Nasıl başlarım ki söze ?Boşanmayı nasıl yazarım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ya inanmıyorum ciddi üzüldüm bu erkeklere noluyo ya yok bendeki sen bitti.yok tartıştık bitti.yok evden kovdu grurum kırıldı hepsini allh kahretsin bu kadınların gruru onuru hiç yokmu herşeylerini çekerken kadın çeksin ama az birşey söyleyelim erkeklere grurum kırıldı 15 gün ayrı kaldım. sakın üzülme zaten yazılarından belli güçlü bir karaktere benziyorsun ben her zaman diyorum at gibi giden it gibi geri gelir ve seven insan ne olursa olsun vazgeçmez eğer atlatamıyorsa tuttsun elinden psikolğa gidin ortada aldatma yok iftira kötü şeyler yok şimdiki devir erkekleri hemen bi gitme telaşında şu kadınlar kulubune baktığımda genel erkek portföyü böyle gerçekten çok yazık insanların hayatları ile oynuyorlar hakkını yiyorlar farkında bile değiller.herşeyin hayırlısı

Olmayan hislerinin tekrar canlanmamasıymış 😀 Kendini mükemmel zannetmiş bende ona yıllarca söylemediğim kötü özelliklerini söyledim ... Bana yaşattıkları anıları hatırlatarak anlattım ve dedi ki sen anlattın ben dinledim ama sana yemin ederim senin gördüğün gibi değildi yaptıklarım niyetim o değildi tamamen seninle uğraşmak hoşuma gidiyordu ondan öyle yapıyordum filan dedi ! Şaka mısın dedim ! Yıllarca halının altına süpürdüm az buçuk yansıttım sana hiç bir iyileşmede bulunmadın ve şuan görüyorum ki hiçbir şeyin farkına bile varmamışsın ! Ben o niyetle o olayları yaşatmadım sana diyorsun !
neyse dedi olsun iyi oldu söylediklerin , anlaşamadığımızı anlamış oldum dedi 😀 Ya Rabbim Ya Sabır
Haddinden fazla değer vermişsiniz, kendini yarış atı sanmış. Elmastan sanmış kendini dmdndnddndn. Halbuki dışarısı onun gibiler ile kaynıyor. Bi daha böyle şeyler yapmayın.

Haddinden fazla değer vermişsiniz, kendini yarış atı sanmış. Elmastan sanmış kendini dmdndnddndn. Halbuki dışarısı onun gibiler ile kaynıyor. Bi daha böyle şeyler yapmayın.
O da bana çok değer verdi , hiç bir dediğmi ikiletmedi , sevgisini sürprizlerle hediyelerle gösterdi , işten döndüğümde hiçbir şey yokken ev mumlar ve güllerle doluydu , rujumla aynalara kendi yüreğinden şiirler yazardı , ağlayarak gösterdi özlemini , Ameliyat oldum annemi bile bırakmadı yanıma ben refakat edeceğim gerekirse altını temizlerim dedi kimseye bırakmadı beni , düşünsene lazımlık kullanmak zorunda kaldım onu bile temizledi ... Annem ablam varken kimseye izin vermedi ... Ateşim çıktı bez koydu alnıma ateşimi düşürdü , Çok daha güzellerini yazarım da buraya güzel şeyleri hatırlamak istemiyorum .. Öyle söyleme lütfen o da bana elmas mışım gibi davrandı

O da bana çok değer verdi , hiç bir dediğmi ikiletmedi , sevgisini sürprizlerle hediyelerle gösterdi , işten döndüğümde hiçbir şey yokken ev mumlar ve güllerle doluydu , rujumla aynalara kendi yüreğinden şiirler yazardı , ağlayarak gösterdi özlemini , Ameliyat oldum annemi bile bırakmadı yanıma ben refakat edeceğim gerekirse altını temizlerim dedi kimseye bırakmadı beni , düşünsene lazımlık kullanmak zorunda kaldım onu bile temizledi ... Annem ablam varken kimseye izin vermedi ... Ateşim çıktı bez koydu alnıma ateşimi düşürdü , Çok daha güzellerini yazarım da buraya güzel şeyleri hatırlamak istemiyorum .. Öyle söyleme lütfen o da bana elmas mışım gibi davrandı
Bu kadar güzel seven biri sizden neyi değiştirmenizi istiyor? Böyle seven, her türlü sever.

