Nazar mı değiyor ne yapmalıyım

Helianthusdr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2020
50
108
Herkese merhaba arkadaşlar
Şöyle bir durumum var ki ne zaman güzel bir şey olsa aynı gün hemen arkasından üzücü bir durum yaşıyorum. Örneğin geçen gün sunumun vardı çok güzel geçti bir arkadaşım hediye aldı aşırı mutlu oldum, 1 saat geçti geçmedi merdivenlerden düştüm neredeyse kolum kırılıyordu, hala fizik tedaviye gidiyorum. Başka bir gün yeni kıyafet almıştım 2 arkadaşım çok yakışmış dedi yine 1 saat geçmeden kıyafet yırtıldı yani bu durum 3 kez başıma geldi diyebilirim. Geçen hafta içimden huzurluyum bu ara diye geçirdim hemen kötü bir haber aldım. Bunun gibi bir çok olay var. Nazar mı bu yıldızım mı düşük ne anlamadım. Geçen bir arkadaşım da dedi sen mutlu olunca dışarıdan çok belli oluyor nazar değiyor sana diye. Ne yapmalıyım sizce

Ya evet yıldızı düşük olanlar çevreden hemen etkileniyor bende öyleyim ki dinde nazar baska şekilde enerji,yıldız düşüklüğü Cart curt var yani..İnanıyorsanız dualar koruyucu olabilir

Evet nazara açıksınjz.Enerjinizi iyileştirin. Negatif enerji yükünüz artmış. Bu nedenle karşıdaki insanların kötü enerjisini daha çok çekiyorsunuz ve buna karşı daha hassasiyetiniz olmuş . Bu noktaya gelmek sizin hatanız da olmayabilir. Çok fazla negatif enerjiye maruz kalan kişilerde de zamanla hassasiyet artar. Dua edin. Enerjinizi iyileştirin. Kaya tuzu ve sirke de geçici de olsa kötü enerjiyi nötr hale getiriyor bunları deneyin sık sık. Bolca dua edin. Pozitif olun. Ya hayır söyleyin ya susun ifadesinin hikmeti de bundandır. Enerjiniz güzel kalsın dualarınız olumlu olsun diye. Duayı ihmal etmeyin. Yaşınız kaç bilmiyorum ama grçmişte pozitif biliiiim pozitif biliiiimmm diye ciyaklayıp duran biri olarak ben bunları zor yollardan çok uzun sürede yaşayarak öğrendim. Umarım sizin süreciniz daha kolay olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…