Nasl biriyiz?

ben nasıl biriyim..
çok şanslı biri olduğumu düşünüyorum öncelikle..hayatın bende yaver gitmesi için Rabbimin yardım ettiğini hissediyorum..:Saruboceq:sevdiği kullarındanım şükürler olsun..

gülmeyi,dalga geçmeyi,insanlarla uğraşmayı çok seviyorum..psikopatlık var kanımda tahminimce..sinir olmadan sadece eğlenerek vakit geçirmeyi seviyorum..kaydirigubbakcemile

aptal insanlara dayanamıyorum..çok diyalog kurmamaya özen gösteriyorum bu tarz insanlarla..bilinçsizsiz insanlara,cahilliğini öne süren insanlara çok kızıyorum..birde ne olursa olsun,ne yaşarsa yaşasın ezik kadınlara..şakkıdı

sokak hayvanlarına çok üzüldüğümüde söyleyebilirim..merhametliyim onlara karşı..özellikle gözlerine bakarım hayvanların ben..gözleriyle herşeyi anlattıklarını düşünürüm..:1rolleyes:

cevap vereceğim insanı iyi seçerim..herkese cevap vermem..yada kişilerin her söylediğine..başını yesin derim dönerim arkamı..kaydirigubbakcemile5

aileme çok bağlıyım..aileme,dinime,örfüme,adetime ve vatanıma..çok seviyorum yaşadığım bu ülkeyi ben..:asigim:

ve sulugözüm..hemde inanılmaz..hassas olduğum değerlere hiç dayanamam..nerde olursam olayım konusu geçtiği anda gözümden yaşlar boşalır..:çok üzgünüm:

belkide en önemlisi anne olucam yakında..kısmetse..Allahım nasip ederse..
nasıl biriyim sorusunu cevaplayan en güzel cevap bu bence anneyim..annem yok ama anne oluyorum..Allahım izin verirse..:Saruboceq:
(Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah):Saruboceq:

kendimizi tanıtmak...
aslında güzel birşey ama insanın kendine objektif olarak bakması zordur...,
ben bu aralar had safhada olan alıgan bir insanım
kültürüne değer veren ve onu koruyan,
kitaplara düşkün ama bu ara hiç okuyamayan,
dostluğa çok önem veren,
müziği seven,
duygusal içerikli
içten ve her zamn neyse o..
sulugözdümdür de biraz,
inatçı,
siyasetten hoşlanan ama çok zıt ilişkilerde siyaset durumu zorlaştıracağından pek siyaset konuşmam..
arkamdan vurana bir daha yaklaşmam,ama selamımı kesmem
sabırlı
içinde ne varsa karşısındakine aktarabilen karşıdaki biraz kırılsada,
tatile bayılan,en çok da yeni yerler görmeyi seven,
yemeklerle uğraşmayı seven,
tarihe düşkün
şiir yazmayı seven falan falan...falan....

çalışmayı çok severim,boş oturmaktan nefret ederim,hep bi uğraşım olsun isterim.
sevdiğim insanlar için fedakarlık yapmaktan hiç çekinmem,onlara verdiğim değeri hissettiririm.
gezmeyi,eğlenmeyi çok sevirim.
alışveriş yapmaktan çok büyük zevk alırım,tek başıma bile saatlerce bir alışveriş merkezinde dolaşabilirim.:1rolleyes:
aşk,sevgi benim için çok önemlidir.:asigim:
bi de sevgilime çok aşığım :asigim:
her zaman bakımlıyımdır,evde bile giyinir süslenir öle otururumsositososito
çabuk sinirlenirim ama kin tutmam.
inatçı değilimdir bazen istesem bile:dilcikar:

