Nazlı'm gelmiş,hoşgelmiş,hemde süper haberlerle gelmiş!!!

canım hoş geldin.allah analı babalı ve senin gibi tatlı dilli, güzel yürekli bir kızın olur.:emir_bebek::

kucağına almayı sağlıklı büyütmeyi nasip etsin rabbim.öpüyorum :1hug:

ŞenizŞenizCanım aminnnnnnnnnnn sağlıkla gelsin inşallah..Lakin tatlı dilde eğitimi kesinlikle burada vereceğim aklıma şuan sizlerle ilk tanıştıracağım gün geldi bundan taaa 7 ay sonrası Allahım hayırlısıyla göstersin o günleri ..İşte bak irna teyze tatlımı tatlıdır:ecrin_bebek: kaydirigubbakcemile3 Çok şanslıyız değilmi örnek alabileceği bir sürü teyzesi ,ablası olacak iyiki varsınız..Bende çok çok öperim irnacım çok teşekkür ederim:1hug:a.s.:nazar:

hosgeldın Nazlı ablacım ve nazlı melegın de hosgeldı tabı:)) hayırlı ugurlu olsun..

son zamanlarda duydugum en güzel, en özel haber...
ne diyecegimi bilmiyorum....
icim icime sigmiyor okudugum andan beri...
bütün dualarim sizinle ablacim...
dualarimiz ve yüreginin güzelligiyle allah izniyle hersey cok güzel olucak...
kk teyzeleri olarak onu sabirsizlikla bekliyoruz...
seni cok seviyorum ablacim bunu biliyorsun...

canım ablam hoşgeldin seni görmek ne güzel :asigim:
rabbim meleğini kucağına almayı nasipe etsin inşallah:Saruboceq::asigim:

hosgeldın Nazlı ablacım ve nazlı melegın de hosgeldı tabı:)) hayırlı ugurlu olsun..
Hoşbuldum canım ne kadar tatlı bir karşılama böyle ..Çok ama çok teşekkür ederim..Allahım isteyen herkeze nasip etsin canım..Sevgiyle öpüyorum a.s.
son zamanlarda duydugum en güzel, en özel haber...
ne diyecegimi bilmiyorum....
icim icime sigmiyor okudugum andan beri...
bütün dualarim sizinle ablacim...
dualarimiz ve yüreginin güzelligiyle allah izniyle hersey cok güzel olucak...
kk teyzeleri olarak onu sabirsizlikla bekliyoruz...
seni cok seviyorum ablacim bunu biliyorsun...
Yaaa ağlatmayın ama Canımsın Sende seni ne kadar çok sevdiğimi biliyorsun değil mi birtanem?Allahım hepimizin gönlündekileri versin heleki senin gibi tatlı meleklerin:Saruboceq:
Çok özlemişim ablacım sizleri çok sizin gibi teyzelere can kurban yaşadık biz yaşadık şanslıyız Allahıma binlerce şükür olsun..Canımsın çok öpüyorum birtanem senide Allaha emanetsin.. ŞenizŞeniz

canım ablam hoşgeldin seni görmek ne güzel :asigim:
rabbim meleğini kucağına almayı nasipe etsin inşallah:Saruboceq::asigim:
Canımmm ilonam hoşbuldum seni görmek daha güzel daha bir farklı daha sıcak oldu nasıl özlemişim ben sizi böyle yaa evimin neşeleri:1hug:Amin birtanem Rabbim sanada nasip etsin isteyen herkeze nasip etsin :ecrin_bebek:
İlonam yerim seniiiiii şükürki hayatımdasınız:Saruboceq::1hug:Şeniz

Nazlı ablam hoşgeldin...hihoyyyt
Küçük meleğinide hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin Rabbim :nazar:

Vuşş kim gelmişş ne haberlerlen gelmişş :teytey:
teyze olduk bi kez daha haa :lepi:
KK nın gözü aydın diyelim

Nazlı ablam hoşgeldin...hihoyyyt
Küçük meleğinide hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin Rabbim :nazar:

Hoşbuldum ablasının tatlısıkaydirigubbakcemile5Sağol canım benim hepimize hayırlı olur inşallah dualarınızı bizlerden esirgemeyin olurmuyerimsenibenÇok çok öpüyorum ablacım senide tekrar tekrar hoşbuldum iyiki geldim:1hug:Şeniz

Vuşş kim gelmişş ne haberlerlen gelmişş :teytey:
teyze olduk bi kez daha haa :lepi:
KK nın gözü aydın diyelim

vuşşş dıkandım haa sevinçten amakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3İnşallah o günlerde böyle sağlıkla gelecek teyzesi ve hepbirlikte büyütmek nasip olacak çok teşekkür ederim güzel yüreğine Sevgiyle öpüyorumŞeniz

