ne bu simdi?ask ucgenimi

prensesneva

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2024
10
1
24
selam kizlar,soru su,simdi ben bi cocuktan cok hoslaniyorum,ve bir sekilde ilgimi ona belli ettim ve anladi sanirsam.onun arkadas grubu 3 kisi ama asiri samimi degiller.bu gruptan bi cocukla aramiz gayet iyiydi,bana cok iyi davranirdi,fakat son bir haftadir oflayip poflamaya,gorseniz karadenizde gemisi batmis sanirsiniz.birde beni surekli terslemeye ve kizmaya basladi.sanirim diger cocuga meyilli oldugumu duymus.nasil olduysa benim hoslandigim bir anda beni takipten cikti,benide kendini takipten cikarmis.oysaki sanki onunda bene ilgisi var gibiydi.simdi sizce diger cocukmu karistiriyo ortaligi,diger cocuk benden hoslaniyor mu,kafalar karisik,biliyorum soruda karisik ama artik idare ediverin

sen onlari degil onlar seni kovalasin,birak neden dusunuyosun kuzum ya bunlari

Prenses bence oturup derslerine odaklanmalısın boşver bu ikili üçlü aşk çıkmazlarını.

Kim kime anlamadım ama doğru yoldasın devam et canım

Grupta iki erkekten biri sizi terslemeye başlıyor diğeri takipten çıkıyor. Ben hoslaniyor diye düşünmez hakkımda kötü dusunecek bir olay duymuslar dedim. Dedikodumu yapılmış ve kotulenmisim derdim. Laf taşınmış derdim. Burda da silmeyen ve terslemeyen üçüncü kişiye döner oklar. Muhtemelen biri sizin bu ikinizi birbirinize düşürecek ya da sağda solda bu kız bu çocuklar benden hoşlanıyor diye geziyor dedi. Yani adamlar artık hoşlanmıyor rahatsız oluyor sizden. Üçüncü kişiden sebebini ogrenin

Hic boyle dusunmemistim.sagolun.aydinlandim resmen

Hic boyle dusunmemistim.sagolun.aydinlandim resmen
Bir tanesi olsa diğerinden kiskandi tavır aldı derdim ama aslında ikisinin de tepkisi aynı. Sadece dile getirme şekilleri farklı. Aynı gruptan iki kişi tavır alıyorsa üçüncü kişi arkanızdan dedikodu yapıp benden duymuş olma demistir. Çünkü bunlar arkadaş ve aynı laf ona da gitse o da tavır koyardı. Katil üçüncü.

Boşveeer. Bütün grubu takipten çık. Üçününde koy g. tüne rahvan gitsin.

çok samimi olmayan arkadaşın lafıyla seni takipten çıktıysa zaten çıksın gitsin.

Kiz x kişisini seviyor, y kişisi kızı seviyor. Y ile x knki panpi. X kişisi kizin onu sevdiğini y kişisi olan ortamda anlatiyor y kişisi de "ben sevirem o kızı olom hayirdir" diyor, çocuk da ben sevmiyorum ztn diyip aradan sıvışıyor, y kişisi sana ilgili davranmasına rağmen kanki panpisine ilgi duymana öfkeleniyor, "ben seni seviydim sen nedan bana böyle yaptın" diye kafada kuruyor. İlgimi çekersem ters davranırsam, "ilgimi özler bena geri dönersin" diye tuhaf amfibitik hareketler yapıyor. Şimdi senin yapman gereken malı oynamak saf masum takılıcaksın, x e neden beni engelledin ters bir hareketim mi oldu, istersen rahatsız etmem ama sebebini öğrenmek istedim sadece diyeceksin. Bu arada y' yi de seni sevdiğini bir şekilde itiraf ettirmen lazım, ondan sonra reddedmelisin, reddederken de sevdiğim biri var diyeceksin. Sonra x kişisi" y kişisi senden hoşlanıyor o benim panpa yani kötü görünür vb dicek". Ben onu reddettim yada ona tavrımı zaten gösterdim. Neyse zaten arkadaşlığın benden daha kıymetliyse beni sevmiyorsun demektir diyip aglak emoji atacaksın. Ben sana normal arkadaş gibi davranırım ama şu engeli kaldır kavga falan etmedik en nihayetinde diyip sessizliğe yumulucaksın. Bu arada bizim x de vicdanını yoklayıp sana geri döneceğine karar vericek. Mutlu son. Ama burda bitmedi y amfibiti bunları öğrendiğinde ki tepkisi ve hain planları daha gün yüzüne çıkmadı. İkinci sezon kanal d de.

saka maka ama gidisat aynen dediginiz gibi.film gibi yani..kimseye pas yok.yesinler birbirlerinide,benim sorum 3 umuzun bir is surekli ayni ortamda bulunmak gerektigi.maalesf 1 yil boyunca birlikte calisicaz ve yuzyuze bakicaz.ben yuzleri yenire duvarlara yerlere masaya bakicam artik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…