Nasıl davranmalıyım

Max weber

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2017
311
215
Herkese merhaba 2 hafta kadar önce cuma akşamı annemlere gitmiştik kızımla beraber o gun sabahı 6 da kalktığım için orda uyuklamaya başladım saat 10 gibi teyzemlerde vardı çay içildi çerez meyve falan yediler ben çok uyuklayınca kardeşimin yatağına uzanayım dedim orda uyumuş kalmışım saat 12buçuk olmuş eşimin atamasıyla uyandım. Orda uyuyakaldığımı söyledim kızımda orda uyumuş eşim birşey demedi sorun etmedi yani. Sabah oldu kahvaltıda Kızım annemin telefonunu karıştırıyordu 3 yaşına yeni girecek bilmediği için eline geçince heryere girmiş mesajlara girmiş annem teyzeme benim için buda niye bizde yatıyor kendi evinde yatsa ya falan yazmış daha gerisi vardı ama okuyamadım telefon ekranı kilitlendi kodu olduğu içinde geri açamadım görünce çok üzüldüm ama onlara gördüğümü belli etmedim eve geldim annemden çok soğudum o günden beri oraya gitmedim sizce bundan sonra napmalıyım nasıl davranmalıyım

Yok artık . Ben direk konuşurdum .
Bir insan için evladından değerli ne varki .

Hemen yargılamamak gerek tabi de bilemedim. . Hani eşinizle aranızda bir sorun mu var acaba diye düşünüp öyle yazmış da olabilir sonuçta. Ama diğer türlüyse üzücü tabi değildir umarım

Mesajı okuduğumdan birkaç sonra kardeşime sizde uyuyakaldığım için birşey dedilermi bana diye sordum ben bir mesaj gördüm dedim o da yok demediler dedi mesajı gördüğümü anneme söyledimi bilmiyorum sormakta istemiyorum. Söylemiştir diye tahmin ediyorum

Yok eşimle aramda hiçbir sorun neden benim orda kalmamı sorun yaptı hiç anlamıyorum aramızfada hiçbir sorun yoktu

Yerinde olsam mesajı nasıl gordugumu açıklar ve 'evinde kalmamdan rahatsız oldugunu teyzem yerine bana soyleseydın keske anne. Bundan sonra dikkat ederim kalmam. Baska seyler de varsa lutfen direkt olarak bana soyle' derdim
İşte öyle konuşmaya cesaret edemedim aklımdan geçmedi değil ama insan söyleyemiyor işte

yok artık. kendi anneniz bi de. sorun bence hiç çekinmeyin anneniz sonuçta.

Herkese merhaba 2 hafta kadar önce cuma akşamı annemlere gitmiştik kızımla beraber o gun sabahı 6 da kalktığım için orda uyuklamaya başladım saat 10 gibi teyzemlerde vardı çay içildi çerez meyve falan yediler ben çok uyuklayınca kardeşimin yatağına uzanayım dedim orda uyumuş kalmışım saat 12buçuk olmuş eşimin atamasıyla uyandım. Orda uyuyakaldığımı söyledim kızımda orda uyumuş eşim birşey demedi sorun etmedi yani. Sabah oldu kahvaltıda Kızım annemin telefonunu karıştırıyordu 3 yaşına yeni girecek bilmediği için eline geçince heryere girmiş mesajlara girmiş annem teyzeme benim için buda niye bizde yatıyor kendi evinde yatsa ya falan yazmış daha gerisi vardı ama okuyamadım telefon ekranı kilitlendi kodu olduğu içinde geri açamadım görünce çok üzüldüm ama onlara gördüğümü belli etmedim eve geldim annemden çok soğudum o günden beri oraya gitmedim sizce bundan sonra napmalıyım nasıl davranmalıyım
Annenizin bu sözüyle hemen soguduysaniz muhakkak başka davranışları da vardır sizi kıran çünkü benim annem böyle bi mesaj yazmış olsa aklına kötü biseyler gelir yani neden kendi evinde uyumuyorun altında acaba yuvasında sorun mu var da bize söylemedi akşamda burda kaldı diye düşünür .bence hemen kötü düşünmeyin

Başka bir planı mı vardı acaba? Siz kalınca engel olmuş olabilirsiniz. İnsan evlenince misafir gibi oluyor maalesef. Anneniz aranızda sorun olduğunu da düşünmüş olabilir. En iyisi mesafeli görüşün. Eşinize de bundan bahsetmeyin.

Annenizin bu sözüyle hemen soguduysaniz muhakkak başka davranışları da vardır sizi kıran çünkü benim annem böyle bi mesaj yazmış olsa aklına kötü biseyler gelir yani neden kendi evinde uyumuyorun altında acaba yuvasında sorun mu var da bize söylemedi akşamda burda kaldı diye düşünür .bence hemen kötü düşünmeyin
Hayır orda bilerek uyumadım sabah erken kalktığım için uyuyakalmışım onlarda uyandırmamış eşimde aradı zaten eşimde o akşam dışarı çıkmıştı bende anneme gitmiştim gece 12buçukta gelmiş eve bizi göremeyince aradı beni eşimle bir sorunum yok olmadığında onlarda biliyor

Başka bir planı mı vardı acaba? Siz kalınca engel olmuş olabilirsiniz. İnsan evlenince misafir gibi oluyor maalesef. Anneniz aranızda sorun olduğunu da düşünmüş olabilir. En iyisi mesafeli görüşün. Eşinize de bundan bahsetmeyin.
Eşime bahsetmeyecektim ama 1 hafta sonra bahsetmiş bulundum eşim olaydan bir hafta sonra bir rüya görmüş rüyasında ben anneme hergün bizim eve geliyo demişim annene kızıyodun rüyanda dedi bana bende tam tersi aslında diye olayı anlattım yoksa anlatmayacaktım ona

Niye kaldı ki acaba eşiyle sorunu mu var falan diye dertleşmişlerdir belki. Birde uyuya kalmayı anneler babalar herhalde mutsuz olarak algılıyorlar.

Normalde annenizin davranışları nasıl size karşı gittiğinizde surat falan asarmı,insan yüzleşmeye korkuyor ama o mesajlaşmayı tamamını okumak isterdim sanırım

X