nar_beyza (kübracım) sesin çokmıyo sendemi doğum yaptın canım:)

kızlar bebiş gelmedi daha bekliyoruz...:bbo:Annemler geldii kardeşlerimden ben fırsat bulamıyorum netin başına oturmaya

merak ettiğin için saol canımmmdoğum yapınca yazarım özleidm bende sizii:teytey:öpüyorum hepinizzzza.s.:dance:

siz nasılsınız bebişler nasıll..doğum yokmuu????jeyyar

:CüvCüv:

benim sezeryan ayın 8 yada 9unda seni bekliyoz 39. haftaya girmişsin gerci hiç belli olmuyo bebişler sıraya bakmıyo hayırlısı......

ayy canımm seninki belli olmuşş benimki ne zaman belli olmazz...

bakalım bizimki ne zaman gelcek:CüvCüv:

bende artık sabırsızlanmaya başladım kızlar bebeğimi çok merak ediyorumm gel artık miniğimmm özlendin yaaaa:CüvCüv:

evet ya haftaya bugün hayırlısıyla ben doğum yapmış oluyorum artık sürekli rüyamda çok güzel bi oğlum ulduğunu görüyorum.cumartesi günü saat 12 gibi ameliyata girecem inşallah...

Ayyy elifcim ne güzelll benden önce oğluşunaa kavuşacaksin.. Benim 08.08 de dogacakti ama dr haftasnuna rastgelmesin die 12.08 e erteledi sanki o 4 gün bana 1 ay gibi gelioo zaman bi türlü geçmioooo... Ama benim yinede umudum var belki kizim annesini çok bekletmek istemez erken gelir....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…