Ben en çok kendime kızdım

Beenden sana tavsiye biraz yeni karisiyla takılacak sonra sizi tekrar arayacak karısıyla mutlu olmadığını görücü usulü olduğunu keşke seninle olsaydım sen bana huzur mutluluk veriyorsun beni bogmuyordun gibi cümlelerle ki biz buna kilise diyoruz fakat nisana 3 gün kal sizinle görüşen adamdan beklediğim performans bu söylerse ama seviyor o da pişman deyip gitmeyin zira o evlendiği kadından çocuk yapıp düzen kurarken sizi kullanacak..sorduğunuz paylastiginiz şey bu değil biliyorum fakat potansiyeli görebildiğim için ön uyarma yapayım dedim..zaten sizin anlatiginiz konunun tek cevabı var gitmeseydin.
Teşekkür ederım .Haklısınız.

Bir 12 yılını daha bu psikolojiyle geçirmeye niyetin varsa böyle devam et sen. Yok çok sevdim, yok öyle oldu, yok böyle dedi. Devam et. Sonsuza kadar genç kalacaksın ya. Daha zamanın çok nasıl olsa. ÇooooK ilerde bir gün, beeelki kafan değişir. (Duvarlara vura vura)
Çok haklısınız hep vurdum ders aldım çok.

ilk baştan demiş size 5 dk dediğin şey 12 yıldır süren ilişkilerini taçlandırmışlar işte

görmek istemiyorsun

adam ilk zamandan beri o kızla yani 12 yıldır konuştuğu evleneceğim dediği kızla

acıyın ona mutlu olsun

siz evlenmişsiniz onunda evlenmek hakkı

sizin tek suçunuz başkasıyla evleneceğim diyen birinin yanında gitmek ve fotolarına bakmak

fotoğrafına baktığım her konuştuğum benimle ilgilene aşık oldum
. her dk gittim yanlarına

eee sonuç

7 yıldır 4 aşk eskittim

21 yaşımdayım acıdan 30 gösteriyorum

noldu

her dediklerinin yaptığım mesajlarına koşa kpşa gittiklerim şimdi başkasıyla

eski eşim dahil.. hepsinin 3 sevgilisi var

bu devirde aşk zor

mantıkla yürüyeceksin bu yolları

bekar yaşama kılavuzu filmini izle.

evlenmek zorunda değiliz

ilk baştan demiş size 5 dk dediğin şey 12 yıldır süren ilişkilerini taçlandırmışlar işte

görmek istemiyorsun

adam ilk zamandan beri o kızla yani 12 yıldır konuştuğu evleneceğim dediği kızla

acıyın ona mutlu olsun

siz evlenmişsiniz onunda evlenmek hakkı

sizin tek suçunuz başkasıyla evleneceğim diyen birinin yanında gitmek ve fotolarına bakmak

fotoğrafına baktığım her konuştuğum benimle ilgilene aşık oldum
. her dk gittim yanlarına

eee sonuç

7 yıldır 4 aşk eskittim

21 yaşımdayım acıdan 30 gösteriyorum

noldu

her dediklerinin yaptığım mesajlarına koşa kpşa gittiklerim şimdi başkasıyla

eski eşim dahil.. hepsinin 3 sevgilisi var

bu devirde aşk zor

mantıkla yürüyeceksin bu yolları

bekar yaşama kılavuzu filmini izle.

evlenmek zorunda değiliz
Çok tesekkür ederım .Benim tek zaafım oydu .Benım sınavım.Hiç ıyı nıyetım yok.

Evlendiği kadını bilmem ama o erkek mutlu olamasın.
Genel olarak böyle erkeklerin yüzü gülmesin ya.! Biz olamayız diyip neden öpüyorsun neden yanına geliyor bu kız? Bunlara izin verip nasıl vicdanı rahat ki evleniyor? Yazık

Bu çarpık hikayede en çok herşeyden habersiz geline üzüldüm.
Konusahibini korumuyıorum ama o da gözümü açsın hiç mi mesaj arama yanında olmuyor? İllaki denk gelmiştir hiç değilse çocuğun tavırlarından bi sorun olduğunu kadın ruhuyla hissemesi gerek mez miydi?

