Nazife ergen micozkadıoğlu mu ? Saygın micozkadıoğlu mu ?

Ben saygın miçozkadıoğlu ile yendim mükemmel bir doktor 😊 Buradan birkaç arkadaşı da yönlendirdim onlarda gittiler ve 2 si yendi 1i 4. Seansına gidecek bitmek üzere onunda. Nazife hanım Saygın hocanın eşi zaten aynı klinikte çalışıyorlar ve o da aynı derecede başarılı diye biliyorum. Ona tedavi olmadığım için iletişimini vs bilemeyeceğim ama Saygın hocayı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim ❤️ Hayatımın en doğru kararıydı evliliğimi bitme noktasından kurtardı 🌺 sormak istedikleriniz varsa yardımcı olurum çok geçmiş olsun
Artık dayanacak gücü kalmadı evliliğimin hangisine gitmeliyim ???

Ben saygın miçozkadıoğlu ile yendim mükemmel bir doktor 😊 Buradan birkaç arkadaşı da yönlendirdim onlarda gittiler ve 2 si yendi 1i 4. Seansına gidecek bitmek üzere onunda. Nazife hanım Saygın hocanın eşi zaten aynı klinikte çalışıyorlar ve o da aynı derecede başarılı diye biliyorum. Ona tedavi olmadığım için iletişimini vs bilemeyeceğim ama Saygın hocayı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim ❤️ Hayatımın en doğru kararıydı evliliğimi bitme noktasından kurtardı 🌺 sormak istedikleriniz varsa yardımcı olurum çok geçmiş olsun

Aslında buradaki kızlar beni cesaretlendirdi aparat al yenersin dedi ama benim artık o kadar bekleyecek vaktim kalmadı Hera zaten aşırı pahalı orayı direkt kafadan eledim şimdi eşim bana diyor ki doktor sana psikolojik ne söyleyebilir de seni düzeltebilir falan daha çok moralim bozuluyor zaten çeyreğimiz var bi kaç tane onları bozup gitmeyi düşünüyorum bir de yenemezsem diye çok korkuyorum

Aslında buradaki kızlar beni cesaretlendirdi aparat al yenersin dedi ama benim artık o kadar bekleyecek vaktim kalmadı Hera zaten aşırı pahalı orayı direkt kafadan eledim şimdi eşim bana diyor ki doktor sana psikolojik ne söyleyebilir de seni düzeltebilir falan daha çok moralim bozuluyor zaten çeyreğimiz var bi kaç tane onları bozup gitmeyi düşünüyorum bir de yenemezsem diye çok korkuyorum
Eşinize rağmen yenebilirsiniz inşallah.

peki tedavi de ne uyguluyor ve senin ki kaç seans sürdü ve seans aralıkları ne kadar ?
Canım benimki biraz acildi. Artık evliliğim bitme aşamasına gelmişti. O yüzden işi gücü bıraktım ben 3 gün ard arda gittim kliniğe. 4. Gün ilişkiye girmiştim. Seans aralıklarına kendi müsaitliğine göre ayarlayabilirsin ama ben tabiri caizse Saygın hocanın başının etini yedim her gün üst üste gelip bitirmem lazım diye 😊 İlk gün 2 seans yaptık yaklaşık üç saat kaldım klinikte. Sonraki 2 günde 1.5 saat falan sürdü. Öncelikle seni muayene edecek ve ne derecedesin bunu öğrenecek. Yapın nasıl korkuların ne derece bunlara göre bir tedavi planı çıkıyor ortaya. Benimle senin aynı olmayabilir. Mesela benim kızlık zarımda fazlalık vardı bu da bende duvar hissi oluşturuyordu buna göre bi tedavi planı uyguladı. Sana şu kadarını söyleyebilirim maddi manevi bulabileceğin en iyi doktor kendisi. O çok meşhur bilinen her yerde adı geçen doktorlar ve kliniklerle çok görüştüm ben 2 sene boyunca. Ama hepsi beni maddi bi müşteri olarak gördü sadece bu da güvenimi kırdı ve hep erteledim. Ama saygın hoca o kadar babacan ki görüşmeye gittiğinde zaten görürsün bütün korkularını o odalarda bırakıp çıkıyosun 😊 Sihirli bir değnek değdiriyor hayatına ve o günden sonra baştan evleniyorsun, eşinin şimdi ki bu tavırları var ya yerini öyle bir hale bırakıyor ki şaşkınlıklar içinde kalıyorsun 😊

Ya ne kadar güzel biliyor musun atlatmış olman peki senin durumun ileri derece miydi yoksa orta mı nasıl dı yani bir de tedavi de canın acıyor mu ? Ya bilmiyorum benim hayatım o kadar etkileniyor ki bu durumdan

Ben de şu an Nazife Hanım'a gidiyorum, 4. seansa gideceğim araya regl girdi. İsterseniz özelden bilgilendirebilirim.

Bende bilgi alabilir miyim acaba
Nazife Micozkadıoğlu'nda tedavi oldum, 5 seansta bitti gitti. Ben çok ama çok memnun kaldım, gözüm kapalı tavsiye ederim. Ancak siz yarın arayın, hemen dönemezse bile gün içinde müsait olunca size döner. Kendiniz konuşun, karar verin.

X