Nasıl konuşacağım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bunun muhasebesini yaptım. Diğer gereklilikleri yerine getirmiyorum ki, ikiyüzlülük gibi geliyor bana.
Düşünceniz buysa yanlış düşünüyorsunuz. Mükemmeliyetçi biri misinizdir normalde? Ben de namaza bi başlar bi bırakırım Allah affetsin, bazen çok düzenli kılarım bazen aksatırım. Ama o ayrı o ayrı. İkisinin de günahı sevabı başka. Eğer tek sıkıntınız buysa elimden gelen bu diyip devam edin bence. Ama istemiyorsanız içinizden gelmediği halde kapalı olmak da olmaz

İzin almak değil aslında. Bunun izin alacak bir konu olduğunu düşünmüyorum, daha bu konu hakkında detaylı konuşmadık. Sadece bir yokladım daha önce. Yarın konuşacağım. Kendimi iyi ifade etmek istiyorum kararlı duracağım

Onun da onaylamasını isterim bu durumu. İçim daha rahat olucak.

Eşiniz dahi olsa sizin ne hissettiğiniz önemli ve ne istediğiniz.. Kocanız utanacak diye kararınızdan vazgeçmeyin.

Bu hayat sizin ve bir tane.. Zaman çok hızlı akıyor elinizi çabuk tutun.

Belki de kocanız böyle radikal kararlar almanızı desteklemiyordur. Böyle büyük değişimler "tutarsız" yapacaktır onun gözünde sizi.
Durum tam tersi de olsa aynı yorumu yapardım.
Bence bu büyük değişimden utanacak. O yüzden desteklemiyor.
Kocanız elaleme göre mi yaşar? Başkalarının fikirlerini çok önemser mi?

Anlatımınızdan anlıyorum, siz zaten tesettürlü değilsiniz. Başınız örtülü sadece.
E bunu da hakkıyla taşımadığınızı söylüyorsunuz madem kararınızı verin ve uygulayın. Eşinize de net ve tutarlı olun. Bence zamanla kabullenecektir.

Öyleydi böyleydi vs vs diye bahaneler bana doğru gelmiyor açılmak istiyorsunuz açılın.

Bence bu sana hissettiği algı seni kapatmasına kısıtlamasına gerek yoktu sen zaten kapalıydın.

Dert edecek bir çevreye o da sahip değil ben de. Seni böyle tanıdılar derken bahane bulduğunu düşünüyorum detaylı konuşacağım yarın, o zaman daha net anlarım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…