Nasil anlatilir bilmiyorum :,(

Her aile de oluyo galiba bu ayrımcılık kimisinde çok fazla kimisinde daha az allah yardimcin olsun görüşme aramazlarsa arama bile

Tamam zorlanıyorsunuz da 3000 liraya ev taksidine girmese idiniz keşke

Babanız yanında olan kızın eşine devretmiş yine gider gelir yönetir öğrensin demiş işte o arada

Siz şimdiye kadar hiç çalıştınız mı o işte yoksa ona verdi diye mi Aradınız şimdiye kadar çalışayım demedi de ona verince atmaca gibi ben de geleyim dedi diye düşünmüştür

Küfür vs zaten savunulamaz

Görüşmeyin olsun bitsin

Yanlis anlamayin.Cidden soruyorum evlatlik falan degilsiniz degil mi?O kadar uzuldum ki su an.Evlat ayrımı gerçekten hazmedilemeyecek kadar kotu bir duyguyu tatmak demek.Ozel bir kursta calisma vb imkaniniz yok mu acaba?Ya da ozel ders verseniz.Bu arada sinif ogretmeni olduğunuzu hesaba katmadim.Siz ailenize bu rahatsizligi anlatsaniz da anlayacaklarini sanmiyorum.Aynisini annem de yasadi çünkü.

Yani kıt kanaat geçiniyo değilsiniz orda bir anlaşalım çoğu insanın evine çift maaş olarak krediye ödediğiniz tutar giriyo

Haksızlık konusunda haklı misin haklısın ama peşkeş çekmek falan yakıştıramadım

insaniz hangi yasta olursak olalim annemiz babamiz bizi sevsin deger versin diye bekliyoruz saygida kusur etmiyoruz ama en degersiz malesef hep biz oluyoruz.Arsizlar ana baba demeden patavatsiz karsisinda konusan evlatta el ustunde tutuluyor amannn esine cocuklarina ver sevgini saygini onlar seni seviyormus gerisi boş..

Yok tatlım yok evlatlık değilim sadece bana değil diğer kardeşime de aynısını yapıyorlar.zaten olay aslında annem ve yanlarındaki kiz kardeşim sebebiyle oluyor herşeyin üzerine oturmak mesele

Zaten arkadasim insan haklısın kuru ekmekle de geçinir ben cocuklarim küçük olduğu için çalışmıyorum yoksa iş çok.ancak yapılan haksızlık ve saygısızlığı sen yaşasaydı n eğer hakeymeden
O üzüntüyle ve şokla peşkeş ten daha farklı kelimeler ibareler kullanabilirdin emin ol ama Allah sana yasatmasin canım beni zaten bu durumu az çok yaşayan anlar herkesin anlamasını da beklemiyorum.ancak yinede değer verip yorumunu esirgemedigin için teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…