nasıl kandırılmışım ama

Allah’a havale ettim ama dünyada da yanına kâr kalmasın hukuk önünde hesap versin istiyorum. Resmiyette evliyiz maalesef

Mutlaka sana duygusu vardır ki evlenmişsiniz. Ancak bazı inanlar her şeyi çabuk tüketir. Maymun iştahlıdır. Bunu sakın kendinle ilişkilendirme. O dönem hayatında sen vardın sana yaptı. Şu dönemde başkası var ve ilerde de aynısını ona yapacak. Böylesi adamlardan ilişkide sadakat, istikrar, iyilik güzellik beklemeyeceksin. Senin boşandıktan sonra güzel bir ilişki yaşama şansın var şu adamın yaptıklarına takılıp kalmazsan. Ama eşinin ilişkileri hiç sağlıklı olmayacak inan bana. Şu dönemde çoğu insan evlenip boşanıyor. Flört ettin bitti gitti diye düşün. Pislik adamdan sıyrıl bir an önce bırak kim alıyorsa alsın hayrını görsünler.

Beni eş olmamakla suçladı, onu idare edemediğim ve kurnaz olmadığım için kendimi o kadar çok suçladım ki…Hala arada sırada gelir o duygu. İlerde onun da iyi bir ilişkisi olabilir kendisi gibi kurnaz sürekli yatırım yapan ev araba alan birini bulursa. Onun istediği gibi bakımlı güzel…Sıyrılmak istiyorum ondan ama davayı çekişmeli açmış

Sağlıklı bir evlilikte kimse birbirini idare etmiyor zaten herkes kendini idare ediyor. Günümüzde de kadınların çoğu idare etmiyor erkekleri işlerine gelmiyorsa ayrılıyorlar. Daha evlilik yok bir şey yok cicim aylarında adam aşk acısı çekiyormuş görüntüsü veriyorsa muhakkak bir yerlerde hata yapıyor ve sorunlu bir insan. Adam evliyken aldatmış daha boşanmadan aranmaya başlamış sence yeniden biriyle evlense duracak mı? Hatta gün gelecek seni bile yoklayacak. Evlendiği kadına da beni idare edemedin ondan böyleyim diyecek bunlar hep manipülasyon taktikleri. Bazı insanlar ufacık bir hata yapsa karşısındakine günlerce kendini ifade etmeye çalışır. Bunlar neden karşındakini suçluyor sence? Çünkü idare edilmeyi kendinde hak biliyor ben böyle devam edeceğim işine gelirse diyor aslında gizli kapaklı. Benim eski eş maddi açıdan sürekli cimriydi ikimizde çok iyi kazanmamıza rağmen. Eve bir şey harcamaz harcadığındaysa ciğerini sökmüşüm gibi davranırdı başka şeyleri bahane edip. Beni öyle manipüle etmişti ki senden çok harcıyorum diyordu. Hatta bir gün maddi konularda kavga ederken sen istemeyi bilmiyorsun sorun sende dedi. Sonra bir gün mailini açık unutmuş bir baktım evlendiğimiz günden beri 3 senedir kumar oynamış gizli gizli. Tüm maaşı bir gecede yediği zamanlar olmuş. Yani senden çok harcıyorum, sen istemeyi bilmiyorsun diyen adam aslında arada eve bir poşet meyve alıp beni nasıl manipüle etmiş. Bu yüzden kendinden emin ol manipülasyona gelme sen en doğru olanı yapmışsın.

Zamanında manipüle edildim bu saatten sonra geçti zaten. Aptallığım ve ben başbaşa kaldık

Bana karşı hiç duygusu yokmuş şimdi daha iyi anlıyorum uyanıyorum resmen..Makul biri olduğum için evlenmiş istediği olmayınca da boşanıyor peki ya benim onurum gururum ne olacak

Aynen öyle. Kendimi suçlayarak bir yere varamam ama artık bir daha kimseye de güvenemem

Bu şekilde düşünmemelisin yoksa hiç kimseyle duygusal ilişki kuramasınız.
Bir an önce boşanın ve bir süre kafanızı dinledikten sonra kendinize göre ciddi ilişki arayışına girerseniz. Ama önce bu adamı söküp attın hayatınızdan.