Bak gördün mü, dediği sey içine dert olmus un dısavurumu...
Eskisi gbi değilsin ki.. O bunun farkında bunu kendine yediremiyor
Hayatıma tabi ki devam edeceğim ! Yapma lütfen içine değil dışına da dert olsun oha derim yani , böyle saçma şeyler düşüneceğini sanmam o benim bilir mesleğimi yapacağım iş bulamasaydım en dipten bi işe bile girerdim zaten

Hayatıma tabi ki devam edeceğim ! Yapma lütfen içine değil dışına da dert olsun oha derim yani , böyle saçma şeyler düşüneceğini sanmam o benim bilir mesleğimi yapacağım iş bulamasaydım en dipten bi işe bile girerdim zaten
Bu adam önünüze haklarınızdan feragat edeceğinize dair anlaşma protokolü getirmedi mi? Bunu yapan, iş buldunuz minnetiniz kalmadı, insan içine çıkacaksınız, kendinizi gerçekleştireceksiniz diye zoruna gitmez mi?

Ya ağlatmayın beni ! Lütfen ağlatmayın ! İyi şeyler düşünmek istemiyorum sevgisini hatırladıkça çok zorlanıyorum !😭
bendeki sen bitti dedi bana kaldıramıyorum
Özür dilerim ama çok merak ediyorum, neyi değiştirmenizi istiyor?

Bu adam önünüze haklarınızdan feragat edeceğinize dair anlaşma protokolü getirmedi mi? Bunu yapan, iş buldunuz minnetiniz kalmadı, insan içine çıkacaksınız, kendinizi gerçekleştireceksiniz diye zoruna gitmez mi?
tanıyorum onu ama bazen anlayamıyorum hele ki şu süreçte pek anlayamıyorum o yüzden cevabını bilmiyorum ...

Özür dilerim ama çok merak ediyorum, neyi değiştirmenizi istiyor?
Değiştirmemi istediği şeylerden de vazgeçmiş , diyor ki sen daha baskınsın , aşırı özgüvenlisin birkaç ay iyi olduk diyelim yine aynı davranacaksın diyor ... bu yani bilmiyorum güzel arkadaşım bilmiyorum bunu aşabileceğimizi söylemiştim ama diyorum ya vazgeçmiş söylüyor bunu söyledi bitti bendeki sen dedi ötesi var mı

Değiştirmemi istediği şeylerden de vazgeçmiş , diyor ki sen daha baskınsın , aşırı özgüvenlisin birkaç ay iyi olduk diyelim yine aynı davranacaksın diyor ... bu yani bilmiyorum güzel arkadaşım bilmiyorum bunu aşabileceğimizi söylemiştim ama diyorum ya vazgeçmiş söylüyor bunu söyledi bitti bendeki sen dedi ötesi var mı
Ben mi farkedemiyorum dedim kendi kendime yok yani beni niye düşünüyorsun ayrılmayı kafaya koyduysan diyorum , nasıl düşünmiyim sana saygım sonsuz diyor sen çok iyi olmalısın diyor ! Cıldırıcam

Aşırı özgüvenli, baskın derken?

..... yazdım sildim ...
özgüvenli olduğumu anlatmam içib kendimdeki olumlu özellikleri söylemem gerekir kendimi övmek istemiyorum ... baskın derken de şu : ailesiyle oturuyoruz dedikodu yapıyorlar ben diyorum ki yapmayın ya dedikodu ve noluyor baskın oluyorum ona göre , mesela bir mekana gidilecek ayaküstü karar verilmiş ben diyorum ki oraya değilde şuraya gitsek olur mu olur diyorlar gidiyoruz benim dediğim olduğu zamanlar oluyor ve bu baskınlık mı oluyor ben özgürlük adını veriyorum ama neyse

