Nasıl Dua Ettiniz Evlendiniz Bekarlar İçin 😊

Inanan insan için dua etmek acizliğini bilip O'ndan istemek cok guzel birsey elbette.. ama hayatta hayira ve serre inanmak gerekir bazen bazi olumsuz seyler şer gibi görünür ama hayirlidir
Senin gozunden guzel gorulur ama hayirsizdir.
Akli gonlunu ayni terazide tutmaya calisirsan dengeyi bulursun.
Hic birsey O'ndan habersiz olmayacaği için
Anne baba duasinin etkisine inaniyorum..
Vakia ve Yasin suresini bu niyetle okuyup devam edersen .. gece de namaza kalkip duani edersen insallah Rabbim yardimcin olur hakkinda hayirlisj olsun

Hahaja dedim şu an
Şunu yaptım oldu diyen yüzde yüz konuşan varsa dinle tabi ama ben sana diyorum ki
Yapmadığım kalmadı duayla ilgisi yok bence aylardır hayırlı bir eş için okudugum yasini ilk defa bu gece ahirette beni karşılaması için okuma kararı aldım çünkü boşa gidiyor gibi gelmeye başladı
Ben neler okudum neler yaptım nerelere gittim kimlerin duasını aldım bilemezsin kaç senedir dersen sittin senedir ne zaman başladığımı bile hatırlamıyorum ve artık keşke enerjimi başka şeye harcasaydım şu an nesneleri hareket ettirme gücüne bile erişirdim
Bak yeni yönetimim evliliği ağzıma bile almamak işe yararsa yazacağım söz

Valla sasirdim. Bunun icin bu kadar sey yaptigini dusunmuyordum.

Çok güldüm canım hakkında hayırlısı neyse o olsun inşaallah gönlüne göre biri çıkar burdan güzel haberleirni alırız

Sağol canım inşaallah kk bekar kalmaz

Arkadaşlar hangi duaları okudunuz evlendiniz bekarlar için yardımcı olurmusunuz

Canim dua edip olumsuz dusunup konusursan da bir etkisi olmaz. Hangi duayi okursan oku olumlu olmayi ihmal etme olur mu. Rabbim en iyisini en guzelini versin hepinize insAllah.
Bir de hayirlisi evliyalarin duasi denir. Imtihani agir olur. Hayirlisini dilemek yerine dualarinda net ol. Dualarina Allah rizasi icin niyet edip baslamani oneririm. Evlilik niyetiyle degil de once Allah rizasi diye niyetini yapmani tavsiye ederim. Allah hepinize guzel bir evlilik nasip etsin insAllah.

Merhaba öncelikle nasip bu bir anda karşınıza çıkıyor. Vakti gelince oluyor. Bol bol Rabbim beni iyilerle karşılaştır. Kötülüklerden koru diye dua edin lütfen. Evlenip mutsuz olmak daha kötü. Rabbim bekarları evlenmek isteyenlere mutlu huzurlu ALLAH yolunda bir evlilik nasip etsin INSAALLAH

Sağol canım inşaallah kk bekar kalmaz
Ya onemli olan bekar evli olmakta degil ki ama :) alay ediliyor ama yazdigima pisman oldum acikcasi. Cok saygisiz buldum bazi yorumlari. Dua ya inanmiyor olabilirler ama dua edenin duasiyla alay etmek? Dua cok guclu birseydir bence once niyetimizi kontrol edip sonra dua edelim..

Kesinlik niyet boyle olmali katiliyorum.

Aynen oyle arkadasim yazdiklarina katiliyorum. Isteyen dua eder isteyen etmez.

Aynen oyle arkadasim yazdiklarina katiliyorum. Isteyen dua eder isteyen etmez.
Konu hindistan usulu çin usulu dua diye denseydi gelip bahsetmezdik.. ama inanişimiza göre bahsediyoruz.. konu dua oldugu icin konu sahibimiz sormus bende cevapladim. Iman varsa imkanda dua da teslimiyette vardir derim susarim canim ☺sende cok guzel izah etmissin zaten..

Size katılıyorum. Rabbim duayı nasip etmiş benden işteyin diye.

Size katılıyorum. Rabbim duayı nasip etmiş benden işteyin diye.
Aynen.. bende zorluklardan gectim bazen evlenmeden önce.. ama demedimki ben bunu ummadim bunu buldum diye.. niyetimi guzel yapamamisim dedim daha guzel niyetlerle duami ettim kendimi cokta paralamadim evlilik icin.. vakti gelince oluyor zaten.. Rabbim herkesin yardimicisi olsun.

Amin benim en büyük hayalim mutlu bir evlilik ve evlat sahibi olmaktı. Çok da dua etmiştim ama kısa sürede ihanet Assagilanma iftira dolandirilma her şeyi yaşadım. Rabbim kurtarsın diyorum şimdi. Evlilik imtihan da olabiliyormuş

Rabbim en kisa zamanda skntilarini gidersin.Peygamber bile cok skntı cekmişken biz neden sefa suremeyiz demek
Yanlis plur.kimi digerinde mutlu olur kimi baska birseyinde mutlu olur 4 4 luk olmuyor elbette.. gecici dunya kalici obür taraf. Akli da arka plana atmamak lazim.idrak lazim vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…