Bana karşı hiç duygusu yokmuş şimdi daha iyi anlıyorum uyanıyorum resmen..Makul biri olduğum için evlenmiş istediği olmayınca da boşanıyor peki ya benim onurum gururum ne olacak
Onurunuz gururunuz sizde hala hanımefendi, kaybetmiş değilsiniz. İnsan yeri geliyor apartmanın kapısında yatan kediye bağlanıyor yeri geliyor yılda 1 kere açıp çok geçmeden solan çiçeğine bağlanıyor. (Eski) eşinize karşı hissettiklerinizden pişman olmayın lütfen. Gelir geçer bu çaresizlik hisleri, siz bu süreçte kendinize yaslanmayı öğreniyorsunuz, çeşitli karakterlerdeki insanların dediklerinin alt metnini okumayı öğreniyorsunuz. İnanın psikolojik destek almasanız bile o avukatın somut deliller üzerinden ilişkinizi tarafsız yorumlaması bile size gönül dünyanızda çok yol aldırır, hayal perdesi kalktıkça karşınızdaki insana olan duygularınız da sönecektir. Bu arada iyi ki size karşı kafanızı karıştıracak tavırlarda bulunmamış o adam, onu olanca kötülüğüyle bir kez daha gördünüz . Yavaş da olsa iyileşeceksiniz yaranızı kapatacaksınız. Boşanmak sancılı bir süreç git gelli ruh haliniz de normal. Kendinize yeterince zaman tanıyınca iç huzurunuzu bulacaksınız , sevilmeye hazır olduğunuzda da sizi layığıyla seven adamlar çıkar karşınıza eminim. Gönlünüzü ferah tutun. Konularınızı takip ediyorum hakkınızda en iyisi olsun

Çok üzücü. Size daha kötüsünü söyleyip halinize sevinmenizi istemeyeceğim ama şunu unutmayın ki bazı insanlar imtihanımız oluyor. Siz boşanma sürecinizi güzelce atlatıp kendinizi toparlamaya başlayın. Şer gördüğümüz şeylerde hayır vardır kim bilir. Sizi seven bir kalbe denk gelesiniz.

Çekişmeli açmış söküp atmak uzun yıllar sürecek

gerekeni yapıp aptalın kim olduğunu ona gösterirsen kendini böyle hissetmezsin güç sende artık toparlan ve ona hayatının şokunu yaşat

Kesinlikle bu benim imtihanım Çok amin çokça amin

Burda bazen öyle yorumlar görüyorum ki tokat gibi, sanki herkesin hayatı tam.istediği gibi gidiyor, hiç hata yapmıyorlar veya kandirilmiyorlar. Bunu yoksaymak da binevi psikolojinin altüst etmektir.

Hello insanlar kötü şeyler yaşayabilir, Kandiriliriz hem de en yakınlarımız, beklemediğimiz kişiler tarafından.

Konu sahibi acını yaşa, esin manipulatif biri ve seni Kandirmis, ama yasin daha çok genc bu tecrübeyi edinmek tabiki zorunda değildin ama bundan sonra umarım mutlu olursun. Gerekirse destek almaktan çekinme ki bence gerekli bir durum. Umarım senin için hersey çok güzel olur, böyle birinden kurtuldun acını atlatinca oturup kendi hatalarını da elbet düşünürsün, kimse mükemmel değil. Neden böyle bir ilişkiye çekildim, ne yapmam gerekiyor dersin

Destek alıyorum ama bana iyi gelmiyor. Çıkınca iyi değil kötü hissediyorum hem de çok kötü Ben ondan tamamen kurtulmak istiyorum ancak davayı gidip çekişmeli açmış o benden kurtulmak istemiyor heralde aldattığı halde

Çok çok sağ olun Acıların büyüttüğü çok doğru, artık hiç eskisi gibi değilim

Aptallık değil güvenme duygusu. İnsan aynı yastığa baş koyduğuna güvenmeyecek de kime güvenecek? Sen doğruydun o eğri. Allah da doğru olana eğriyi göstermiş. Sal ipini gitsin. Eşşek kadar adam hem de evli adam aşk acısı mı çekmiş daha beter olsun! Durum senlik değil onun ahlaksızlığı. Aldatılmak ne güzellikle ne saflıkla ne zekayla ne parayla ne çocukla ilgili. Tamamen aldatanın namussuzluğu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…