Nasıl bir perde ve halı? yardım...

Canim onu ben de dusundum ama bogarsa diye korkuyorum. Bir de moru cok seviyorum ben :))) Soyle de bir sey var resimde kenarda bir mor goruyorsunuz ama o cok acik bir tonu. Ben mor yaptirisam mat koyu bir mor secerim. Esimin amcasi perdeci olcu almaya gelince ona da fikrini sorarim :) Bordo bastan beri aklimda :KK66:

bence bordo süper olur. hem çok fazla renk göz yorar hem de asaleti alır diye düşünüyorum. yine sor tabi ama bence gel sen bordo yap :KK70: ay çok fenayım :KK68:

Zaten cok cabuk fikir degistiriyorum aklima girme kiz :))) Bordoyu da seviyorum ayyy yine karistim :KK70:

mürdüm bordo mor bu üçüne benzeyen bir ton bul morda, harika olur :) bu arada halını bende beğendim cuk olmuş çok yakışmış maşallah... yalnız içindeki renkler tam gözükmüyo acık daha yakın ve net çekebilsen çok iyi olurdu güzelim:KK39:

tekrar baktım da canım koltuklarını çok açmış halı gerçekten ay iyi ki düz gri almadın canım ya :KK70: bu arada halıda gül kurumsu bi renk de var sanırım bak bu rengi de düşünebilirsin bu rengin bordoya çalan tonu da vardır mora çalan tonu da yani çok kullanışlı seç beğen al:KK39:

mürdüm bordo mor bu üçüne benzeyen bir ton bul morda, harika olur :) bu arada halını bende beğendim cuk olmuş çok yakışmış maşallah... yalnız içindeki renkler tam gözükmüyo acık daha yakın ve net çekebilsen çok iyi olurdu güzelim:KK39:

tekrar baktım da canım koltuklarını çok açmış halı gerçekten ay iyi ki düz gri almadın canım ya :KK70: bu arada halıda gül kurumsu bi renk de var sanırım bak bu rengi de düşünebilirsin bu rengin bordoya çalan tonu da vardır mora çalan tonu da yani çok kullanışlı seç beğen al:KK39:
Canim cok tesekkur ederim. Aynen hali cok acti. İcinde bordoya calan gul kurusu var. Mor olmayacak sanirim buraya. Murdum olabilir dedigin gibi ama annemin evinde murdum var ayni olursa kotu olmaz mi? Bordo uygun sanirim. Mor yapamiyorum hicbir yeri yaaa :))))

Canim bak koseden konsol da gorunuyor olmus odaya degil mi? :))))

Canim cok tesekkur ederim. Aynen hali cok acti. İcinde bordoya calan gul kurusu var. Mor olmayacak sanirim buraya. Murdum olabilir dedigin gibi ama annemin evinde murdum var ayni olursa kotu olmaz mi? Bordo uygun sanirim. Mor yapamiyorum hicbir yeri yaaa :))))
bordoya çalan gül kurusu veya mora çalan gülkurusu yapmalısın bence

olmuş tatlım çok güzel olmuşşş sahiden

buarada salon cidden küçükmüş canım iyiki fazla bişey almamışsın
Sagol canim evet cok kucuk :) sanirim gul kurusu ama acik bir gul kurusu secegim yoksa bogacak. Yarin gul kurusu kismim fotosunu yakindan cekip ona uygun tonlarda acik gul kurusu secegim. Gul kurusunun da bir cok tonu var cunku.

Sagol canim evet cok kucuk :) sanirim gul kurusu ama acik bir gul kurusu secegim yoksa bogacak. Yarin gul kurusu kismim fotosunu yakindan cekip ona uygun tonlarda acik gul kurusu secegim. Gul kurusunun da bir cok tonu var cunku.
evet canım ama çok tonunun olması bir avantaj, inşallah çok güzel olur :KK68:

canım ben diğer mobilyalarını da merak ediyorum. Bu arada senin salon tam eklektik tarz olacak hee :)

canım ben diğer mobilyalarını da merak ediyorum. Bu arada senin salon tam eklektik tarz olacak hee :)
Hepsi tamamlaninca evimin tum fotosunu koyarim tatlim simdi parca parca koymayayim :KK70: Ama dilersen ceyiz topigime bakabilirsin mobilyalarin sitelerindeki fotolari oraya koymustum :)

Kizlar gri hali diye gittim bambaska bir hali aldim bence cok da guzel oldu. Bakin bakalim nasil olmus perdelere aldanmayin yapilana kadar annemin eski perdeleri asili :KK70:
Eki Görüntüle 1426540 Eki Görüntüle 1426543 Eki Görüntüle 1426545 Eki Görüntüle 1426546

canım halı seçimin harika harika harika koltuklarına da çok yakışmış, nacizane kızma bana ne olur ama bana göre konsolun kendi başına çok güzel fakat odan için hem çok büyük kalmış hem tarz olarak uymamış hem tv için çok yüksek emaneten koymuşsun gibi duruyor, konsolunu yemek odasına alsan oraya sadece bir tv sehpası koysan odan daha tarz daha modern durur gibi geldi, yanlış anlama beni lütfen kırmak için yazmıyorum, tabiki bu benim zevk anlayışıma göre, önemli olan senin beğenmen mutlulukla oturun perdelerini de merakla bekliyorum

canım halı seçimin harika harika harika koltuklarına da çok yakışmış, nacizane kızma bana ne olur ama bana göre konsolun kendi başına çok güzel fakat odan için hem çok büyük kalmış hem tarz olarak uymamış hem tv için çok yüksek emaneten koymuşsun gibi duruyor, konsolunu yemek odasına alsan oraya sadece bir tv sehpası koysan odan daha tarz daha modern durur gibi geldi, yanlış anlama beni lütfen kırmak için yazmıyorum, tabiki bu benim zevk anlayışıma göre, önemli olan senin beğenmen mutlulukla oturun perdelerini de merakla bekliyorum
Yok güzelim sana neden kızayım :) Oda çok küçük olduğu için ve çekim açısı çok yakın olduğu için öyle görünüyor. Aslında gerçekten güzel durdu :) Evim o kadar küçük ki :)) Yemek odasına sığmaz konsolum sana o kadar diyeyim. Benim gözüme çok güzel geliyor, şuan biraz yüksek durduğunu kabul edebilirim çünkü mesafe çok yakın. Ama büyük bir evde masa ve sandalyelerle birlikte güzel duracağına eminim :) Hiç kırılmadım tatlım :) Koltuklarıma kırlent önerisi bekliyorum :)

X