Nasil Tarif Edilirki Bu Hamileyim :)

a.s.Arkadaşım inşallah Allah bize de böyle güzel haberler yazmayı nasip eder.:emir_

hayırlı olsun.
transfer sonrası neler yaptın anlatabilirmisin.

Canım Transfer sonrası 3 gün hiç kalkmadan yattım .Sonrasında araba yolculuğumu yaptım ve normal oturarak sadece belime yastık koydum.ve 10 gün istirahat ettim ama sürekli yatarakda değil oturdum yattım ama ağır kaldırmadım kesinlikle en fazla su bardağı kaldırdım.Ve yatarken gece sağa sola dönerken yavaşca dön bacağının arasınada yastık koy rahim daralmamış oluyor.Birde tabi allah yazmış oldu.Allah seninde dileklerini nasip etsin.

Kızlar sonunda oldu. İlk micro denemem sonucu hamileyim.11. günümde yaptırdığım test sonucu 269 çıktı.Allah isteyen herkeze nasip etsin.

Maşşallah canım Allah tamamına erdirisn insallah değerin cok güzel sanırım bir ikiz daha geliyor :)) Allah nasip ederse insallah.a.s.

tebrikler canım..allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin...

Kızlar aslında ben ilk testimi erken yaptırmıştım 11. gün yani ve 269 çıkmıştı.Şimdi asıl dr umun testi istediği gün yani 13. gün yapırdım ve 406 çıktı ama 2 gün sonra yine istiyor erken yaptırdığımı saymıyorlar .2 gün sonra tekrar yaptırıcam bakalım ama olumlu gidiyor herşey.

Kızlar sonunda oldu. İlk micro denemem sonucu hamileyim.11. günümde yaptırdığım test sonucu 269 çıktı.Allah isteyen herkeze nasip etsin.

canım hayırlı olsun allah analı babalı büyükmek nasip etsin.uzun ömürlü sağlıklı saatli ve hayırlı bir evlat olur inşallah ....amiiiiiiiiiiiiiiiiiiin.

canım gözün aydın.inan çok sevindim .mesajını okumuştum ve hep sonucunu takip ediyordum.allahım tamamına erdirsin inşallah..

Kızlar dualarınızla bir güzel haber daha geldi değerim 929 a çıkmış.allahım onu korusun.İsteyeni onsuz bırakmasın.

CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN DOKTOR 929 NE DEDİ BENİMDE 662 ÇIKTI AMA DOKTOR TEK KESE GÖRÜNÜYOR DEDİ

Canım bizim henüz keseye bakılmadı dr şimdi yorum yapamam diyor.ama artışın çok güzel dedi. Tek olsun ama sağlıklı olsun canım.önemli olan hayırlısıyla kucağına almak.umarımda öyle olur.

cnm gözün aydın hayırlı olsun allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin darısı tüm isteyenlerin başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…