Nazlı'm gelmiş,hoşgelmiş,hemde süper haberlerle gelmiş!!!

Adivar

Guru
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2007
6.169
49
Oh be ne kadar güzel bir şey KK'yı açtığım an senin mesajını görmek..kaydirigubbakcemile5

O kadar güzelki seni burada görmek,konuşmasamda online ışığının yandığını görmek..:dance:

Çok uzun bir süre oldu,senin yokluğunu taaa içimden hissettim Nazlım canım dostum canım arkadaşım..:teselli:

Birde mutlu haberlerle döndün demek,hamişsin oley be oleyyy 2.kez teyze oluyorum demek:teytey:Rabbim bir daha bizleri bu kadar birbirimizden ayırmasın:Saruboceq:

Seni çok ama çok özledim,ama artık o hasret dolu günler geride kaldı şükürler olsunki...

Duyduk duymadık demeyin beee,Nazlı'mız döndü millettttttt:1hug:

Şu an içim içime sığmıyor inanın ters takla atacağım mutluluktan,kendimi direk buraya attım nedenmi bu içimdeki sevgiyi,coşkuyu herkez ama herkez ile paylaşmak için.:hooray:

Kk yı açar açmaz bende nazlı ablamın mesajını gördümm...:teytey:
Onu çok özlemiştimm çokk....:1hug:
Ve çok güzel haberlerle gelmiş yaa...
Kendi gibi minik bir melek daha geliyor...Doğa ya kardeş geliyorr..delikafadulden
Rabbim onu ve seni nazarlardan korusun inş..
Sağlıcakla kucağına aldığın günleride görücez hepberaber inş...
Kocamannn öpüyorummm canımıniçii seni.......hihoyyyt
Allaha emanet ol.....a.s.

tebrik ederim
ALLAH'ım hayırlı bir evlat versin inşallah
:Saruboceq:

Birtanem hoş gelmiş hemde bebişiyle, hamiş olarak gelmiş.:)) Çok özlemiştik .

Vışşşşş Dıkandım vallakaydirigubbakcemile3

Canım benimm tatlı meleğim geldim yaa nasıl nasıl özlemişim bende seni sizleri anlatamam akşam ilk pc çalışmaya başladı Allahım kalbim yerinden çıkacak adeta böylemi heyecan olur
Birde güzel haberi vereceğim yaa daha bi farklı nasıl duyurayım derken bu çizelgeler aklıma geldi birde tek gittim çift geldim yazısı:)))
Bu sefer nolursunuz herkez dua etsin diğeri gibi değil biliyorum ama içim ürperiyor kalp atışlarını duydum tıp tıp o an eşimin gözbebğinin içine içine bakıyorum sesi duydu duyacak derken aynı duyduk gözler dolu dolu oldu..Şükürler olsun ne diyebilirimki Rabbime..
İsteyen herkeze nasip etsin..İnşallah doğacak yavrumuzda sadece bana bize değil siz tüm teyzelerine vatana millete faydalı bir insan olur:Saruboceq::Saruboceq:

Bu arada evim evim güzel evim onca evi taşıdım kolileri kaldırdım olacak olduktan sonra oluyor Dualara çok inanıyorum biliyorsunuz işte duaların karşılığı tüm işimi yaptım yorgunluktan ağlıyorum üzerimde eşorfman elimi cebime bir attım evimde kalan son duaları toplayıp cebime yerleştirmişim işte bebiş böyle korunmuş..Lütfen dualarınızı yeniden esirgemeyin inanın yerini buluyor..İnşallah sağlıkla kucağımıza alabiliriz bu sefer:Saruboceq::Saruboceq:

Adıvarım en uzun en zor en kötü ayrlığımız böyle olsun..Canımsın okadar çok özlemişimkii anlatamam nereye yazacağımı şaşırıyorum nasıl yazacağımı Sana sizlere sevgimi nasıl ifade edebileceğimi şaşırıyorum..Ama artık ifade edemesemde beni anlayacağınıızı çok çok iyi biliyorum..
Yanlış yazılımlarım olmuştur affolaaaaa azıcık huyumda değişti duygularımı hep son sınırda yaşıyorum ağlanacaksa hüngür hüngür gülünecekse kahkahayla ortası yok:asigim:

Oyy oyyy oyyy içim dolup dolup taşıyorrrr :1hug::1hug:a.s.a.s.

Ablasının Meleğiii tatlısı yaa hani derler ya kokusunu özlemişim varmı böyle birşey şimdi eşim aradı pcyi açtın arkadaşlarına kavuştun içim artık rahat dedi bende evet benimde canlarımın hepsi burada dedim..Mutlusun yaa şükürler olsun dedi kapattı teli..
Nasıl mutlu olmamki nasıl olmam baksanıza birbirinden güzel özel canımmm dediğim herkez burada yine sizlerle birlikteyim..
İnanın hepiniz evimin tatlı konuklarısınız heleki samimi olduklarım öyle bir oturmaya geliyorlarkii hiç bırakasım gelmiyor...
Ablasının güzelii hadi bakalım güzel haberler sırası sende sizlerde bekliyorum artık:Saruboceq::Saruboceq:Yerim Seniiiiiiiiiiii en kocamanından bende öpüyorum tatlı sohpetlerimize kaldığımız yerden devam küçük meleğim Seni çok seviyor en tatlısından öpüyorum a.s. a.s.

tanımıyorum kendisini neden yoktu aramızda acaba...
hoşgeldin diyelim bizde.....

tebrik ederim
ALLAH'ım hayırlı bir evlat versin inşallah
:Saruboceq:

Hoşbuldum a.s. öncelikle neden yoktum aranızda evimi taşıyordum taşıma sürecinde ise modemimi bozunca ayılık süresi uzadıda uzadı ama nihayet bitti ve tüm canlarıma kavuştum şükürler olsun..
Adaylaarda canım çok teşekkür ederim Rabbim isteyen herkeze nasip etsin:Saruboceq:Vee hepimize hayırlı bir evlat olur inşallah lütfen dularınız bizlerle olsun a.s. a.s.

