ne bu simdi?ask ucgenimi

bide x kisisi okadar utangacki,hayatta oyle bisiler anlatamaz.ortak bi arkadaslari yumurtluyor herseyi.kanki panpide degiller.yurtdisinda oldugundan mecbur turkler birarada oluyo genelde.y kisisi bunu duydugundan beri bunalim takiliyo.uzgun ve kizgin.kizin akli fikri x de ama y de cok baskin

opsiyon yok diye illa sen mi opsiyon olasin onlar icin kuzum?
haklisinizda bu x den gercekten hoslaniyorum.oyle mazbut utangacki,kardanadam sanki.belkide ulasilmaz oldugu icin hirs yaptim.yasim 20.biliyorum cok gencim,vede tecrubesiligimden oluyo bunlar ama,ben ilk defa birine boyle hissediyorum.daha once kimseyle ilgilenmedim.ama kardanadamda bana bakmiyo iste.sevmiyo demekki,zaten sevsede belli edemez o.digeri panter gibi.ona cikicaksin aradan bile demis olabilir.benim pisirikta tamam demistir.sevse bi yolunu bulurdu.ama iste benim zamana ihtiyacim var galiba.keske surekli gormek zorunda kalmasam.mantigim salla diyoda,ya kalbim..

Abla sende Gani Müjde olarak doğacakmışsın ama son dakikada değişmiş havası sevdim

Ay ben yurtdışında olacağım, asla ve asla Türk erkeği kahrı çekmem
Yabancı bulurdum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…