Cok guzel bir haber bu adivar'im ...:1hug:
nazlicigim cok mutlu oldum ...:sm_cool:
hosgeldinŞeniz ,hosgelmis bebisin :nazar:
saglikli bir hamilelik diyorum canim :asigim: Emre Deniz'ime bir arkadas daha geliyor :teytey::1hug:

Cok guzel bir haber bu adivar'im ...:1hug:
nazlicigim cok mutlu oldum ...:sm_cool:
hosgeldinŞeniz ,hosgelmis bebisin :nazar:
saglikli bir hamilelik diyorum canim :asigim: Emre Deniz'ime bir arkadas daha geliyor :teytey::1hug:

ŞenizŞenizÇok teşekkür ederim canım benim:1hug:İnşallah sağlıkla geçiririz bu dönemide bu abisinden azıcık yaramaz gibi şimdiden çektiriyor amaaa sonrasında uslu olacak inşallaha.s:asigim:Hoşbulduk tatlı arkadaşım benim iyiki varsın iyiki varsınız avatara bittim bittim Allah nazarlardan saklasın yavrularını:nazar:Maşallah ikisinede canım Allahım hiç ayırmasın sizleri.Şeniz

cok sevindim nazli abla
Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallahh

nazlım, çok sevindim canım benim. hem evin hem bebeğin hayırlısı olsun

Hoşgeldin Nazlım:1hug:
Yeni evin hayırlı uğurlu olsun,Yüce Allah yeni yuvanda sağlıkla huzurla oturmanı ve yuvanızın neşesi olacak bebişini sağlıklı dünyaya getirmeni nasip etsin inşaAllah:Saruboceq:
Dualarımız seninle ve bebek isteyen veya bebek bekleyen tüm anne adaylarıyla,Rabbim herkesin gönlündeki muradını nasip etsin:Saruboceq:

cok sevindim nazli abla
Rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallahh

Ablacım çok teşekkür ederim..Rabbim herkeze daima böyle güzel duygular yaşatsın ve tüm hamişlerimizi Allah korusun..Sevgiyle öpüyorum tatlı yanaklarından a.s. a.s.

nazlım, çok sevindim canım benim. hem evin hem bebeğin hayırlısı olsun

Güzel ablam çok teşekkür ederim sıkıntılarının altında azıcık yüzünde bir tebessüm yaratabildiysem ne mutlu bana..Çok öpüyorum melek ablam dualarım hep sizlerle a.s. a.s.

Hoşgeldin Nazlım:1hug:
Yeni evin hayırlı uğurlu olsun,Yüce Allah yeni yuvanda sağlıkla huzurla oturmanı ve yuvanızın neşesi olacak bebişini sağlıklı dünyaya getirmeni nasip etsin inşaAllah:Saruboceq:
Dualarımız seninle ve bebek isteyen veya bebek bekleyen tüm anne adaylarıyla,Rabbim herkesin gönlündeki muradını nasip etsin:Saruboceq:

Munem nasıl sevindim seni görünce anlatamam heleki güzel dileklerinle kat ve kat mutlu ettin canım beni..Allahım bin kez razı olsun ve seninde güzel gönlündeki tüm muradları versin inşallah:1hug:İyiki varsınız canım güç almak işte böyle birşey moralim en yükseklerde maşallah diyelim şu birgerçekki sevdiklerim sayesinde:nazar::1hug:

Rabbim kimseyi bu yolda eğlemesin ve isteyen herkeze nurtopu gibi birer bebek nasip etsin..:Saruboceq:Çok öperim Munecim Şeniz

Vışşşşş Dıkandım vallakaydirigubbakcemile3

Canım benimm tatlı meleğim geldim yaa nasıl nasıl özlemişim bende seni sizleri anlatamam akşam ilk pc çalışmaya başladı Allahım kalbim yerinden çıkacak adeta böylemi heyecan olur
Birde güzel haberi vereceğim yaa daha bi farklı nasıl duyurayım derken bu çizelgeler aklıma geldi birde tek gittim çift geldim yazısı:)))
Bu sefer nolursunuz herkez dua etsin diğeri gibi değil biliyorum ama içim ürperiyor kalp atışlarını duydum tıp tıp o an eşimin gözbebğinin içine içine bakıyorum sesi duydu duyacak derken aynı duyduk gözler dolu dolu oldu..Şükürler olsun ne diyebilirimki Rabbime..
İsteyen herkeze nasip etsin..İnşallah doğacak yavrumuzda sadece bana bize değil siz tüm teyzelerine vatana millete faydalı bir insan olur:Saruboceq::Saruboceq:

