumuş gülü Behlül çöp kutusunda görünce Nihalin değerini öyle anlamıştı ☺çok da şaapma yani

Zaten kuru cicek evde tutulmaması gereken bir şeymiş.Artik o da ölü olduğu için negatif bir enerji yayarmis.Yani inanıp inanmamak kişiye kalmış tâbi.Ama bunu çok duymuştum.

X