Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nar çekirdeği kullananların paylaşım alanı

cokacimcoookarkadaşlar bende tüm tarifleri not aldım hepsini deniycem bakalım bi program yaptım .günlük bi program yaptım saat başı birini deniycem.ya vücudum sonunda iflas edecek yada iyi bi gelişme olcak.bende bilmiyorum,ben başlayacam bi iki ay sonra size anlatacam gelişmeleri.ayrıca bu kullanan arkadaşlar daha sonra bize gelişmeleri bildirirlerse iyi olur demi.tüm yorumları okudum hakkaten kafam karıştı .neyse deniycez bakalım.azimle çalışacaz arkadaşlar yılmak yok yola devam.bu bizim için sanki vatan mllet meselesi kadar önemli oldu artık.sanki tek derdimiz gibi.bu arada benden başka kimsede sorun yapmıyorha
eşim bile bişey demiyor.sırf ben kendim güzel görünmek için yapacam valla
bişeyi yapıyosan hem başkaları için değil,kendini iyi hissetmek için yapcaksın,kendine güvenin oluyor hem istediğin gibi bi vücudun olunca.bu ilaçlar hepinizde bi iişe yarar inş.öncelikle unutmayın psikolojik olarakta kendinizi hazırlayın.karamsarlık asla yok.hergün beyninize emir verin .bugün biraz daha büyüdü ya diye.oldumu canlarım.gelişmeleri 2 ay sonra mutlaka yazcam.belkide daha önce bi etkisi olur demi dur bakalım.

siz doğm yapmşsnz dedğinz gbi bi oğlnz var. normaldede iri olduğundan sıkıntsını çekmyosunz. bizm çoğmz bekar ve o szi çok güldren japon kızları gbi limon kadar.sanrım mesaj iletildiyasakkelime

küç ne anlatırmısınız arkadaşlar bide nar çekirdeğini nasıl uygulucaz ?

kızlar bu nar cekırdegı ne ıse yarıo nasıl yapılıo ??? özelime yazarsanız sevınırm cok takıp edemıorm tesekkurlerr

kızlar valla bende küç kullanıyorum 1 ay oldu bununla birlikte küç yağınıda her akşam kullanıyorum şimdi nar çekirdeğine başlayacam etkisini gördüm 1 bedene yakın bir büyüme var ama tabiki yeterli değil devam edecem pes etmek yok :sm_cool:

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
Nar çekirdeğini nasıl kullanıyorsunuz? Suda kaynatıyor musunuz? Küç nedir? Östrojen miktarı çoktur bunlarda selülitleri azdırmasın?

gereken cevap aynı sayfada olmasına ragmen yine de o soruyu soruyo bi çok arkadşmz.sırf bu konu da deil,okudgm bi çok konuda war bu sorun.
benim sorunmda küçük göğüsdü ve önce tüm gönderlen msjları okudm,ne kullanmam gerektgni ögrendm ve snra üye oldm burda paylaşm içn.demek istadgm braz araştrmacı olalm arkadşlar.hem sizin kullanmanz için gerekn ne ise kullanan arkadşlarn yorumlarndan ögreneblrsnz.

yanlş anlamayn kötü bşe sölemedm
buarada;
küç=kara üzüm çekirdegi

kızlar bende işe başladığım için çekirdekdi şuydu buydu uğraşamıyorum çalıştığım yere nar çayı var onu aldırttım sabah akşam içiyorum valla...tadıda güzel içimide ısıtıyo..bide böyle şeylerde pisikoloji çok önemli sakınan göze çöp batar derlerya bi ara çok üstüne düştüm masajlar çaylar tık yok ama bıraktım kendi haline şifa niyetine içiyorum hiç beklemediğim zamanda büyüme gösterdiler çok sevindim...

arkadaşlar merhaba benim göğüslerim emzirdikten sonra sarktı ve yumuşadı yaklaşık 1 atdır k. ü. ç nar çek günde iki defa akşamları ısırgan çayı içiyorum birde mersin yağıyla masaj yapıyorum ve göğüslerim dolgunlaşmaya başladı daha çok yeni ama fark edebiliyorum dolgunluğu devam edicem kullanmaya bilginiz olsun bende azda olsa işe yaradılar

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
Slm arkadaşlar ben iki kutu nar çekirdeği tozu kullandım ama bi faydasını görmedim küç kullandığımda büyüme olmuştu nar kullandım bişey olmadı şimdi bir kutu daha war markaların tadı farklı oluyo hud markalı nar alın onun tadı daha güzel elimde olanın başka markanin tadı çok kötü küçle karıştırsammı acaba bilemedim ne dersiniz grşmak üzeree hoş kalına.s.

nar çekirdeğini dün aldım ve ilk kez bu sabah kullandım. ama ne iğrenç bişey bu yaa... tadı ve kokusu çok kötü. ben suyla birlikte direkt olarak aldım. siz nasıl kullanıyosunuz bunu???

nar çekirdeğini dün aldım ve ilk kez bu sabah kullandım. ama ne iğrenç bişey bu yaa... tadı ve kokusu çok kötü. ben suyla birlikte direkt olarak aldım. siz nasıl kullanıyosunuz bunu???

canım bende suyyla kullanıyorum tadı çok kötü gerçekten ama markadan markaya değişiyo tatları hud marka nar çekirdeğinin tadı daha güzel inş sende işe yarar sewgilera.s.

canım bende suyyla kullanıyorum tadı çok kötü gerçekten ama markadan markaya değişiyo tatları hud marka nar çekirdeğinin tadı daha güzel inş sende işe yarar sewgilera.s.
sağol canım, ben de alıştım, suyla içiveriyorum hemennaniknanik
umarım işe yarar. sabah akşam küç ve nar çekirdeğia.s

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…