Nasil Tarif Edilirki Bu Hamileyim :)

esinesinti

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2007
165
1
41
Kızlar sonunda oldu. İlk micro denemem sonucu hamileyim.11. günümde yaptırdığım test sonucu 269 çıktı.Allah isteyen herkeze nasip etsin.

hayırlı olsun ,ne mutlu sana.Allah tamamına erdirsin.darısı bize İnşallah.

Kızlar sonunda oldu. İlk micro denemem sonucu hamileyim.11. günümde yaptırdığım test sonucu 269 çıktı.Allah isteyen herkeze nasip etsin.

canım tebrikler...çok sevindim... böyle haberler alınca bizlere umut oluyorsunuz...allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin... a.s.

gözün aydınn, hayırlı olsun arkadaşım, allah sağlıklı, sıhhatli, nur topu gibi bir bebek nasip etsin

allah tamamına erdirsin arkadaşım sağsalim bir hamilelik ve doğum yaşarsın inşallah.

Tebrikklerrr.Hem de ikiz geliyor galiba canım değerin çoook yüksek,çok güzel Allah analı babalı büyütsün.

tebrikler canım allahım kucağına almayı ve sağlıklı sıhhatli büyütmeni nasip etsin
darısı bebek isteyen bütün arkadaşlarımıza olsun inşallahhhhhh

eesıncımmm cook sevındım sankı kendıme olmus gıbı ınan.Allah saglıkla hayırla tamamına erdırsın cnm.
bende pazar gunu test yapcam ıns.bugun yarın adet gunum heyecanla bısey olmasın dıe beklıorum.sende hıc agrı olmamıstı deıl mı

tebrikler, Allah tamamına erdirsin, sağ salim kucağına da almayı nasip etsin inşallah.

allah kucağına da almayı nasip etsin canım. yazılarını takip ediyordum.. çok sevimdim senin adına.

esincim allah tamamına erdirsin canım
bende ayshen gibi pazar günü alıcam ilk mikromun sonucunu
inş allah bizim yüzümüzüde güldürür senin gibi hayırlısıyla

Hayırlı olsun canım, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşaallah. Böyle güzel haberler içimi ısıtıyor, umudumu yitirmeme sebep oluyor.

Kızlar öncelikle bütün güzel dilekleriniz için teşekkür ederim.Hepinize dua edicem bu gece.@yshencim hiç bir ağrı falan olmadı bende.sadece 1-2 gündür miğde bulantım vardı gelgitli.ama ilacların yan etkisi diye söylüyordum kendimce.ama ümitsizdim allah sevindirdi. umarım sizlerde güzel haberlerinizi alırsınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…