Nasıl davranmalıyım

Annenizle başka sorunlarınızda var sanırım . Yoksa hemen alınıp kötü düşünmezdiniz. Gitmeyin ve neden gelmiyorsun derse senin rahatsız olduğunu fark ettim deyip açıklamaya zorlayın.

Annenizle başka sorunlarınızda var sanırım . Yoksa hemen alınıp kötü düşünmezdiniz. Gitmeyin ve neden gelmiyorsun derse senin rahatsız olduğunu fark ettim deyip açıklamaya zorlayın.
Annemle her zaman sorunlarım oldu hep bana karşı sert ve soğuktur zaten beni babaannem büyütmüş ama evlendiğimden beri 4 yıla yakın bir sorunumuz yoktu bu mesaj beni gerçekten çok şaşırttı

Bence siz daha fazla kafanızda kurgulamayın olayı.Açıkca sorun.Şahsen ben olsam tatlı tatlı hiç sinirlenmemiş gibi: 'aşk olsun anne yani bir gün kaldım diye hemen bıktın mı benden ? ' derdim.

Hayır orda bilerek uyumadım sabah erken kalktığım için uyuyakalmışım onlarda uyandırmamış eşimde aradı zaten eşimde o akşam dışarı çıkmıştı bende anneme gitmiştim gece 12buçukta gelmiş eve bizi göremeyince aradı beni eşimle bir sorunum yok olmadığında onlarda biliyor
Herkes iki kişi arasında olup biteni bilemez eğer annenizin sözünü destekleyici farklı davranışları varsa konuşun yoksa bence gayet iyi niyetli bi konuşma

Bence siz daha fazla kafanızda kurgulamayın olayı.Açıkca sorun.Şahsen ben olsam tatlı tatlı hiç sinirlenmemiş gibi: 'aşk olsun anne yani bir gün kaldım diye hemen bıktın mı benden ? ' derdim.
Ben zaten sinirlenmedim üzüldüm kırıldım ve açıkça Yüzleşmeye cesaret edemediğim için nasıl davranacağımı bilmiyorum şu anda

Annemle her zaman sorunlarım oldu hep bana karşı sert ve soğuktur zaten beni babaannem büyütmüş ama evlendiğimden beri 4 yıla yakın bir sorunumuz yoktu bu mesaj beni gerçekten çok şaşırttı
aslında hep sorunlu bir ilişkiniz varsa bunun sizi çok da şaşırtmaması lazım.ancak ben böyle bir mesaj görsem benin yüzümü de torununun yüzünü de göremez.

fırsat geçmemişse eline sorunda olmamıştır. Belki de bu onun ilkkez arkanızdan konuşması değildir. Vallahi ben anneden yana zaten müzdarip olduğum için yapıcı olamadım bu konuda. Evet herkes hata yapabilir. annenizde hatasını düzeltme çabasına girmezse araya mesafe koyun derim.

fırsat geçmemişse eline sorunda olmamıştır. Belki de bu onun ilkkez arkanızdan konuşması değildir. Vallahi ben anneden yana zaten müzdarip olduğum için yapıcı olamadım bu konuda. Evet herkes hata yapabilir. annenizde hatasını düzeltme çabasına girmezse araya mesafe koyun derim.
Bende hep anneden yana müzdarip oldum hayatım boyunca şimdi o günden beri evlerine gitmiyorum o bize geliyor ama soğuğum eskisi gibi olamıyorum

eski mesajlar olabilir mi?Belki sizden bir kaç gün önce biri yatıya gelmiştir onun hakkındadır. yani inşallah öyledir.

Normalde annenizin davranışları nasıl size karşı gittiğinizde surat falan asarmı,insan yüzleşmeye korkuyor ama o mesajlaşmayı tamamını okumak isterdim sanırım
Normaldede canım cicim değiliz eskiden hep sorunlar olurdu ama evlendiğimden hiçbir sorunumuz yoktu normaldik yani

Ben kendimce evlerine gitmiyorum o bize geliyor o zamanda normal davranıyorum ama soğuk Bi şekilde şimdilik aklımda başka bişey yok böyle devam ediyorum çünkü kızım annenannesini çok seviyor hergün oraya gitmek istiyor götürmeyince agliyor o yuzden komple alakamı kesmiyorum kardeşim yada eşim getirip götürüyor kızımı kendim gitmiyorum. Şuan böyle ilerde nolur bakalım

Normaldede canım cicim değiliz eskiden hep sorunlar olurdu ama evlendiğimden hiçbir sorunumuz yoktu normaldik yani
Vala inceldiği yerden kopsun derim ben bu tür olaylarda yüzleşmelisin bence,annemin benim için “bu” da diye hitap etmesi bile yeterli bi sebep benim için

Ben kendimce evlerine gitmiyorum o bize geliyor o zamanda normal davranıyorum ama soğuk Bi şekilde şimdilik aklımda başka bişey yok böyle devam ediyorum çünkü kızım annenannesini çok seviyor hergün oraya gitmek istiyor götürmeyince agliyor o yuzden komple alakamı kesmiyorum kardeşim yada eşim getirip götürüyor kızımı kendim gitmiyorum. Şuan böyle ilerde nolur bakalım
Peki annen kızını seviyormu, yani bana böyle davranan birinin benim kızımı seveceğini sanmıyorum

X