Öncelikle herkesi severim Yaradandan ötürü...
Kindar asla değilim,
Çabuk sinirlenip çabuk sönerim,
Asla ve Asla övünmem;
Övünen insandan nefret ederim Dini açıdan bunu kendime günah sayabilirim yani nasıl Yalan söylemek nasıl ki günahsa övünmekde bana göre günahtır Bununla ilgili ayet var çünkü (Neyse fazla bu konu da konuşmayım yanlış anlaşılmak istemiyorum çünkü)
Bir insanda olan ya da olması gereken bütün özellikler bende mevcuttur,
Herkese bir adım mesafeliyimdir,
Herkeste olduğu gibi yapılan kötülüğü unutmam ama sürekli de dile getirmem hatta bana durumu mantıklı bir şekilde açıklarsa Affedebilirim,
Bazen abuk sabuk şeyleri fazla büyütürüm kendi içimde sonradan aradan günler geçer kendime kızarım
Başkalarının hatalarıyla değil kendi hatalarımla ilgilenirim yaptığım yanlışı bulmak hoşuma gider,
Özür dilemekten asla utanmam gider özrümü dilerim (Hatalıysam tabi),
İnatçı değilim de damarım mı tutar bilemiyorum mesela o gün yok diyosam yoktur ama başka bir gün yapabilirim(Hala bunun nedenini bulamadım),
Kullanıldığımı hissettiğimde ordan kaçmak isterim hatta mümkün olduğunca çabuk,
Saflıkla Enayilik kısmında ki ince çizgiyi hala ayırt edemedim Bundan dolayıdır ki Hala nerde durmam gerektiğini bilmiyorum...,
Bazen üşengeç Bazende çok çalışkan olabiliyorum,
Günü Gününe tutmaz biriyim (Ama bazen böyle olmak iyi oluyo),
Sevmediğim Nefret ettiğim düşmanım için bile hayır duası edebilirim (Allah Korkusundan...),
Benim gibi olan var mı bilemiyorum yani Garip biri olarak nitelendiriyorum kendimi....

Ukalayım ben hemde fazalasıyla
Herkesi sevmem , herkese kendimi sevdirmek gibi derdim yoktur
Bazen acımasız bazende çok merhametli biriyimdir
Az biraz kinciyimdir..Yapılan iyiliğide , kötülüğüde unutmam
Affetmesini bilmem..
Hayattaki en değerli varlığım ailem.. Özellikle annem , onsuz nefes bile alamam..
Karşımdaki kişi neyse , neyi hakediyorsa ona onu verir , ona söylerim
İçimde tutmam , insanlara hakettiklerinden fazla değer vermem..
Duygusalımdır ama belli etmem , içimden ağlar dışarıya karşı gülerim..
Hırslıyımdır ama belli etmem
Tutamıyacağım sözler vermem
Huysuzumdur ve çok çok sinirliyimdir..
Eğelenceli biriyimdir , bazende gıcık..
Kendini öven benmerkezci insanları dışlarım , sevmem..
İnatçıyımdır , dediğim dedik birisiymdir..
Aslında karmakarışık biriyimdir.. şakkıdı

nasıl biriyim.....

kendi halinde kendini seven.. asosyal..

kalabalıktan hoşlanmayan...

hayvansever köpek delisi...

zor beğenen.. kaprisli.. takıntılı...

çok hassas ayrıntıcı...

kabuğundan çıkamayan kelebeğim ben..