Bu arada evim evim güzel evim onca evi taşıdım kolileri kaldırdım olacak olduktan sonra oluyor Dualara çok inanıyorum biliyorsunuz işte duaların karşılığı tüm işimi yaptım yorgunluktan ağlıyorum üzerimde eşorfman elimi cebime bir attım evimde kalan son duaları toplayıp cebime yerleştirmişim işte bebiş böyle korunmuş..Lütfen dualarınızı yeniden esirgemeyin inanın yerini buluyor..İnşallah sağlıkla kucağımıza alabiliriz bu sefer:Saruboceq::Saruboceq:

Adıvarım en uzun en zor en kötü ayrlığımız böyle olsun..Canımsın okadar çok özlemişimkii anlatamam nereye yazacağımı şaşırıyorum nasıl yazacağımı Sana sizlere sevgimi nasıl ifade edebileceğimi şaşırıyorum..Ama artık ifade edemesemde beni anlayacağınıızı çok çok iyi biliyorum..
Yanlış yazılımlarım olmuştur affolaaaaa azıcık huyumda değişti duygularımı hep son sınırda yaşıyorum ağlanacaksa hüngür hüngür gülünecekse kahkahayla ortası yok:asigim:

Oyy oyyy oyyy içim dolup dolup taşıyorrrr :1hug::1hug:a.s.a.s.

Ablam yaa benim nasıl haberim olmaz :1shok:

Aklımada gelmişti taşınıcağın ama bebek müjde oldu :dance::dance:

Çok kızdım bi an kendime hal hatır sormadığım için :mymeka: kendi içime öyle dalmışımki... sen kusuruma bakma olurmu :eek:

Hayırlı uğurlu olsun bebiş :CüvCüv: karnın çıkmaya başladığında mutlaka resim koy lüpten :Saruboceq:

Çok sevindim ya :sm_cool: :dance: :dance:

Ablam yaa benim nasıl haberim olmaz :1shok:

Aklımada gelmişti taşınıcağın ama bebek müjde oldu :dance::dance:

Çok kızdım bi an kendime hal hatır sormadığım için :mymeka: kendi içime öyle dalmışımki... sen kusuruma bakma olurmu :eek:

Hayırlı uğurlu olsun bebiş :CüvCüv: karnın çıkmaya başladığında mutlaka resim koy lüpten :Saruboceq:

Çok sevindim ya :sm_cool: :dance: :dance:

Canım yaa resim eklerim tabiki kasım annelerindeyim bir sürü fıstık gebişle birlikte..Allah hepsini nazardan korusun hepsini:nazar::nazar:İsteyen herkezede nasip etsin..Kendine hiç kızma ablacım gördüğünde bak hemen yazdın aslında siteye geldiğide baktığım ilk yerler benim burasıdır birde acısıyla tatlısıyla sizlere birşey olmasın güzel haberler varmı diye hemen bakarım böylece haberimde oluyor ama insanoğlu bak 1 buçuk aya yakın giremedim telaşlardan ..Canımsın benim çok çok teşekkür ederim sakın üzülme birtanesi ŞenizŞeniz
Çok çok öptüm ablacım seni Şeniz
hayırlı ugurlu olsunnn

Sağol canım Rabbim isteyen herkeze nasip etsina.s.a.s.

Nazlı tesadüfen gördüm bu yazıyı.Ne kadar sevindim senin adına...Yeni eve yeni bebek olacak inş...Kalbinin güzelliği yüzüne vuran ender insanlardansın herşey gönlünce olsun...Bebeğin ailenize hayırlı olsun cnm.a.s.:nazar::CüvCüv:

Nazlı tesadüfen gördüm bu yazıyı.Ne kadar sevindim senin adına...Yeni eve yeni bebek olacak inş...Kalbinin güzelliği yüzüne vuran ender insanlardansın herşey gönlünce olsun...Bebeğin ailenize hayırlı olsun cnm.a.s.:nazar::CüvCüv:

Ablacım yaa sizlerin böyle yazması inanın beni çok mutlu ediyor.Çok özledim sizleri herhangi bir buluşma olursa haber verirsen çok sevinirim :asigim: İnşallah ablacım bugün yarın kontrole gideceğim sağlıklı haberlerini alayım diye dua edip duruyorum öncesinden içimde büyük bir korku kalmış Allaha emanet:Saruboceq::nazar::nazar:
Çok teşekkür ederim ablacım sana Sevgiyle öpüyorum seni Rabbim isteyen herkeze nasip eder inşallah:Saruboceq:ŞenizŞeniz

X