Nasıl çıkarım bu durumların içinden ?

papatya_sever

‍‍‍
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2011
899
650
Bizimkisi aslında çoktan bitmiş bi evlilik ama ben yine de kendimi hırpalıyorum düzelsin diye, kocalık sorumluluklarını yapmıyor defalarca kez konuştum düzelmedi , sürekli borca girip lüks araba alma derdinde , eve gelir yemek yer pc oyun oynar uyur konuşmaz sarılmaz sevmez dokunmaz ben yaklaşırsam cinsellik var yoksa bi ay kadın mısın demez , zaten cinsel sorunları da var hepsini düzelsin diye terapiste götürdüm zorla o kadar umursamaz ki boşanacağız umrunda değil , iki çocuklu kadınım elimde 100 lira Yok ama her ay sadece 4 bin lira araba kredisine yatırıyor(benden gizli aldı onu da ) en son küpemi bozdurdum Ona da dedim alyansımı bozdurmak zorunda kaldığım gün benim için bu evlilik bitmiştir dedim ister bitir ister devam et sana kalmış birşey bu dedi, Paracıymışım para yoksa yüzüm gülmüyormuş şu lafı gram haketmediğimi düşünüyorum ilgin sevgin Yok kötü günümde yanımda değilsin diyorum o sanıyor ki derdim para , evime dört dörtlük kadınlık yapıyorum kendime çocuklarıma , eksiğim kusurum ne dedim hiçbirşey dedi , bu nereye kadar böyle devam edebilir ,net ol bitir madem kavga da edemiyoruz çünkü hiç konuşmuyor ....

Adamın boşanmak ya da boşanmamak umru değil ki. Sizin net olmanız lazım.Niye onun bitirmesini bekliyorsunuz?

Bu oyun sevdası da yetti erkeklerin. Çocukları ile oynasın. Ne oyunu baba O. Yine de önce terapiste gidin. Çocuklarınız için.

papatya_sever papatya_sever
Boyle sorumsuzlar neden evlenip aile kurmak ister anlamıyorum:KK43:
Hayatı zindan ediyorlar resmen. Allah yardımcınız olsun.
Profesyonel destek almayı denediniz mi? Kurtarmak için ise yarar mi acaba?

papatya_sever papatya_sever
Boyle sorumsuzlar neden evlenip aile kurmak ister anlamıyorum:KK43:
Hayatı zindan ediyorlar resmen. Allah yardımcınız olsun.
Profesyonel destek almayı denediniz mi? Kurtarmak için ise yarar mi acaba?
Dedim sen neden evlendin ki kendine eş değil yemek temizlik yapsın çocuk doğursun diye birini almışsın , zaten sosyal bi hayatım olmasını istemiyor arkadaşlarımla görüşmeyim masraf yapmayacak mışım öyle diyo , bi kez gittik terapiste dediklerini yapmadı yine gelin dedi gitmedi adını anmadı parasını bile bana ödetmişti ben götürüyorum diye

Aranızda sevgi kalmamış maalesef. Eşiniz maddi durumlardan dolayı boşanamayacağınızı bildiği için bu kadar rahat bence.

Bizimkisi aslında çoktan bitmiş bi evlilik ama ben yine de kendimi hırpalıyorum düzelsin diye, kocalık sorumluluklarını yapmıyor defalarca kez konuştum düzelmedi , sürekli borca girip lüks araba alma derdinde , eve gelir yemek yer pc oyun oynar uyur konuşmaz sarılmaz sevmez dokunmaz ben yaklaşırsam cinsellik var yoksa bi ay kadın mısın demez , zaten cinsel sorunları da var hepsini düzelsin diye terapiste götürdüm zorla o kadar umursamaz ki boşanacağız umrunda değil , iki çocuklu kadınım elimde 100 lira Yok ama her ay sadece 4 bin lira araba kredisine yatırıyor(benden gizli aldı onu da ) en son küpemi bozdurdum Ona da dedim alyansımı bozdurmak zorunda kaldığım gün benim için bu evlilik bitmiştir dedim ister bitir ister devam et sana kalmış birşey bu dedi, Paracıymışım para yoksa yüzüm gülmüyormuş şu lafı gram haketmediğimi düşünüyorum ilgin sevgin Yok kötü günümde yanımda değilsin diyorum o sanıyor ki derdim para , evime dört dörtlük kadınlık yapıyorum kendime çocuklarıma , eksiğim kusurum ne dedim hiçbirşey dedi , bu nereye kadar böyle devam edebilir ,net ol bitir madem kavga da edemiyoruz çünkü hiç konuşmuyor ....
keşke siz biraz net olabilseniz.

Bilmiyorum mesleğim yok

Ah kadınlar.. ah kadınlar.. neden yapıyorsunuz bunu kendinize. Mehmet Aslantuğun harika bir lafı vardı.

Hiçbir kadın geleceğini, bir erkeğin vicdanına, aşkına ve günün sonunda aklının karışmasına bırakmamalı...

eğitim eğitim eğitim.

illa ki okul bitirmenize gerek yok halk eğitim kurslarından bile meslek edindirme kursları var ücretsiz.

şimdiye çoktan ağzının ortasına iki tane çakıp gitmiştiniz bile. ama böyle muhtaç kalmak çok zor.

X