Natasha ve yat aşşa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kusura bakmayın hak ettiğiniz ilişkiyi yasamişsiniz.Ben hiç naz yapmadım,çok sevdim,hep fedakarlık yaptım,çok sevdim,hep affettim,ben aradım,ben ben ben.....diyen kadınların ya kafada sorunu var,ya dünyada erkek kıtlığı var,ya da çok çirkin kimse bakmaz diye ezildikce eziliyorlar Bu tarz ilişki yaşayan kadınlar istisnasız karşı taraftan hiç değer görmezler ilk fırsatta erkekler tekmeyi basar kapıya kor.Formul basit "kendine değer vermeyene kimse değer vermez".Sert yazdım belki gözünüz açılır tekrar tekrar aynı hataları yapıp kendinizi kucultmezsiniz umarım.....

Çok haklısınız aynen dediğiniz gibi davrandım karşılıgınıda aldım. kendimce aldıgım dersler oldu hemde çok fazla. Ama adam akıllı kimse çıkmıyor ki karşıma. Bu kişiyide iyi aile çocugu diye tanıstırdılar benimle. Ama ben yıllardır hayatıma kimseyi almadıgım için aynen dediğiniz gibi davranıslar sergiledim.

Yapmayın işte ,sonra bu tür abazalar arasında dedikodu malzemesi olursunuz, "aramıyorum arıyor, yalvarıyor,hep peşimde" diye gerek yok.İlla evlenmek, ilişki yaşamak zorunda kadınlar gibi sağa sola koşturup durmayın.Bi nefes alın durun ,kendinizi dinleyin.Kendinizi sevin, tanıyın.Kim olduğunuza karar verdiginizde hak ettiğiniz ilişkiyi bulursunuz

Çok haklısınız dediklerinizi unutmucam teşekkür ederim

Bomboş birisi bomboşş yol verin gitsin kendinize saygısızlık böyle birine hayatinizda yer vermeniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…