NASIL BİR HAMiLESiNiZ ?

canım çok sağol sende bebiş yokmuyduuuu

HAYIR CANIM GEÇTİĞİMİZ YAZ KÜRTAJ OLMAK ZORUNDA KALDIM.
EĞER DÜNYAYA GETİRME ŞANSINA SAHİP OLMUŞ OLSAYDIM.
BUGÜN 10 GÜN ÖNCE DÜNYAYA GELMİŞ BİR KELEBEĞİN ANNESİ OLACAKTIM.
ALLAH SİZLERE SAĞLIKLI HAMİLELİKLER NASİP ETSİN.

B ler çoğunlukta tedirgin anne

Merhaba, benim mutluluktan başım dönüyormuş. Hakikaten O' ndan başka hiçbir şey düşünmüyorum, sadece O' nu kucağıma alacağım (inşallah) o anı düşünüyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum.Rabbim sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah...

ne güzel ana kız kıpır kıpırız bizi durdurabilene aşk olsun:sm_cool:

bende A ve B eşit çıktı gayet beni anlatıyo sanki.. mutluyum ama tedırgınım.. test guzeldı çok teşekkurler

Tedirginim Evet...Fransızca ve Arapça konuşan doktor karşısında İngilizce sorularımı Eşim doktora iletiyor ve doktorun cevapları beni pek te aydınlatmıyor. Türkiye'de olsaydım bu tedirginliği yaşamazdım.

Kıpır kıpırsınız

Hamileliğin bir hastalık olmadığını kavramışsınız. Bu bakımdan doğum anına kadar normal hayatınızı sürdürebileceksiniz. Düşüncelerinizi hamileliğinize kilitlemiyor ve okuduğunuz bebek bakımı kitaplarını ezberlemiyorsunuz. Bebek beklediğinizin bilincindesiniz ancak sadece onu düşünmeyi reddediyor ve sizinde bir hayatınız olduğunu biliyorsunuz. Kısaca dengeli bir hayat sürüyorsunuz. Ama dikkat! Bu koşuşturmalı hayatınıza devam edebileceğiniz anlamına gelmiyor. Eğer aynı çalışma temponuzu devam ettirir ve annelik sorumluluğunu da buna eklerseniz son derece yorulabilirsiniz.
Bebeğiniz konuşabilseydi size şöyle derdi: Anneciğim durmadan hareket halinde olman başımı döndürüyor! Mücadele etmeyi seven biri olduğunu biliyorum ancak benimle konuşmak içinde zaman ayırmalısın. Çünkü seninle tanışmak istiyorum.

çözdüm ve b ler cogunlukta.. tam da beni anlatıyo cok beğendim

Ya bende bi tuhaflik var herhalde a-3 b-3 c-1 d-3 sonuç ne simdi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…