Myom kist ve kürtajj yardımm

tstylmnb12

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2022
68
8
28
Merhaba 8 temmuzda kürtaj oldum 13 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için.. 29 gün oldu ve kasık ağrım var kanamam başladı adetim başlamış olabilir mi kürtajdan sonra 29-30 gün içinde adeti başlayan var mı? Birde myomum varmış bir tane mm kadar ve doktor kistin var dedi ve bunlardan bişey olmaz dedi üzerinde çok durmadı ama acaba bundan kaynaklanmış olabilir mi gebeliğin sonlanması kist ve myom etkiler mi? Kistin ne şekilde ve ne durumda var olduğunu söylemedi doktor Yaşayanınız var mı lütfen yardımcı olur musunuz ..

Merhaba 8 temmuzda kürtaj oldum 13 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için.. 29 gün oldu ve kasık ağrım var kanamam başladı adetim başlamış olabilir mi kürtajdan sonra 29-30 gün içinde adeti başlayan var mı? Birde myomum varmış bir tane mm kadar ve doktor kistin var dedi ve bunlardan bişey olmaz dedi üzerinde çok durmadı ama acaba bundan kaynaklanmış olabilir mi gebeliğin sonlanması kist ve myom etkiler mi? Kistin ne şekilde ve ne durumda var olduğunu söylemedi doktor Yaşayanınız var mı lütfen yardımcı olur musunuz ..
Merhabalar öncelikle geçmiş olsun başınız saolsun inşallah bı daha yaşamazsınız böyle biseyi kuretaj olduktan sonra kanamaniz kaç gün sürdü bı de kasık ağrısı dışında idrarda yanma var mı ? Belki de idrar yolu enfeksiyonu oldunuz kanama bitince idrar testi verin derim Miyom çok büyük olmadığı sürece bebeğe zarar vermez hatta şöyle soylym hamile bı hastamız vardı myom da bebekle birlikte büyüdü yani nerdeyse bebeğin yarısı kadar myomu vardı biraz zorladı gebeliği ama çok şükür ki bebek sağlıkla doğdu o konuda sıkıntı etmeyin ama miyimlar çok büyürse doktorunuzla ona Göre aksiyon alirsiniz

Çok teşekkür ederim güzel dileğiniz için inşAllah 🤲🏻 İdrarda yanma yok fakat biraz enfeksiyonun var demişti doktor bir fitil kullandım onun üzerindende 4-5 gün geçti bilemiyorum ..

Merhabalar benım de myomum var tüp bebek planlamasında dr alınması gerektıgını gebelık oldugunda bunun büyüyecegınız ve hamılelıgı olumsuz etkıleme oranının oldugundan bahsettı canlı dogum %30 cıvarı olur dedi

X