Ne kadar saklarsınız?

Selam kızlar. Sevgilinizin size aldığı ilk çiçeği ne kadar saklarsınız? Bir hafta sonra kurudu diye çöpe attığım için ben odun mu sayılıyorum? Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Bu kurudu yenisini alabilirsin diye haber et sonra çöpe at 🤪😂😂

Selam kızlar. Sevgilinizin size aldığı ilk çiçeği ne kadar saklarsınız? Bir hafta sonra kurudu diye çöpe attığım için ben odun mu sayılıyorum? Ne düşünüyorsunuz bu konuda?
Ayrıl, çiçeği saklayıp saklamadığını sorup üzerine trip atan adam ömür boyu başının etini yiyecek modeldir. Erkenden ölürsün

Çiçek kuruyunca etrafa yaprak, çöp yayıyor. Çok istiyorsa canlı çiçek alsın sulayın

Bende o kadar romantik olamıyorum malesef. Hele vazoya konduysa leş kokuyor anında çöpe onun haricinde diğer kuruyan çiçeklerde çöpe. Evde pek bir şey saklamam ya ben çöp çöptür işte çok anlam yüklemeye gerek yok 😂

Ohohooo atarım yani . hem kurumuş solmuş şeyler enerji düşürür feng shui yaparım 😂 alsın 100 tane çiçeği nerde saklıcan yani topraklı çiçek değilse ona bile bakmak zor.

Bende o kadar romantik olamıyorum malesef. Hele vazoya konduysa leş kokuyor anında çöpe onun haricinde diğer kuruyan çiçeklerde çöpe. Evde pek bir şey saklamam ya ben çöp çöptür işte çok anlam yüklemeye gerek yok 😂
Hatta eşim hep atıyorum diye bozulmuştu saksı çiçeği alıyordu bakayım diye onları da hiç bakamadım hepsi öldü çöpe gitti. Artık almayacağım diyor 😅😅😅

evlendikten sonrasını saklıyorum. sevgiliylen olanları tablo tarzı bir şey yaptırma niyetim vardı ama annemin evinde kaldılar 😂 anam da çöpe attı haklı olarak 😂

Eklentiler

• IMG_2350.jpeg
    IMG_2350.jpeg
    86 KB · Görüntüleme: 82
Yani ben yanımda götüremedim yurtdışında yaşıyorum eşim ozaman türkiyedeydi isteme olan evde bıraktım :) ama sonraki çiçeklerinden birini ben kurutup çerçevenin içine koymuştum çok hoş duruyor duvara asınca da :) öyle bir anı yapabilirsin yada hepsini at içinden birtane gülü yada çiçeği epoxi yapıp kolye yada aksesuar yapabilirsin öyle şeylerle uğraşmayı seviyorsan :)

Kullanmadığım, işime yaramayan her şeyi atıyorum evden birde çiçeği mi saklayacağım

X