Nazli ablacim, hosgeldin tekrar
Bebisin hayirli ugurlu olsun, ikinci kez Anne olacaksin Allahin izniyle, çok guzel bir hediye
Ve saglicakla kucagina almayi dilerim
Operim çok

Birtanem hoş gelmiş hemde bebişiyle, hamiş olarak gelmiş.:)) Çok özlemiştik .

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Valla melek ablam seni her özlediğimde karşımda buldum yaaa tadımdan geçilmez oldu..Birde haber ajanı gibi anında naklen yayın yaptım sana herşeyi:CüvCüv:Tatlı anneanne oyy nede yakıştı sana :1hug:Ablacım öperim güzel yanaklarından bende çok özledim çokŞenizŞeniz

Nazlıcım o kadar çok sevindim ki anlatamam...
yakışıklıya bir kardeş geliyor demek ki...
hadi hayırlısı olsun...
sağlıklı hamilelik ve kolay doğum diliyorum canım...
ayyy ne güzel ya...ne olur kendine iyi bak...
sevgiler...

Anamm nazlı ablam hamile misin ay ne sevindim anlatamam hihoyyyt
Bugün aklımdan geçirdim seni nerelerdesin diye işte buradasın...
Bebeğine ve sana dua edeceğim.. Şeniz

Nazli ablacim, hosgeldin tekrar
Bebisin hayirli ugurlu olsun, ikinci kez Anne olacaksin Allahin izniyle, çok guzel bir hediye
Ve saglicakla kucagina almayi dilerim
Operim çok

Hoşbuldum ablacım:1hug:Hepinizi çok özlemişim nickleri isimleri gördükçe içim çoşuyor:teytey:Sağol canım Rabbim isteyen herkeze nasip etsin..Evimizn en güzel hediyesi en başta geldi.Şükürler olsun:Saruboceq:Evet canım ikinci kez anne oluyorum ama ilk gibi herşey aynı Doğamdaki gibi hiç bir değişiklik yok heyecaN AYNI sadece farklılıklar azıcık yaramaz yatıyorum midem reflü tatlıdan kızartma vs uzak duruyorum..İnşallah sağlıkla gelir ablacım bende çok çok öperim tatlı yanaklarından..ŞenizŞeniz

hoşgeldin nazlı ablacım
çok sevindim ne güzel bir haber bu
ALLAHIM sağlıklı sıhatle kucağınıza almak nasip etsin
Şeniz

İşte bir Melek daha:asigim:Canım yaa yakışıklı delirdi resmen Allahım diyorum nolursun oğlumun sevinci tamamına ersin bizleri gözü yaşlı bırakma sağlıkla kucağımızada alalım:Saruboceq::Saruboceq:Aminn birtanem hepimize hayırlı olsun inşallah sende kendine iyi bak olurmu canım .Sizlerleyim yine yeni yeniden inşallah çok daha güzel olacak herşey çok daha..Çok öpüyorum SongülcümŞeniz

Anamm nazlı ablam hamile misin ay ne sevindim anlatamam hihoyyyt
Bugün aklımdan geçirdim seni nerelerdesin diye işte buradasın...
Bebeğine ve sana dua edeceğim.. Şeniz

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3Geldim ablacım ama nasıl özlemişim her birinizi nasıl duygularla gelmişim anlatamam inan içim çoşup duruyor sevinçten bir ağlıyorum bir gülüyorum hani dışarıdan gören olsa kesin delirdi diyecekkaydirigubbakcemile5En kötü ayrılıklarımız hep böyle olsun canım benim Duaların için şimdiden teşekkür ederim ablacım Rabbim herkeze nasip etsin..Canımsın çok çok öperimŞeniz

hoşgeldin nazlı ablacım
çok sevindim ne güzel bir haber bu
ALLAHIM sağlıklı sıhatle kucağınıza almak nasip etsin
Şeniz

Hoşbuldum tatlı kelebeğim..Sizlerle birlikte benim sevincimde kat ve kat arttı canım hepinizden Allah razı olsun..İnşallah canım sağlıkla kucağımıza alabiliriz ..Çok öpüyorum canım senide Şeniz
Bebek haberine cevap yazıyorum hep ana inanın ben sizleri görmekten bu kadar bu kadar mutluyummm hani böyle görmezsinizde pat karşınıza çıkar sevdikleriniz nasıl sarılırsınız aynenn öyle bir duygu ..İyi yaptın konuyu açtın ayşem yaa Canımsın canım

Pişttttttttttttttttttt!!!

Bende buradayım sizleri izliyorum....:smiley-cool:

Beni unutmayın emi:1rolleyes:

canım hoş geldin.allah analı babalı ve senin gibi tatlı dilli, güzel yürekli bir kızın olur.:

kucağına almayı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin rabbim.öpüyorum :1hug:

Pişttttttttttttttttttt!!!

Bende buradayım sizleri izliyorum....:smiley-cool:

Beni unutmayın emi:1rolleyes:

Piştttttttttttt seni unutmak ne mümkün :asigim::asigimrofilden buradan heryerden ulaşıyorum sanırım şuankaydirigubbakcemile3
Canım yaa Maşallah bizlere değilmi?ŞenizŞeniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…