Nasil Bir Kadinsiniz???

çekici olduğumu söylerler asabi,dediğim dedik inatçı e tabikide anaç

Hepsinden var ama en çok dikat çeken çok güleryüzlü ve çekici olmamdır he bide sinirkafamçokkarıştı

nasıl istersem öyle olabiliyorum
yanii;
yeteneklii:)

nasıl istersem öyle olabiliyorum
yanii;
yeteneklii:)

ben dede hepsi mevcut ama çoğunlukla
otoriter diyebiliriz yanıııyasakkelime

Gösterişli ,soğuk görünen ama göründüğü gibi olmayan ,inatçı,asabi bazen de çok masum bi kızım.:eek:

Tatli dilli, sıcak, kendine özgü bir çekiciliği olan, bakımlı,geçici zevkleri uzun süreli mutluluklara değişmeyen,sorumluluk sahibi,gönlü zengin, ağırbaşlıyım… Ağırbaşlılıktan kastım, sıkıcılık değil elbet. Şımarıklığın da hakkını veririm. yerimsenibenYerine göre naz da yaparım, kapris de……nerede, nasıl davranacağını bilmek gerekir.İnsanların içinde kapris yapmam, hır çıkarmam; ama gerçek bir Osmanlı kadını gibi, adabıyla, raconuyla istediğimi alırım. :teytey:
Zor kadın mıyım……EVEEEEEET….

Ama ne demişler….
Kadın dediğin İSTANBUL gibi olmalı Fethi zor Fatihi bir tane olmalı…..

Güleç, anaç, otoriter ama en önemlisi Güçlü bir kadınım ben.

............................................

Son düzenleme:
Kesinlikle çekici,gizemli,kendine güvenenyasakkelime

bazen deli bazen akıllı bazen sessiz bazen çığlık çığlığa.bazen güler yüzlü bazen ağlamaklı.bazen çekici bazen çocuksu walla aynen böleyim.sağım solum belli olmuo.ayrıca bazen çok sinirli bazen ise çok uysalım

güleç,anaç ama en öenmlisi çok sabırlıyım..

hepsi hepsi zaman zaman bunların hepsinden oluyorum bukalemum gibi kadınım ben yaniii

ne ararsan var bende de zamana duruma ve ozelliklede kisisine gore degisiyorum bende:icecream:

X