oglak burcumun en tanindik bilindik özelligi olan inatciligimla taniniyorum :)hic sevmem ama biraz burcumdan biraz babamdan gelen bisey bu huyum
ayrica biraz oglak burcuna tembelde derler ya vardir kiyisindan kösesinden acikcasi(yukarda allah var yalan söyliyemem)yani cok rahat bi yapiya sahibim
cok ama cok duygusalimmmm
sinirli diil aksine sakin bir yapiya sahibimdir
cevremde cok sevilirim onlarin yaninda cok rahat bi kisilige sahibim hareketlerim tavirlarim konusmalarim olsun
en nefret etdigim huyum esime karsi biseye bozuldugum yada alindigim zaman küsmemdir konusmak yerine küserim ve o an üstüme gelmesini istemem(malesef bu huyumdan dolayi ilk evlendigimiz zamanlar aglatdigim olmusdur)cok pismanim simdi ama hamile bir kaldim o huyumdan vazgecdim allaha sükür :) esim hep dedi zaten bu hamilelik en cok bu huyuna yaradi diye:)
dogum öncesi hic bir seyi kafama takmazdim cokda seviyodum bu huyumu ama dogum sonrasi piskolojim bozuldugu icin pireyi deve yapar oldum cok takiyorum kafama bu yüzdende kasiliyorum zaman zaman
en büyük kaybim ise hakliyken bile hep haksiz duruma düsmem-agzimi acip hic kendimi savunmadigim icin
bu yüzdende gerek kendi ailemde olsun gerek esimin ailesinde olsun samar oglani oldum resmen gelen vuruyo giden vuruyo
ay yazik bana ya :)
ama genel olarak cok deli dolu ve cocuk ruhluyum
herseye ragmen hayati yasamayi cok seviyorum
asigim evliyim ve en önemlisi anneyim daha ne isterimki :)

...................................

Son düzenleyen: Moderatör:
sinirliyim
kindarım
gururluyum
inatçıyım
espirili sayılırım
adalete önem veririm
muhabbet severim
sevgisini asla belli edemeyen biriyim.

temiz kalpli,eşinden başka hiç bir şeye maddi manevi kıskançlık duymayan,evine bağlı sıcakkanlı ama agresif biriyim çabuk sinirlenirim sinirlenince gözüm bişey görmez çabuk durulurum.huzur en sevdiğim şeydir gittiğim her yerde konuştuğum her insanda huzur ararım.sevdiklerimi hatta sevmeden söz verdiklerimi asla kimseyi yarı yolda bırakmam iyi bir yol arkadaşıyım.saygısızlığa laubaliliğe çok bilmişliğe tahammülüm yoktur böyle insanlarla asla görüşmem ama allahın selamınıda esirgemem.bu dünyada misafir olduğuma inanır çevremdeki herşeye saygı gösteririm.

sevgi doluyum onu biliyorum.ağaçların olduğu bi yolda bile giderken mutlu olurum seyretmekten.bazen herşeyin sonuna geldiğimi düşündüğüm olur.ama hayat sevgim herşeyden fazladır.

yalnız kalmayı sevmiyorum
malesef taktığıma takıyorum
mutluyum çok şükür ama
yaşanmışlıklarım beni rahat bırakmıyor
buda güven sorunu yaşamama sebep oluyor

nasıl biriyim.
aslan burcuyum!
öncelikle sabırlıyım.
küçük şeylerde mutlu oluyorum mutluyum..

hobbayım çılgınım cesaretliyim..
para harcamayı severm..
çocukları ve hayvanları çok severim.
kırılganım histerigim duygusalım bu biraz falz sanırım .
yüzsüzüm çabuk sogarım..
.ailemi çok severim..
çok iyi bir komşuyum ..

becerikliyim çok güzel yemekyaparım elimden hiç bişey kurtulmaz.

yaratıcıyım. özgürüm..
yenilikciyim yeni şeylere bayılırım..
bencilim yeri gelince hemde çok .
hastayım en ufak şeylere hasta olurum takıntılıyım ama abartmam.
klasık anneyim ev işlerini yemek yapmayı çok severim..üstüne birde türk kahvesi oldumu keyfime dicek yok.
ay neymişim ben .
şükür etmeyi çok severim.
herşeyin bi imtihan oldugunu bilirim ve ona göre şükrederimm rabbime.
çocuksuyum çocuklarımla oyun oynamaya bayılırım..
ve teknolojı ve yenilik sever..akıllıyım ve zekiyim ve geveze .yerine göre.

