ne bu simdi?ask ucgenimi

saka maka ama gidisat aynen dediginiz gibi.film gibi yani..kimseye pas yok.yesinler birbirlerinide,benim sorum 3 umuzun bir is surekli ayni ortamda bulunmak gerektigi.maalesf 1 yil boyunca birlikte calisicaz ve yuzyuze bakicaz.ben yuzleri yenire duvarlara yerlere masaya bakicam artik
bide x kisisi okadar utangacki,hayatta oyle bisiler anlatamaz.ortak bi arkadaslari yumurtluyor herseyi.kanki panpide degiller.yurtdisinda oldugundan mecbur turkler birarada oluyo genelde.y kisisi bunu duydugundan beri bunalim takiliyo.uzgun ve kizgin.kizin akli fikri x de ama y de cok baskin

opsiyon yok diye illa sen mi opsiyon olasin onlar icin kuzum?
haklisinizda bu x den gercekten hoslaniyorum.oyle mazbut utangacki,kardanadam sanki.belkide ulasilmaz oldugu icin hirs yaptim.yasim 20.biliyorum cok gencim,vede tecrubesiligimden oluyo bunlar ama,ben ilk defa birine boyle hissediyorum.daha once kimseyle ilgilenmedim.ama kardanadamda bana bakmiyo iste.sevmiyo demekki,zaten sevsede belli edemez o.digeri panter gibi.ona cikicaksin aradan bile demis olabilir.benim pisirikta tamam demistir.sevse bi yolunu bulurdu.ama iste benim zamana ihtiyacim var galiba.keske surekli gormek zorunda kalmasam.mantigim salla diyoda,ya kalbim..

Kiz x kişisini seviyor, y kişisi kızı seviyor. Y ile x knki panpi. X kişisi kizin onu sevdiğini y kişisi olan ortamda anlatiyor y kişisi de "ben sevirem o kızı olom hayirdir" diyor, çocuk da ben sevmiyorum ztn diyip aradan sıvışıyor, y kişisi sana ilgili davranmasına rağmen kanki panpisine ilgi duymana öfkeleniyor, "ben seni seviydim sen nedan bana böyle yaptın" diye kafada kuruyor. İlgimi çekersem ters davranırsam, "ilgimi özler bena geri dönersin" diye tuhaf amfibitik hareketler yapıyor. Şimdi senin yapman gereken malı oynamak saf masum takılıcaksın, x e neden beni engelledin ters bir hareketim mi oldu, istersen rahatsız etmem ama sebebini öğrenmek istedim sadece diyeceksin. Bu arada y' yi de seni sevdiğini bir şekilde itiraf ettirmen lazım, ondan sonra reddedmelisin, reddederken de sevdiğim biri var diyeceksin. Sonra x kişisi" y kişisi senden hoşlanıyor o benim panpa yani kötü görünür vb dicek". Ben onu reddettim yada ona tavrımı zaten gösterdim. Neyse zaten arkadaşlığın benden daha kıymetliyse beni sevmiyorsun demektir diyip aglak emoji atacaksın. Ben sana normal arkadaş gibi davranırım ama şu engeli kaldır kavga falan etmedik en nihayetinde diyip sessizliğe yumulucaksın. Bu arada bizim x de vicdanını yoklayıp sana geri döneceğine karar vericek. Mutlu son. Ama burda bitmedi y amfibiti bunları öğrendiğinde ki tepkisi ve hain planları daha gün yüzüne çıkmadı. İkinci sezon kanal d de.
Abla sende Gani Müjde olarak doğacakmışsın ama son dakikada değişmiş havası sevdim😄

Ay ben yurtdışında olacağım, asla ve asla Türk erkeği kahrı çekmem
Yabancı bulurdum

X