Nasılsınız mental olarak ?

Hayatimizin karisik bir dönemindeyim.
Bir an önce her işimizi bitirip, yeni hayatimiza başlamak ve rutine girmek istiyorum. 😀
Şu yapilacak, bu olacak, kagit kürek işler vs yani yorucu geliyor bana. Ama nankörlük etmek istemem kötü değil ama rutinimi bozmak, köklü değişiklikler olurken bir sürü iş cikmasi bir tık huzursuz ediyor.

Ay ben de bugün poğaça yapıyorum avukat hanım. Benimkiler hiç tutmaz siz belli tarife uyarak mı yapıyorsunuz ?

Şimdiden afiyet olsun! Bu tarif tutuyor. Nefis yemek tariflerinden. Yumuşak puf puf oluyor

Eklentiler

• 1000089032.jpg
    1000089032.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 13
Hastayım, bir haftadır iyileşemediğiğim için psikolojim de bozuldu. Öksürüp tıksırıp duruyorum. Akşama ne pişirsem diye düşünüyorum evde sebze yok. Anam tatilde, kocam uzaklarda. Kaldık yine barbunyaya...Yapayalnızım a dostlar 😂

Hayatimizin karisik bir dönemindeyim.
Bir an önce her işimizi bitirip, yeni hayatimiza başlamak ve rutine girmek istiyorum. 😀
Şu yapilacak, bu olacak, kagit kürek işler vs yani yorucu geliyor bana. Ama nankörlük etmek istemem kötü değil ama rutinimi bozmak, köklü değişiklikler olurken bir sürü iş cikmasi bir tık huzursuz ediyor.
Rutin iyidir kizcem böyle devamke 😸💞🌸

Hastayım, bir haftadır iyileşemediğiğim için psikolojim de bozuldu. Öksürüp tıksırıp duruyorum. Akşama ne pişirsem diye düşünüyorum evde sebze yok. Anam tatilde, kocam uzaklarda. Kaldık yine barbunyaya...Yapayalnızım a dostlar 😂
Geçmişler olsun..Canınız ne isterse onu yapın .En değerli sizssiniz mutlu günler 💞😸🌸

X