Namaz, dua ve manevi sohbet alanı

Madammor için fetih ve vakıa okudum

Ben burayı daha önce neden fark etmedim ki bende namaz konusunda çok muzdaribim sürekli şeytan vesvesesi ile erteleyip duruyorum banada yardımcı olun Allah'ın rizası ile bende başlayayım namaz kılmaya siz neler yaptınız namaza başlarken elim kolum bağlanıyor sanki ben namaz kılmak isteyince

Hepimiz öyleydik canim hep erteledik ama nereye Kadar ömür dediğin misali çok kısa ve boş burası çok faydalı oldu günlük gibi kildigimizi buraya birbirimizi etiketleyin kaydetdik 21 gün katıl.bize alışkanlık edineceksin Allah'ı n izniyle

Çok isterim aranıza katılmayı sürekli evimde tek başınayım TV başında telefon başında geçiriyorum zamanı herşeyden uzak herkesten uzak düşüncesi var kafamda ama fark ettim mi beni yaradana da uzak kalmaya başladım çok garip his
Ne güzel burda bu düşünce ile de grup açmak muazzam olmuş vesile olduğun içinde teşekkür ederim mevlam bizlere iman gücü verip namazlarımızı eda ile kılmayı nasip etsin inşallah

Herkezden uzak olalım da yaradan dan olmayalım inşaallah o çetin günde annenin kucağından evladını attığı ,anne babanın evladin ,birbirinden şikâyetci olduğu o günde, Rabb'im bizi bırakmasın biz Dünya da bırakmayalım unutmalim ki. O zor günlerde hemen abdest alıp sende aramıza katila bilirsin akşam namazı vakti

Mevlam güzel dilinden razı olsun inşallah hep böyle ahireti hatırlatan dostluklarınız olsun teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…