Nasıl başlarım ki söze ?Boşanmayı nasıl yazarım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Adamın ezildiğini düşündüm ama bunun Nisa ile alakası yok. Onun ezikliği kendi içinde. Karşısında bu kadar güçlü bir kadın varken errrrkek hissedememiş kendini. Erkeklik algısı o kadar sığmış bu adamın demek ki.

yazdiklarini okumadim acikcasi cok uzun ama anladigim kadariyla yüzük meselesini takiyosunuz ben ve esim hic yüzük takmiyoruz ama aliskanlik haline gelmis ne yalan söyliyim rahatsiz ediO parmagi ve allaha sükür hersey yolunda böyle basit konularda aranizi bozmayin .. aldatma ,siddet,gecimsizlik olmadigi sürece evliligi bitirmeye karsiyim

Zaman ilaçtır ... Ya kendine ya ona ya sana hiç farketmez ... Konu ne olursa olsun ne duruma gelirsek ve gelirsem geleyim zamanın bana vereceği tüm ilaçları alacağım

Eskiden hiç böyle değildi ... Fotoğraflarda bile belli tavrı duruşu ... herneyse önemli değil artık

Bana dua edin olur mu ?
hakkımda hayırlısı olsuna , işimde başarım katlanarak artsın bunun için elimden geleni yapacağım
Bu zor süreçleri boşanma sürecini kolay ve temiz atlatayım ,
Ve en önemlisi karşıma hep iyi insanlar çıksın

Konunun başını okudum dedim ki birbirlerini seviyorlar keşke boşanmak yerine başka yollar düşünseler. Şimdi imzaladım mesajınızı gördüm galiba anlaşmalı boşanma kağıdını imzalamışsınız gerçekten üzüldüm. Hakkınızda hayirlisi oldun dilerim Allah'tan pişman olmazsınız.

Teşekkür ederim

Böyle el şakalarını hiç sevmem
Bu olay büyümüş bayağı
Çocuğunuz olmadı mı
Bu durumdan dolayı mı ayrılmak istiyor acaba aklıma bu geldi
6 yıl olmuş
kırmak istemiyorum ama başka türlü nasıl sorucağımı bilemedim
Üstüne düşmüşsün çok
Eşinden özür üzerine özür dilemişsin
Evliliğin kurtulsun diye yaptın anlıyorum ama senden vazgeçmiş bir insana istersen al sırtında taşı hiçbirşey olmaz bunu biliyorum

Karakterini ortaya koyuyor , anlaşmalı boşanma kağıdını imzaladık ben nafaka talep ettim kendisinden , bana bağırdı ve çirkin çirkin konuştu ! Herşey senin istediğin gibi olacak diyen adam bana evi boşalt dedi çekişmeliyse çekişmeli dedi ! Nafaka vermeyeceğim dedi ! Biliyorsunuz hepiniz yazdım buraya , ne ziynet ne tazminat ne nafaka ne eşya almayacağım demiştim fakat işten çıkarıldım sürpriz bir şekilde ! Bunlara rağmen işsiz kaldığımı söylememe rağmen sadece nafaka talebime böyle bir yanıt aldım ! Karakterine tükürdüğüm bu adamdan kurtulacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum ! O böyle devam ettiği sürece bende onun dilinden konuşmaya karar verdim ! Ya arar beni nafaka vereceğim der konu kapanır ya da vermez konu uzar ! avukat bile tutmadım onun reddedeğine ihtimal vermiyordum . Ben sessiz kaldıkça o iftiralar atmaya başlamış benimle ilgili , çirkin çirkin konuşmaya başlamış insanlar ona notunu veriyor teker teker ! Ben sessizliğimi koruyacağım çünkü onun gibi iki karakterli değilim ! Yazıklar olsun ona

Allah yardımcın olsun ablacım
Allah razı olsun balım , dua et lütfen ... Bu süreçte danıştığım 45 yaşındaki avukat bile bana yan gözle baktı ! Öyle kötüymüş ki ortam daha ne örnek veririm inanamazsın ... Resmen Sınavın tam içindeyim Rabbim sınavımı bitirsin diye çok dua ediyorum sizde edin

Siz işe girmemiş miydiniz, nasıl nafaka alıyorsunuz?

2 ay kadar ayrı kalın bakalım özleyecek mi?Ben artık sevmediğini düşünüyorum.Tekme de bahane.Aklıma bir şey daha geldi.O da başkası

Ha yazmışsınız zaten, pardon. Atlamışım. Şu son 3 sayfayı tekrar okuyun, başınıza bunların geleceği belliydi.
Okudum ... tekrar canlandı gözümde ... önemi var mı ? Ben onu sevmiyorum artık değer de vermiyorum ...
Nafaka mevzusu dün geçti gittiğinden beri ilk kez konuştuk o da nafaka istediğimi ve ek protokolle imzalaşmamız gerektiğini söylemek için fakat beni reddetti şaşırdım mı evet ... yazık dedim sana ve emeklerime yazık dedim . Şuan avukat tutmuştur diye düşünüyorum avukatı beni arar ya uzlaşacak ya da uzayacak bu mesele ... bende ona göre avukat tutacağım ve nafakayı ister toplu verir ister her ay verir ... işin uzamasını istiyor nafaka bile vermeyeceğim diyor benim tazminat ve ziynet davası açma hakkım yok mu ? Var diye biliyorum yani bu neyin kafasında anlamadım ... Aralık ayında duruşmamız var

Tazminat bilmem ama ziynet davası açarsınız. Haklarınızı alın ki üç kuruş nafaka verip kurtulmadığı güne lanet etsin.

Tazminat bilmem ama ziynet davası açarsınız. Haklarınızı alın ki üç kuruş nafaka verip kurtulmadığı güne lanet etsin.
Onun aklını avukatı açar , derse senin dediklerini işte o zaman anlar , benim ona yaptığım iyiliği ! eğer böyle devam eder ve vermezse nafaka , o davayı da hakeder ve açarım . Yapacak bir şey bırakmamış olur bana

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…