napsam gitsemmi

rhodora

Noldu Hiçbişey
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2007
716
86
slm kızlar, sizler ve bebişler umarım iyilerdir, özledim sizi, derdim şu biliyosunuz sezeryan oldum ben, 45. gün kontrolüne gittim doktora, o malum masaya çık dedi kadın bana. bende yok normal doğum yapmadım ki dedim, dikişlere bakılcak sadece. meğer smear testi yapcakmış bi aletle rahimden sıvı parça bişi alıp teste göndercekmiş, rahim ağzı kanseri teşhisi için. iyi güzel zaten her bayan senede bi yaptırmalıymış, ben tam soyundum bi baktım regl olmuşum:KK43: kadında zor olur boşuna canını yakmayalım kanama varken dedi bi ara gel alalım bakalım dedi, keşke olsaydı bitseydi bugun, şimdi korkuyorum gitmeye içime dert oldu haftalardır, keşke o gün olsa bitseydi bide bebekle gitmekde zor oluyo.. napim kızlar ya, bi deyin bana size yapıldımı gitmeyiversemmifisfisfis öpüyorum sizi gitmiyimmibenneyaptımki

canım ben kontrole gıtmedım doğumdan sonra ...anlıyorum senı ama tabı rahım ağzı kanserı çok gündemde olan bı hastalık ne güzel bak kontrol edeceklermış yaptırda için rahatlarr ...çok doğal bişi çekınme canınıda çok yanmaz merak etme kayınvalidemde aldırdı sımır acımıyor dedı okadar..

Son düzenleme:
ben dogumdan sonra kontrole gitmedim canim :KK43: hic istemiorumda.. seni cok ii anliyorum ..

bende israr yolu enfeksiyonundan şüpheleniyorum ama uzun bir süre o masaya çıkmak istemiyorum....

Yapmayın kızlar smear doğuma bakılınca yapılan en basit işlem parça alınacak değil korkutmayın kendinizi kulak çubuğu gibi bişi düşünün onunla sıvı alınııyo onunda acı vermesi mümkün değil zaten ucunda pamuk var kendisi emiyo.

Hem 45 kontrolü çok önemli rahimin eski haline gelip gelmediğinede bakılıyor ben hiç aksatmadan gittim smearıda yaptırdım PKO lu olduğum için bana 6 ayda yapıldı smear tam teşhis için.

Hadi korkutmayalım birbirimizi alın randevuları dr larınızdan.

Ben gittim vallaha doktor rahim agzi kanserine karsi da aldi kulak copu gibi bi seyle sivi o kadar
can acitmiyor
kasmayin kendinizi
bence yaptir
cunku bende ilk yaptiginda bu mudahaleyi bi hastalik cikmisti
bakalim gectiyse bi sey yapmicaz
gecmediyse daha ayrintili testler yaptircak bana doktorum
insallah gecmistir :KK43:(( cunku kansere donusebilirmisin
Allah korusunnnnnnn

Bende gittim 40 dolunca birde kasimda gidicem smear testi icin.Ya kizlar siz okotra giderken bebeklerininzi aldnimiz ben gotrumeyei dusunuyorum oglanlari birakicak kimsem yok ne yazikki.

X