Ne ile korunmalıyım

momfit

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mart 2024
4
0
29
Kızlar methaba önemli birşey danışmak istiyorum size ben yaklaşık iki hafta önce kürtaj oldum şu an da eşimle ilişkiye girmeye korkuyorum resmen hamile kalırım diye, çünkü biz prezervatifle korunuyorduk ve ilişkiden hemen sonra farl ettim ki prezervatif içimde kalmış ne olur ne olmaz diye sabahında ertesi gün hapı içtim hemen fakat iki hafta sonra test yaptım bir baktım hamileyim dünya başıma yıkıldı hiç zaman kaybetmeden kürtaj oldum çünkü ikinci çocuğu maddi ve manevi sebeplerden dolayı istemiyordum,neyse mesele şu ki doktor ancak bir ay sonra spiral taktırabileceğimi söyledi hapta önerdi adetinin birinci gününden itibaren kullan diye şu an kürtaj olalı 15 gün oldu adet olmadım henüz hapıda kullanamam yani prezervatife de güvenim kalmadı ne yapacağım bilmiyorum

Yani prezertvatif artı geri çekilme şu an en uygun. Ovulasyon testi alıp yapabilirsiniz günlük pik ve pike yakın günleri atlarsınız daha içinize sinebilir.

Aylık iğne. Ama regl gecikmesi yaşatma ihtimali varmış. Arkadaşım kullaniyor çok memnun. Hatta bulunduğum bolgede devlet karşılıyor her yerde öyle mi bilmiyorum. Saglikocaginda vuruyorlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…