nasıl zayıflayacağım ben :(((

afraima

Guru
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2012
1.554
500
Merhabalar.

moralim çok bozuk. diyet konusunda bir türlü beynimi şartlayamıyorum. kilolar aldı başını gitti. bir de insülin direnci çıktı. 32. doktorum şeker ilacı verdi 10 gündür onu kullanıyorum. bunun yanında yediklerime dikkat etmem gerektiğini biliyorum ancak sürekli aklımda birşeyler. aslında karnım tok ama gözüm aç gibi. zayıflamam gerektiğini neler yapmam gerektiğini çok iyi biliyorum ama iş uygulamaya gelince ne yazıkki sıfırım. işimde masa başı bir iş. çok fazla hareketli bir yaşantım yok. beni kilo verme yönünden kamçılayacak bir takım şeyleri göz önünde bulunduruyorum ama nafile yani sabah tam gaz akşam bozulmuş diyet. böyleyim. nasıl başedeceğim bununla . fikirleriniz olursa sevinirim. teşekkürler...

ben de aynı durumdayım; üstelik kilo veremeyeceğimi anlayıp bu konuda umutsuzluğa düşünce iyice koyveriyorum. mesela bugün bir küçük pizzayı gömdüm. :KK43: bence insana bu konuda destekleyici bir arkadaş şart. ben de foruma bu nedenle üye oldum, bu konuda destekleyici bir arkadaşa ihtiyacım var ve ben de ona destek olacağım elbette. bir nevi hatırlatıcı... applicationlar ne yazık ki faydasız.

X