Ne kadar saklarsınız?

:KK68:Bende sakladım...

Eklentiler

• IMG_20240821_202957.jpg
    IMG_20240821_202957.jpg
    121,9 KB · Görüntüleme: 75
Feng Shui der ki evde kuru çiçek bulundurmayin
Bunu ben de duymuştum. Duyunca kitap arasında kuruttuğum çiçeği de attım. Eltim isteme çiçeğini kurutup tablo yaptırdı. Salonda asılı duruyor. Dirlik düzenleri de gayet yerinde ya.

Selam kızlar. Sevgilinizin size aldığı ilk çiçeği ne kadar saklarsınız? Bir hafta sonra kurudu diye çöpe attığım için ben odun mu sayılıyorum? Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
6 yıldır duruyor, evet odun sayılırsınız bence sjjfjssk

Abooo yorumları sonradan okudum kimse mi saklamıyor aşırı şaşırdım. O zaman daha şok bir şey söyleyeyim, sadece ilkini değil eşimin aldığı bütün çiçekleri sakladım ben ya 😁 neden kimse saklamıyorrr😅

Son düzenleme:
Selam kızlar. Sevgilinizin size aldığı ilk çiçeği ne kadar saklarsınız? Bir hafta sonra kurudu diye çöpe attığım için ben odun mu sayılıyorum? Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
19 yıl oldu 😄 tek bir tane papatya kendisi. İlişkimizin yeni başladığı zamanlarda bi okul dönüşü sanki karşıdan gelirken bana yanlışlıkla çarpıyormuş gibi yapıp avucumun içine bırakıvermişti çevreden anlamasınlar diye.

hiç de romantik biri değilimdir ama o anda yaşadığım kalp çarpıntısını hissettim şimdi yine bakınca. artık müzelik oldu, atmayayım bari

image.jpg

ben hic saklamam normalde. aldim mutlu oldum, kokunca atarim yani. ama sevgilim benim aldığım cicekleri (tum seyahat boyu agzina edilmis yoluk yoluk olmusken bile) sakladigi için cesaret edemiyorum onunkileri atmaya..kiyafet dolabının bir kosesinde cirkin cirkin duruyorlar.

Niye saklayım ki? O zaman ilk verdiği sakız kabını sakla, ilk yediğiniz yemek fişini de, ilk tatilinizin bavul kartını da ne bileyim😁 genelde yaşı küçük kızlarımız böyle romantiklikler yapıyor. Ha bence çok hoş ve tatlı ama şart mı değil…

6 yıldır duruyor, evet odun sayılırsınız bence sjjfjssk

Abooo yorumları sonradan okudum kimse mi saklamıyor aşırı şaşırdım. O zaman daha şok bir şey söyleyeyim, sadece ilkini değil eşimin aldığı bütün çiçekleri sakladım ben ya 😁 neden kimse saklamıyorrr😅
Viiii kız o kadar kuru çiçeği nereye koydun. Amma toz yapar onlar he. Hiç tutamam evde kuru çiçek falan düzenli olarak tazelesin işi ne 😃

Viiii kız o kadar kuru çiçeği nereye koydun. Amma toz yapar onlar he. Hiç tutamam evde kuru çiçek falan düzenli olarak tazelesin işi ne 😃
🤣🤣 bir kısmı kitaplığımda 2 rafta, bi de televizyonumuzu kaldırmıştık, tv ünitesinin üzerinde bir kısmı da😁 hepsinin tamamı değil ama, bazılarından birer ikişer çiçek ayırmışım. Ay ne bileyim kıyamıyorum ben öyle 😅

🤣🤣 bir kısmı kitaplığımda 2 rafta, bi de televizyonumuzu kaldırmıştık, tv ünitesinin üzerinde bir kısmı da😁 hepsinin tamamı değil ama, bazılarından birer ikişer çiçek ayırmışım. Ay ne bileyim kıyamıyorum ben öyle 😅
Amaaan kız kıy gitsin 😃 onları gördükçe zaten evde çiçek var der almaz bu adamlar 😃😃😃

Belli ki çok genç bir çiftsiniz..

Buradaki hanım ablaların çoğu çöpe atmıştır😂😂

İstiyorsan kurutarak saklayabilirsin. Pek heyecan duymuyorsan atabilirsin.

Üniversitedeyken eşimle sevgiliyken bana ilk aldığı çiçek buketini kurutmuştum 😂 Uzun süre de baş ucuma asmıştım..

Evlendikten sonra taşınma telaşıyla yaprakları dökülmüş mecburen atmıştım. Ama sakladığımı söylediğimde eşim çok mutlu olmuştu. O zamanlar böyle şeyler bizi mutlu ediyordu.

Şimdi hayat telaşı içinde böyle şeyleri duymak bize gereksiz ve komik geliyor. Birazda olgunlaşmayla ilgili tabi..

Niye saklayım ki? O zaman ilk verdiği sakız kabını sakla, ilk yediğiniz yemek fişini de, ilk tatilinizin bavul kartını da ne bileyim😁 genelde yaşı küçük kızlarımız böyle romantiklikler yapıyor. Ha bence çok hoş ve tatlı ama şart mı değil…
Ama ilk aldığı pırlanta tek taşını saklardınız demi😅😅😅

Kişiden kişiye değişiyor kimi sakliyor tablo yapıyor kimi de benim gibi atıyor 😂Benim hiç bir nesneye duygusal bağım olmuyor. (Milyon tane resim saklayabilirim ama baskılı , dijitale güvenmem😂),sadece cocugumun hastane cikisini ve ilk ayakkabisini sakladım o da ;" anne bir şey yok mu ?" demesin diye 😂 ayakkabısıni da maskot niyetiyle arabaya taktim😂 o yüzden bana bunlar saçma geliyor ,abimin eşi 7 yıllık birliktelikte abimle gittikleri kafelerin pecetelerini bile saklıyor.

Ben bir iki tane yaprağını veya bir adetini saklayıp kuruttum hep bekarken bir kutuda biriktirdim şimdi evde kimsenin açıp baktığı yok fkdkdkdkrke biriktirseniz de bir halt olmuyor yani sallayın gitsin

bi tane var eski sevgiliden kalma gül digerlerini hep atmıştım buda kurudu yer kaplamıyor dıye sakladım çiçek saklamanın romantızımle alakası yok bunu normalleştirelim :KK70:

Valla ergenlikte çikolata kabından kullanılmış peçeteye kadar her şeyi saklardım ama artık atıp geçiyorum :KK70:

11 yıl önce sevgiliyken gönderdiği ilk çiçek hala sepetiyle beraber evimizi süslüyor. İlk buluşmamızda da bı tane gül almıştı o da üzerinde. ❤️
Ama sonraki senelerde aldıkları kuruyunca çope gitti maalesef.

X