Nasıl video çeksem

Nilu12

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2022
3.372
41
Selam!sizden bir fikir almak için yAzıyorum me yapsam acaba diye?yarın pasta yapmak istiyorum Rus tarifiyle “молочная девочка» pastasını.ama onca zahmet çekiyorum madem bir videosunu da çekeyim YouTube kanalıma yerleştireyim.ama gel gör yapamıyorum.benim telefonum olduğunu bilmiyorlar ve bu sebepten nasıl videoya alsam yaptıklarımı?1 tane mutfak.kv hep evde.ama arada eltimle aşağıya giderler mağazaya falan parka.nasıl edeyim sizce

Medovik pasta mı?

Videoda sonra kırpma işlemleri yapacaksanız bir kutunun içine veya nesneler arasına yerleştirebilirsiniz ama kaliteli olur mu bilmiyorum.
Kv banyoya girince videoya çekebilirsiniz. Medovikte her kat ayrı ayrı pişirildiği için bir kere yapılışını videoya alıp teli kapatın. Kremayı da bir gün önceden yapın. Kv evden ayrılınca yapılışına geçebilirsiniz.

Medovik değil de onun gibi bir pasta kat katlı yani

Sanırım yemiştim ben bunu , ballı oluyor di mi?
Konuya gelince bence en güzeli bir dakikalık reelsler ya, ben öyle tarif izlemeyi seviyorum en çok

Evin müsaitlik durumu nasıl? Kv elti evine mi gidiyor sadece? Hastaneye gitme durumları varsa o gün yapabilirsiniz.

Videoyu sesli çekmeniz gerekiyorsa da şöyle bir şey deneyebilirdim: Video çözemediğiniz zaman da video çeker gibi sesli anlatın. Kv sizi mutfakta basarsa canlı yayındayım deyin. Bir süre sizi takip ederler. Bakarlar ki siz hayal dünyasındasınız, sizi daha gözetlemezler. O sırada da gerçekten kameralara çekin. Belki telefon gibi elinize eski telefonunuzun kılıfı duruyorsa onu kullanabilirsiniz.

Sizin manyak aileyle anca bu yöntemlerle baş edilir

Konuya gelince bence en güzeli bir dakikalık reelsler ya, ben öyle tarif izlemeyi seviyorum en çok
Medovikte bal var ama Nilu değil dedi.

Yok onda bal olmuyor,katılaştırılmış süt vuruluyor .iyi de nasıl çeksem acaba

Telefonumu bilmiyorlar.maalesef sanırım alınmayacak video yapmam.elti evi falan yok hepimiz aynı eviZ

Arkadaş da tam olarak bunu dedi zaten, senin Yedigin medoviktir,bunda bal yok dedi
Ama yazmış Nilu medovikte bal olmadığını dedi.arkadaşla işim yok.ama söylemediğim şeyi söylediğimi yazdığı için delirdim bana kaynana cadısını hatırlattı o yüzden

Nilu12 yabancı olduğunuz için anlamadığınıza yoruyorum. Belki de ben eksik yazmışımdır, bazen yazabiliyorum. Tekrar okuyunca fark ediyorum. Yani keşke tatlının adını Latin alfabesiyle yazsaydınız.

Ben Ruslarda görmüşüm tercümanı “sütlü kızcığaz” demek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…