Nasıl bir başlık bulabilirim bilmiyorum...

BenBihter

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Ekim 2007
764
3
Benim aşkımı anlatmaya nasıl bir başlık bulabilirim bilmiyorum...Bildiğim tek şey var oda kelimelere,cümlelere sığdıramayacağım...2 ay sonra hayatımızı,yaşamımızı birleştiriyoruz..:asigim:Giderek ona yakınlığım artıyor..sevgim,aşkım içime sığmıyor..Hala yanındayken ellerim titriyor..heyecandan,aşktan...:asigim:

Ellerinin sıcaklığı ellerimde,nefesinin sıcaklığı bedenimde bütün hissiyatıyla:asigim:..Onu özlüyorum..çok hemde..Ama 2 ay sonra bir ömür birleşiyor..Ömür boyu onun hasreti içimde olacak..O yanımda olsa dahi..Onun işten dönmesini beklerken bile hasretiyle yanıyor olacağım..Aynı yatakta uyurken,birbirimize sarılıp günümüzün nasıl geçtiğini anlatırken bile..:asigim:Onu seviyorum..çok seviyorum.....:1rolleyes:

Herşeyimi paylaştığım,ömrüm oldukça paylaşmaya devam edeceğim tek insan!!:asigim: Seni ömrüm yettiğince seveceğim..Allah'ım bizi ayırmasın..Allah'ım hiçbir seveni ayırmasın...

Allah'ım sen tüm sevenleri kem gözlerden koru!!!:asigim:

allah tamamını erdirsin arkadasım her zaman mutlu olursun inş.
allah kimseyi birbirinden ayırmasın inş
sana şimdi o 2 ay geçmek bilmiyordur bende öyle olmuştu
bi türlü geçmek bilmiyordu günler

Aminnn

Evet gerçekten günler uzadıkça uzuyor sanki..Ama sonunda Allahın izniyle kavuşacağımızı ve bir ömür birlikte olacağımızı bildiğim için öyle rahat ve huzurluyumki :asigim:

Ay çok Sevindim Canim Darisi Benim Başima :) Ama Bize Daha çok Var. Ben Yanimdayken Bile özlüyorum Aşkimi Ama Biraz Beklememiz Gerekiyor Ama Onu Beklemek Bile çok Güzel O Benim Herşeyim Yaşama Sevincim Allah Sevenleri Ayirmasin Mutluluklara Nazar Değmesin Değerini Bilmek Gerekir Aşkin

canım öncelikle tebrik ediyorum
bir yastıkta kocarsınız işallah :1hug:
sevginiz saygınız mutluluğunuz aşkınız bir ömür boyu sürsün
mutluluğunuz daim olsun a.s.

tebriklerr canımm

biliyorum bu duyguyu harika bambaşka birşeyy..:asigim:

sevmeye doyamıyor insana.s

gerçekten çok güzel bi duygu sevdiğin caında can oluyo bi müddet sonra allahım bir ömür boyunca ayırmasın ve sevginizide daim etsin bir ömür boyu

Hepinize çok teşekkür ediyorum :asigim: Allah herkese böyle temiz aşklar,sevgiler nasip etsin inşallah :asigim: Onu sevmelere,öpmelere,ona bakmalara doyamıyorum :asigim: Ne kadar zaman geçerse geçsin doyabileceğimide sanmıyorum :asigim:

Çok teşekkürler tekrar :1hug:

Aminn canım aminnn...Dileğim sevginiz hiç bitmesin Allah bir yastıkda nine ve dede yapsınŞeniz
Allah tümmmmmm sevenleri tez zamanda kavuştursun (Aminnnn)
Muratlarına erdirsin
Beni aşkıma kavuştursunnn:asigim:

Sevgi diye tuttum bir şeylerin elinden ama tuttuğumu sanırken kaçırmışım aslında.Sevgi mi hani derler ya insan ömrü için bugün varsın belki yarın yoksun diye.Sevgi de öyle işte.Seviyorum sanırsın sıkıca bağlanırsın ona,gözlerin başkasını görmez olur,kulakların geçici sağır modundadır,onun hakkındaki hiçbir kötü sözü duymazsın.Peki bunlar ne içindir haa kimin için?Siz onun için,bataklığa düşmüş gibi çırpınıp durursunuz belki farkındasınız belki değilsiniz ama şuan batmak üzeresiniz.Dibe doğru yolculuğunuz başlar kısa bir süre içinde.Dibe indiğinizde şöyle bir başınızı yukarı doğru kaldırdığınızda kaçırdığınız çok şeyin farkına varırsınız o an.En başta boşa giden zamana yanar içiniz.Hep boşa harcamışsınızdır onu,diğerleri gibi,her şey gibi...Dikkat etmediğiniz gibi önemde vermemişsinizdir.Unutmayın ki harcanan,tükenen sadece zaman değil aşkınız da eriyip bitmiştir artık

allah ömür Boyu Mesut Etsin Cnm Ne Güzel Birşey Bu Ya :) Darisi Benim Başima :)

ne güzel anlatmışsın duygularını
aynılarını bende yaşıyorum senin iki ay var
ama benim aşkımın askerden gelmesine daha 8,5 ay var
inş. zaman bi çırpıda gçeer
ve bütün sevenler bi an önce kavuşurlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…