Öncelikle çok duygusalım,
Burcum balık, yükselenim de :)
Çok çabuk sinirlenirim,
yufka yürekliyim,
Bir şey benim için bitmisse bitmistir,
Azimliyim, ama tembelimde aynı zamanda,
çok dağınığım,
haksızlığa hiç tahammülüm yok,
romantiğim,
gülmeye bayılırım, bazen oylesine aglayasım da gelir,
ruh halim cok değişken,
araştırmayı severim, ama uygulamak zor gelir,
bir soz vermissem mutlaka tutmak isterim,
çok vefalı değilim, arkadaslarımın hal hatırını pek sık sormam,
sevimli bir tipim var,
duygularım mimiklerimden kolayca belli olur, istesem aslında saklayabilirim ama saklamam,
ikiyüzlülükten hiç hoşlanmam, dedikodudan da,,
önyargılıyımdır. birini sevmemissem kolay kolay sevmem,,
simdilik aklıma gelen bu kadar,

ben zaten daha önce cevaplamışım ))

Topiğimiz unutulmuşş:)))
Hadi kızlar nasıl birisiniz devam edin

Hayatımdan GidenLer... Bir Daha Geri GeLmeyi HayaL BiLe Etmeyin..! Hayatıma Yeni GirenLer Gitmeyi Düşünürseniz.. Hiç BekLemeyin..! KaLıp Tanımaksa Amacınız Durup İzLeyiN..! BaşkaLarından DegiL Beni Benden Ögrenin..!buyrunnnnnnnnn:jeyyar:

ben nasıll biriyimm ımmm düşünmem gerek :)) en kötü huyum ise bildigim şeyi bi anda söyliyemememdir...
şuan bile aklıma gelmiyo ne yazcagım...
öncelikle çok şanslı oldugumu düşünüyorum..sevgilim benim ilkim,onunda ilki benim...Allah bozmasın
karşımdakinden saygı gördüğüm sürece saygılı olurum..
çok çabuk kanarım...biri iyi davransın hemen iyi biri oldugunu düşünürüm...karşımdakini kendim gibi bilirim malesef...
yanında oldugum,kendini kötü hissetmesin dediğim insanlar aslında neler düşünüyomuş gördüm ne yazık ki...
birazcık yavaş hareket ederim,ev işi yaparken bile :))
ama yemek yaparken yemekteyiz programndaymışım gibi hisse kapılıyorum 5dk da beşiktaş misali yapıyorum herşeyi kaydirigubbakcemile3
beklemeyi bekletmeyi sevmem,dakik bi insanımdır...msn e 5te gelin deseler 5te olurum...bulşmamıza bile erken gderim...
sohbet etmeyi kızlarla vakit geçirmeye bayılırımmm...tek alışverş yapmayı severm ama...kendimle başbaşa kalmayı severim...
ilgi göstermeyi de görmeyi de herkes gibi severim...sevgilimi delirtirim ilgiden :))))
sevdim mi tam severim,gözüm kimseyi görmez...çevredeki insanlara karşı...
kin tutamam...bana kötü davransalar,sonra gelip gönlümü alsalar hiç bişe olmamş gibi devam ederm...sevmiyorum bu huyumu ama :)) azcık sınır koyabilsem keşke:))
yemek yapmaya bayılırım...hep tarifler topiğindeyimdir...
duygusalımdır...bi fimde her duygusal sahneye aglarım (
çevremdekilerin beni yaptıklarımdan ötürü övmesi aşırı gurur veriyo...öhöm öhöm okulda 1.liklerim varda :smiley-cool:
süslenmeye bayılırmmm,hele kuaförde vakit germek benm içn biz zevkk :)) o ortam bile insanı mutlu edyo...
işte böle aklıma gelmedi bişe der ama sonra destan yazarım kaydirigubbakcemile3
haa bide çoook kıskancımdır...aradıgımda açmasın sevgilim hemen 10 kere daha ararım :)) nerde napıyo vs gibi saçmalarm...ama artık bırakıyorum bu huyumu mafoldumben
yine kesin eklerm buraya :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…