Son düzenleme:
Eşim yönetici 130 civarı Personeli var ve hemen hemen her eğitim toplantısından sonra yöneticilere sorulan soruları ve öğrendikleri şeyleri bana sorar bilecek miyim diye bana bir şey öğretecek diye sorar ... Her sorusuna doğru yanıt verişim onu hep şaşırtmıştır ... Benim bunları bilmem neden bu kadar kötü ki yani egoistlik yapmıyorum diyor ki nerden biliyorsun ? Diyorum ki bu konuları merak etmişimdir zamanında ve araştırıp öğrendim diyorum anlatabiliyor muyum kendimi ?

Eşim yönetici 130 civarı Personeli var ve hemen hemen her eğitim toplantısından sonra yöneticilere sorulan soruları ve öğrendikleri şeyleri bana sorar bilecek miyim diye bana bir şey öğretecek diye sorar ... Her sorusuna doğru yanıt verişim onu hep şaşırtmıştır ... Benim bunları bilmem neden bu kadar kötü ki yani egoistlik yapmıyorum diyor ki nerden biliyorsun ? Diyorum ki bu konuları merak etmişimdir zamanında ve araştırıp öğrendim diyorum anlatabiliyor muyum kendimi ?
Altınızda ezilmiş sanki. Ben evlilikte hep toparlayan, orta yolu bulan biri olduğunuzu anladım. Bu verdiğiniz rahat onun hoşuna gitmişse de artık ezilmeye başlamış. Bu sizin suçunuz değil. Bu saatten sonra da olmadığınız birine dönüşmeyin, yanımda tutacam diye. '' Bendeki seni bitirdin. '' diyen adama yapılacak tek şey, '' Hayırlı olsun, yolun açık olsun. '' demektir. Çok zor anlıyorum ama başka çare yok. Hem bik bik ediyor hem dava açmıyor. Yok mok dese de aslında derdi yola getirmekti. Benim kusuruma bakmayın, açık konuşurum, acımasız olabilirim bu konuda. Ama gerçekten üzüldüm.

Altınızda ezilmiş sanki. Ben evlilikte hep toparlayan, orta yolu bulan biri olduğunuzu anladım. Bu verdiğiniz rahat onun hoşuna gitmişse de artık ezilmeye başlamış. Bu sizin suçunuz değil. Bu saatten sonra da olmadığınız birine dönüşmeyin, yanımda tutacam diye. '' Bendeki seni bitirdin. '' diyen adama yapılacak tek şey, '' Hayırlı olsun, yolun açık olsun. '' demektir. Çok zor anlıyorum ama başka çare yok. Hem bik bik ediyor hem dava açmıyor. Yok mok dese de aslında derdi yola getirmekti. Benim kusuruma bakmayın, açık konuşurum, acımasız olabilirim bu konuda. Ama gerçekten üzüldüm.
Hayırlı olsun , yolu açık olsun . Açık ol lütfen hep öyleydin öyle de devam et

Konunuzu takip ediyordum ve cok uzuldum sonra baristiginizi duydum sevindim ,ama bu son konusmalari anlayamiyorum ,ayrilma durumunuz devam mi ediyor :KK43:

Arkadaşlar kendinizi kandırmayın yok erkek altında ezilmiştir yok ölemidir bu ben dahil anlamıyoruz.onlara evlilik sorumluluğu ağır geliyor özgürlük istiyor adamlar seven adamda gitmez çok net. ben hatırlıyorum nisa gibi ölüyodum bitiyodum niye böle diye ben ağlarken adam sevgin bitti demişti. şöyle bakıcak olursak seven adam kalıyor sevmeyen adamda gözü yaşlı arkasında karısını bırakıp gidiyor.ve erkek şu biliçte boşandığında kadın olarak zor duruma düşeceğini bile bile yapıyor ve boşanıyor başka bir kişi ile hayatımızı kuracağımızı bile bile yapıyorlar diycek birşey yok gerçekten sadece şu durumdaki tüm erkeklere yazıklar olsun .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X