Aslında bu hikayede en masum sensin
Çünkü ne yaptıysan sevgi açliğından yapmışsın
Elbette şimdi beni yargılayan olacaktır
Ama kimse kimsenin sevgiye ne kadar ihtiyacı olduğunu bilemez
mesela kimisi vardır gerekirse hiç kimse beni sevmesin zerre kadar umurumda değil der yola devam eder
ama kimisi de vardır karşılaştığı herkesten ilgi ve sevgi bekler ve bu böyle diye de bu kişiyi suçlayamayız
En önemli gerçek ise Sevgi ihtiyacının ailede karşılanması gerektiğidir yani çocukları çok sevmek onlara değer vermek Onlara her daim sevildiğini ve değerli olduğunu hissettirmek asıl önemli nokta budur

Genel olarak böyle erkeklerin yüzü gülmesin ya.! Biz olamayız diyip neden öpüyorsun neden yanına geliyor bu kız? Bunlara izin verip nasıl vicdanı rahat ki evleniyor? Yazık
Mevlam ne eyler eylerse güzel eyler

mesela kimisi vardır gerekirse hiç kimse beni sevmesin zerre kadar umurumda değil der yola devam eder
ama kimisi de vardır karşılaştığı herkesten ilgi ve sevgi bekler ve bu böyle diye de bu kişiyi suçlayamayız
En önemli gerçek ise Sevgi ihtiyacının ailede karşılanması gerektiğidir yani çocukları çok sevmek onlara değer vermek Onlara her daim sevildiğini ve değerli olduğunu hissettirmek asıl önemli nokta budur
Ailem aslında çok sevdi beni .Hiç bir zaman sevgıye aıleden doymayan bırı olmadım.Fakat ben onu çok sevdım

Konusahibini korumuyıorum ama o da gözümü açsın hiç mi mesaj arama yanında olmuyor? İllaki denk gelmiştir hiç değilse çocuğun tavırlarından bi sorun olduğunu kadın ruhuyla hissemesi gerek mez miydi?
Nişanlandığından beri hiç görüşmedim.

Vallaha gayet mutlu görünüyor.Bilmiyorum iyi dileğim yok içimden gelmio .

Gerçekleri hiçbirimiz bilmiyoruz. Belki de söz konusu erkek çok profesyonel nereden bilebiliriz? Bu durum karşısında ona haketti demek çok acımasızca.

Gerçekleri hiçbirimiz bilmiyoruz. Belki de söz konusu erkek çok profesyonel nereden bilebiliriz? Bu durum karşısında ona haketti demek çok acımasızca.
Haketti diyen ben değilim sizsiniz. İyi okuyun olur olmadık anlam çıkarmayın.

Bu çarpık hikayede en çok herşeyden habersiz geline üzüldüm.
Haketti diyen ben değilim sizsiniz. İyi okuyun olur olmadık anlam çıkarmayın.

Kuzum sen iyi misin :işsiz:

Neyse banlanamıcam şekerim hadi byee:KK54:

O bir şey yapmamış ki. Siz kendi kendinize yapmışsınız.
Bişey yapmadı
Bilmiyorum ki profosyonel mi akıllımı ?Görücü usulu biriyle evlendi.Vallaha bilmiyorum.Kendime ıyılık yapmam her seyı unutmam gerek .

Onu bunu bilmem de...

Kp ye kredi çekmesi icin kefil olmak istemediğinizi ve sizi çok zorladıklarini anlattığınız konuyu hatırlıyorum.

Hayatınızdaki en iyi karar kefil olmamak icin bosanmanizdi. Tebrik ederim.
Evet çok teşekkür ederim.Bende kendimi çok tebrik ediyorum.Hepimiz sınavlardan geçiyoruz.Benimkiler kalp kırıkları .

Ben çok sevdim onu kendıme zaman verdım ıyıleştim.Çivi çiviyi söker mantıgındada olmadım.Tam hayatıma biri giriyordu beni arıyordu.Yalan soylemıyorum büyük vaadlarda vermıyordu.Sonra dedim ki neden kendıne bütün bunları yapıosun.Bu adam böyle .Evlendiğim eşimi aldım hayatıma .Mutluydumda.Babasına kefil olmadım diye boşandık inanabılıyormusunuz.Dedimki arayım onu ne olucak .Biraz aklım dağılır?Ama bu adama benım zaafım var .Görmedıgım kadar mutluyum.Ya nişanlanacagı gune kadar benımle görüştü.Hatta benden 10 mılyar istedi .Verdim.Ödedi sıkıntı yok.Sonra ben nişanlıyorum dedi.Aslında evlendıgı kadına gosterebılecegım bınlerce belge var elimde .Ama belki bana yaptıklarının karsılıgını onda görecek.Tamam bir şeyler vaad etmıyor ama ben tek başıma gıtmedımkı onun yanına .Ben onunla yaşadığım hiç bir seye pişman deilim.İster salak ister aptal desinler.İster gerizekaglı .Ama öyle çok isterdımkı o kızın yerinde olmayı .Boyle görünmez olup acaba nasılşar diye ızlemek ıstıyorum.Belki sacma ama .Bir insan bana kötüyse başkasına ıyı olabılır mi ?Vallahi bilmiyorum.Ben Allaha güvenıyorum .Benim gözyaşlarım benım hayallerım .Aptallık yaptım belki ama tek başıma yapmadımki .Neden kadın yapınca kendını kullandırtıyo oluyokı o zaman bende onu kullandım.Ama ben gercekten kullanma bilmem.Ahhh bilmiyorum tek bildiğim canım acıyor.

X